X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pilne.:) Termometr elektroniczny- mierzenie temperatury w cyklu
Odpowiedz

Pilne.:) Termometr elektroniczny- mierzenie temperatury w cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie a nie mogę nigdzie znaleźć odp.
    Ostatnio ginekolog polecił żeby mierzyć temp w cyklu termometrem elektronicznym bezdotykowym
    Czy ktoras z Was taki stosowała czy się nie sprawdza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2021, 19:49

  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam elektroniczny. Mierzę w ustach. Najważniejsze, żeby miał 2 miejsca po przecinku 😉

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • Lexia Autorytet
    Postów: 729 1362

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Microlife MT 16C2 chyba najłatwiej dostać i najtańszy.

    parsp2.png

    4cs:
    10.12.21: Blade ⏸️ z rana i mocniejsze po południu :)
    28.12.21: Pęcherzyk ciążowy w macicy😉
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    14.01.22: 20,9mm Dziecia. Skierowanie na prenatalne i L4.
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    07.03.22 (15+5): 168g cudnej Córki 💕💃🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Flawii 🌺
    05.05.22(24+1): 700g ruchliwej Dziewczynki 👱🏻‍♀️
    02.06.22(28+1): Flawia waży 1254g, 3. rocznica ślubu i przeprowadzka do nowego 🏡
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, ułożenie dziecka masakra, ale wszystkie pomiary dobre. Waga 1536g 👌🏻
    21.06.22(30+6): Flawia głową w dół 🙃
    04.07.22(32+5): 2065g Babeczki🧁
    21.07.22(35+1): 2500g Żabki 🐸
    18.08.22(39+1)- 3150g Słodzizny 🐰
    22.08.2022 o 12:18 siłami natury do wody rodzi się Flawia Emilia 💜 3260g i 56cm
  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira wrote:
    Ja mam elektroniczny. Mierzę w ustach. Najważniejsze, żeby miał 2 miejsca po przecinku 😉

    Tylko lekarz mowil żeby kupić sobie taki bezdotykowy i takim mierzyć . Dokładać do czoła

  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira wrote:
    Ja mam elektroniczny. Mierzę w ustach. Najważniejsze, żeby miał 2 miejsca po przecinku 😉
    A jak mierzysz dokładnie? Bo mi zawsze wychodzi temperatura około 35.4

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolaLola96 wrote:
    Tylko lekarz mowil żeby kupić sobie taki bezdotykowy i takim mierzyć . Dokładać do czoła
    To lekarz ci polecił od czapy bo to nie chodzi o temperaturę ciała tylko w błonach śluzowych czyli w w ustach, pochwie lub odbycie. I takim zwykłym elektronicznym z dwoma miejscami po przecinku robi się pomiary jeśli chodzi o wykres. Polecam micro life mt16c2 tak jak dziewczyny wyżej. Na prawdę jest dokładny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2021, 20:00

  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    To lekarz ci polecił od czapy bo to nie chodzi o temperaturę ciała tylko w błonach śluzowych czyli w w ustach, pochwie lub odbycie. I takim zwykłym elektronicznym z dwoma miejscami po przecinku robi się pomiary jeśli chodzi o wykres. Polecam micro life mt16c2 tak jak dziewczyny wyżej. Na prawdę jest dokładny.

    A gdzie najlepiej mierzyć ? Żeby wynik byl najlepszy ?
    I jak długo bo na jednym forum czytałam że 1 min a na drugim ze 5 minut

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolaLola96 wrote:
    A gdzie najlepiej mierzyć ? Żeby wynik byl najlepszy ?
    I jak długo bo na jednym forum czytałam że 1 min a na drugim ze 5 minut
    Długo tak jak termometr mierzy, ten który polecałam pika po zakończeniu mierzenia.
    A najlepiej wg mnie w pochwie bo tam włożysz i pochwał otula ten termometr, a w ustach pod językiem jak mocniej przyciśniesz termometr to wytworzysz większą temperaturę. No w odbycie nigdy nie próbowałam ale wg lekarzy to właśnie jest najlepsze miejsce do mierzenia, ale wiadomo nie przyjemne.
    Ja mierze w pochwie od lat, w ustach próbowałam ale mówię tutaj się naciśnie mocniej językiem i masz przekłamany pomiar.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2021, 20:12

  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Długo tak jak termometr mierzy, ten który polecałam pika po zakończeniu mierzenia.
    A najlepiej wg mnie w pochwie bo tam włożysz i pochwał otula ten termometr, a w ustach pod językiem jak mocniej przyciśniesz termometr to wytworzysz większą temperaturę. No w odbycie nigdy nie próbowałam ale wg lekarzy to właśnie jest najlepsze miejsce do mierzenia, ale wiadomo nie przyjemne.
    Ja mierze w pochwie od lat, w ustach próbowałam ale mówię tutaj się naciśnie mocniej językiem i masz przekłamany pomiar.


    Ok dziekuje bardzo :*

    Ladinola lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ