X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pije siemie i nic:( pomocy!!!!
Odpowiedz

pije siemie i nic:( pomocy!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • raduska Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 marca 2013, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemie lniane

  • raduska Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 marca 2013, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pije siemie lniane od początku cyklu. 2 razy dziennie według wskazań na opakowaniu i nie widze poprawy śluzu. jest białay ,gęsty konsystencja przypomina balsam do ciała zaraz powinna być ovu a tu brak poprawy w śluzie juz nie wiem co robić.....:0 ma ktos jakis pomysł?

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raduska daj swojemu organizmowi troche czasu..kazda z nas inna..moze potrzebuje wiecej niz kilkunastu dni..ja pije len mielony i zmiany w sluzie zauwazylam bardzo szybko.zaczekaj do nastepnego cyklu..moze sie poprawi

    werni lubi tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem poprawa śluzu np. po wiesiołku jest w drugim - trzecim cyklu stosowania. Nic nie działa tak szybko. Dziewczyny na forum radziły, by na poprawę śluzu pić dużo wody ( nawet do 8 szklanek dziennie) - możesz spróbować.

    1221648qmrgggy559.gif
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije siemie od polowy zeszlego cyklu i tez nie zauwazylam jeszcze zadnych drastycznych zmian- poczekaj ok miesiaca- wtedy mozna powiedziec czy cos dziala czy nie- pamietaj ze naturalne medykamenty wymagaja czasu ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 21 marca 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, czasem trzeba odczekać i parę cykli.
    A pijesz dużo wody? Bo ten śluz z czegoś musi się wziąć :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 21 marca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też piłam 3 cykle razem i brałam wiesiołek i nic lipa śluzu nie było. natomiast po niepokalanku zauważyłam od razu różnice. tak jak pisze mauysia dużo i jeszcze raz dużo wody :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 21 marca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja po 2 cyklach wiesiolka zauwazylam roznice ale szalu nie ma

    MADZIA987
  • raduska Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 marca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie szłu z tym nie ma ale dobrze wiedzieć z ta wodą niby dużo pije przynajmniej staram sie 1,5 litra najmniej i do tego herbata zielona ale juz naprawde ręce opadaja czasami:( ale dzięki za pomoc w następnym cyklu spróbuje tego wiesiołka moze sie cos ruszy w końcu:)

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu wiesiołek łykałam i piłam len mielony 2 razy dziennie i miałam śluz jak nigdy..rozciągliwy na kilka cm..jak nigdy..i fakt piję dużo wody...w pracy popijam cały dzień..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję len mielony już 2 miesiąc, z tym że w pierwszym piłam raz dziennie do owulki i nic mi nie pomogło a teraz zwiększyłam dawke do 2 razy dziennie i będe go piła przez caly cykl i już mogę powiedzieć że pomaga :) dziś miałam taki śluz wodnisty że mi się prawie po nogach lało hehe :D ale jeśli chodzi o konsystencję białka jaja kurzego to na razie nie ma...może go trzeba jeszcze dłuzej pić żeby był o takiej konsystencji, będę próbowała dalej ;)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki moje kochane czy wiesiołka można dostać w aptece bez recepty??? Chciała bym zacząć go stosować od kwietniowego cyklu ale wizytę u gin mam dopiero na koniec miesiąca... A u mnie też cieniutko ze śluzem :(((

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że bez recepty! Leć do apteki i kup :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanko. Czy lsiemie koniecznie trzeba pic czy mozna po prostu zjadac i tez efekt bedzie. U mnie, w Indiach, moge dostac siemie, ale prazone z dodatkiem ziol ajurwedyjskich. Jest suche i slonawe w smaku. Doradzcie!

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochana podobno zioła Ojca Sroki nr 3 są boskie wiele opini było takich, że po krótkim czasie picia ziółek Kobiety zaszły w ciążę....może to spróbuj trzymam mocno kciuki i pozdrawiam :*

    werni lubi tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, tylko, że ja tutaj nie dostane ziół potrzebnych do zrobienia mieszanki. Dlatego też pytam czy siemię można jeść i też zadziała na śluz tak jak gdyby się je piło.

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • ika08 Debiutantka
    Postów: 12 60

    Wysłany: 3 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczęta ;)
    ja piję zmielone siemię lniane 1-2x dziennie dodane do koktajlu owocowego, ale póki co nie zaobserwowałam poprawy śluzu :(

    myślicie że ma znaczenie czy siemię się gotuje czy dodaje jak ja zmielone?
    jak je przygotowujecie?

    czy kupujecie siemię złociste czy takie zwyczajne ciemne? :)

    A Niepokalanka to gdzie można kupić? W aptece?

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołka może kupić w kapsułkach Oeparol. Zwróćcie uwagę na leki, jeśli jakieś bierzecie. Brałam Defur (na pęcherz) i przez dwa miesiące- sucho jak pieprz. Jak tylko odstawiłam- śluz się pojawił taki jak trzeba.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • ika08 Debiutantka
    Postów: 12 60

    Wysłany: 3 września 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie używam żadnych leków :( no może coś tam na stawy, ale nie zawsze pamiętam by to brać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 21:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:34

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ