X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pije siemie i nic:( pomocy!!!!
Odpowiedz

pije siemie i nic:( pomocy!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • raduska Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 marca 2013, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemie lniane

  • raduska Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 marca 2013, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pije siemie lniane od początku cyklu. 2 razy dziennie według wskazań na opakowaniu i nie widze poprawy śluzu. jest białay ,gęsty konsystencja przypomina balsam do ciała zaraz powinna być ovu a tu brak poprawy w śluzie juz nie wiem co robić.....:0 ma ktos jakis pomysł?

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raduska daj swojemu organizmowi troche czasu..kazda z nas inna..moze potrzebuje wiecej niz kilkunastu dni..ja pije len mielony i zmiany w sluzie zauwazylam bardzo szybko.zaczekaj do nastepnego cyklu..moze sie poprawi

    werni lubi tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem poprawa śluzu np. po wiesiołku jest w drugim - trzecim cyklu stosowania. Nic nie działa tak szybko. Dziewczyny na forum radziły, by na poprawę śluzu pić dużo wody ( nawet do 8 szklanek dziennie) - możesz spróbować.

    1221648qmrgggy559.gif
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 21 marca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije siemie od polowy zeszlego cyklu i tez nie zauwazylam jeszcze zadnych drastycznych zmian- poczekaj ok miesiaca- wtedy mozna powiedziec czy cos dziala czy nie- pamietaj ze naturalne medykamenty wymagaja czasu ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 21 marca 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, czasem trzeba odczekać i parę cykli.
    A pijesz dużo wody? Bo ten śluz z czegoś musi się wziąć :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 21 marca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też piłam 3 cykle razem i brałam wiesiołek i nic lipa śluzu nie było. natomiast po niepokalanku zauważyłam od razu różnice. tak jak pisze mauysia dużo i jeszcze raz dużo wody :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 21 marca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja po 2 cyklach wiesiolka zauwazylam roznice ale szalu nie ma

    MADZIA987
  • raduska Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 marca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie szłu z tym nie ma ale dobrze wiedzieć z ta wodą niby dużo pije przynajmniej staram sie 1,5 litra najmniej i do tego herbata zielona ale juz naprawde ręce opadaja czasami:( ale dzięki za pomoc w następnym cyklu spróbuje tego wiesiołka moze sie cos ruszy w końcu:)

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu wiesiołek łykałam i piłam len mielony 2 razy dziennie i miałam śluz jak nigdy..rozciągliwy na kilka cm..jak nigdy..i fakt piję dużo wody...w pracy popijam cały dzień..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję len mielony już 2 miesiąc, z tym że w pierwszym piłam raz dziennie do owulki i nic mi nie pomogło a teraz zwiększyłam dawke do 2 razy dziennie i będe go piła przez caly cykl i już mogę powiedzieć że pomaga :) dziś miałam taki śluz wodnisty że mi się prawie po nogach lało hehe :D ale jeśli chodzi o konsystencję białka jaja kurzego to na razie nie ma...może go trzeba jeszcze dłuzej pić żeby był o takiej konsystencji, będę próbowała dalej ;)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki moje kochane czy wiesiołka można dostać w aptece bez recepty??? Chciała bym zacząć go stosować od kwietniowego cyklu ale wizytę u gin mam dopiero na koniec miesiąca... A u mnie też cieniutko ze śluzem :(((

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że bez recepty! Leć do apteki i kup :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanko. Czy lsiemie koniecznie trzeba pic czy mozna po prostu zjadac i tez efekt bedzie. U mnie, w Indiach, moge dostac siemie, ale prazone z dodatkiem ziol ajurwedyjskich. Jest suche i slonawe w smaku. Doradzcie!

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochana podobno zioła Ojca Sroki nr 3 są boskie wiele opini było takich, że po krótkim czasie picia ziółek Kobiety zaszły w ciążę....może to spróbuj trzymam mocno kciuki i pozdrawiam :*

    werni lubi tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, tylko, że ja tutaj nie dostane ziół potrzebnych do zrobienia mieszanki. Dlatego też pytam czy siemię można jeść i też zadziała na śluz tak jak gdyby się je piło.

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • ika08 Debiutantka
    Postów: 12 60

    Wysłany: 3 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczęta ;)
    ja piję zmielone siemię lniane 1-2x dziennie dodane do koktajlu owocowego, ale póki co nie zaobserwowałam poprawy śluzu :(

    myślicie że ma znaczenie czy siemię się gotuje czy dodaje jak ja zmielone?
    jak je przygotowujecie?

    czy kupujecie siemię złociste czy takie zwyczajne ciemne? :)

    A Niepokalanka to gdzie można kupić? W aptece?

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołka może kupić w kapsułkach Oeparol. Zwróćcie uwagę na leki, jeśli jakieś bierzecie. Brałam Defur (na pęcherz) i przez dwa miesiące- sucho jak pieprz. Jak tylko odstawiłam- śluz się pojawił taki jak trzeba.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • ika08 Debiutantka
    Postów: 12 60

    Wysłany: 3 września 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie używam żadnych leków :( no może coś tam na stawy, ale nie zawsze pamiętam by to brać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 21:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:34

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ