X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pierwszy raz nie bolą mnie piersi przed okresem
Odpowiedz

Pierwszy raz nie bolą mnie piersi przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mee Koleżanka
    Postów: 60 57

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc oczywiście pierwsza myśl: ciąża! ;)

    Oczywiście już nie raz byłam "pewna", więc teraz sama z dystansem podchodzę do mojego podejrzenia, ale fakt jest taki, że pierwszy raz nie mam żadnych objawów przedokresowych (czyli brak bólu piersi i trądziku), do tego data okresu już minęła!

    Zawsze miałam dość regularne okresy - co 30 lub 31 dni (czasem 28, 29, 32, raz do roku może 33 lub 34). Dziś jest już 32 dzień cyklu i nie zapowiada się żeby okres miał przyjść. Jeśli przyjdzie jutro, to będzie to totalny fenomen, bo dosłownie nic na to nie wskazuje.

    To tak na prawdę nasz pierwszy cykl, w którym w pełni kierujemy się OF (w poprzednim cyklu akurat dni płodne wypadły na czas kiedy się nie widzieliśmy), dlatego wydaje mi się to mało prawdopodobne.

    Z drugiej strony nie zabezpieczamy się już ok. rok (ale nigdy specjalnie nie zwracając uwagi na dni płodne).

    Mój mąż miał niedawno badanie nasienia i wszystkie wyniki były bezbłędne poza jednym - morfologią (tylko 3% prawidłowych), ale usłyszeliśmy że przy tak dobrych pozostałych, jest szansa na naturalne poczęcie.

    No więc czekam jeszcze ze 2 dni i robię test, o czym na pewno poinformuję :)

    No i cześć dziewczyny - piszę tu pierwszy raz.

    (Jestem z Krakowa i mam 31 lat)

    polkosia, AnBe, kapturnica, Polawola lubią tę wiadomość

    80f9ae3ba5e22e38dd0e65f9baaf4230.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,mam nadzieję,że Wam się udało :)
    Trzymam kciuki za pozytywny test:)

    Mee lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Ja w poprzednim cyklu miałam taką sytuację, że też kompletnie nie bolały mnie piersi, a zawsze bolały już na tydzień przed spodziewaną @. Nia miałam również objawów PMSu. Początkowo myślałam, że to właśnie ciąża, ale kiedy pojawiły się plamienia, króre u mnie zwiastują nadejście @, wiedziałam że nic z tego. No ale u mnie przyczyną takich objawów, a raczej jego braku był prawdopodobnie Inofolic, który łykałam przez cały cykl.
    U Ciebie natomiast wykres wygląda bardzo obiecująco :D Poza tym piszesz, że jesteś już po terminie @, więc życzę Ci żeby to była jednak fasolka :D
    No i polecam zrobienie testu jeśli @ jutro nie przyjdzie, a najlepiej wybranie się na betę ;) Powodzenia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 20:37

    Mee lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam, chyba przedostatnio i nie wiem co było tego przyczyną. Magnez? W każdym razie @ spóźniła się 1 dzień. I tyle. Czasem po porostu tak bywa.

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie magnez na pewno to nie był, bo zaczęłam go łykać dopiero dwa dni przed @. Obstawiam jednak ten Inofolic. Nie pamiętam, czy wcześniej mi się to zdarzało, ale też nie obserwowałam swoich cykli aż tak dokładnie jak teraz.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także miałam tak dosłownie kilka razy kiedy w ogóle nie odczuwałam, że @ nadchodzi ;) A jednak nadeszła :P Zawsze bola mnie piersi i podbrzusze, ale zdarzało sie tak, ze nie czułam kompletnie nic

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Mee Koleżanka
    Postów: 60 57

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi :)

    Dziś wciąż temperatura wysoka, wciąż brak symptomów nadchodzącego okresu.

    Najbardziej zadziwia mnie skóra. Zawsze miałam problemy trądzikowe, a przed okresem (jakieś 7-10 dni przed nawet) zaczynało mnie wysypywać wyjątkowo mocno i skóra robiła się po prostu tłusta.

    Wczoraj nawet mój mąż zauważył, że moja skóra nie wygląda jakby mi się okres zbliżał. Jest wręcz bez zarzutu.

    No nic, czekam jeszcze 2 dni i robię test.

    PRzez ostatni rok robiłam te testy jak tylko mi się jeden dzień okres spóźniał aż w końcu stwierdziłam że to nie ma sensu i poczekam jeszcze trochę, zamiast się nakręcać i wydawać kasę i stresować męża :)

    Eklerka lubi tę wiadomość

    80f9ae3ba5e22e38dd0e65f9baaf4230.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na mój gust tempka Ci powoli spada, ale oczywiście trzymam kciuki :)
    Zawsze owulkę masz później? Ja mam od grudnia cykle wydłużone o tydzień i owulacje mam teraz 20-21 dc przy 35-dniowych cyklach. Ja bym poczekała do 14 dpo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 12:43



  • Mee Koleżanka
    Postów: 60 57

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź (i głos rozsądku ;)

    To dopiero mój drugi cykl z OF (a pierwszy z "potwierdzoną" owulacją), więc tka na prawdę nie mam pojęcia kiedy mam normalnie owulację :)

    Nigdy nie czuję wtedy nic nadzwyczajnego, więc muszę się zdać tylko na mierzenie itp

    Też myślę że lepiej poczekać a na razie skupić się nażyciu :)

    80f9ae3ba5e22e38dd0e65f9baaf4230.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) a ja właśnie tak miałam w pierwszej ciąży (niestety stracona), że nie miałam objawów przedmiesiączkowych :) ale wtedy test robiłam dwa dni po terminie i miałam bladą kreseczkę :) więc z testem warto poczekać do dnia spodziewanej @ :) życzę Ci takiego finały o jakim marzysz <3

    Mee lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z kolei mam czasami właśnie tak, że objawów na @ nie mam żadnych ( parę razy się tak mi przytrafiło) i kiedy @ przyszła to wyjątkowo mocno mnie bolał brzuch, aż się zwijałam z bólu. U mnie tak właśnie zawsze się to kończyło. Więc teraz wiem, że jak piersi mnie nie bolą to zwiastuje horror... Mam nadzieje, że u Ciebie ten scenariusz się nie sprawdzi.

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, ja miałam przy każdym cyklu różne objawy a i tak @ przychodziła, czasem nie miałam objawów i efekt był taki sam. w tym cyklu boli mnie brzuch, ale piersi w ogóle nie bolą. jestem tydzień przed okresem. skóra mi się pogorszyła, ale podejrzewam,że to po prostu przez przesilenie wiosenne. u mnie chyba tak jest, ze jesienią i wiosną skóra na twarzy się buntuje.
    tak czy owak trzymam kciuki :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Mee Koleżanka
    Postów: 60 57

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!

    Niestety dziś temperatura spadła mi o 0,12. Niby nie dużo, ale raczej nie wiążę już z tym nadziei. Okresu wciąż nie ma i wciąz nic na to nie wskazuje. Cierpliwie czekam na rozwój wydarzeń. Myślę że jutro się wszystko okaże - albo spadnie temperatura bardziej albo podskoczy i będzie to jakiś znak.

    80f9ae3ba5e22e38dd0e65f9baaf4230.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    U mnie magnez na pewno to nie był, bo zaczęłam go łykać dopiero dwa dni przed @. Obstawiam jednak ten Inofolic. Nie pamiętam, czy wcześniej mi się to zdarzało, ale też nie obserwowałam swoich cykli aż tak dokładnie jak teraz.
    to magnez może przesunąć @???

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream wrote:
    to magnez może przesunąć @???
    Ida zasugerowała, że to może być magnez. Ja stwierdzam, że raczej nie. U mnie zaburzenia są coraz większe w tym cyklu, więc obwiniam raczej szalejące hormony.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ