X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plamienia dziwne pomocy
Odpowiedz

plamienia dziwne pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj podczas robienia 2 z pochwy poleciała krew czerwona bez skrzepow. Dzisiaj to samo.. Pomocy co to może znaczyć? Staram się o drugie dziecko już prawie 3 lata i takiej sytuacji wcześniej nie było

  • Laura25 Przyjaciółka
    Postów: 86 24

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który to dzień cyklu?

  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to był 16 dzień cyklu z tym że moje cykle są krótkie około 24-26 dni. 17 dnia również było kilka kropel krwi. Natomiast 18 dc i dzisiaj 19dc delikatnie kakaowy śluz...

    Ten post pisałam wcześniej na innej grupie ale tam nikt nie chciał wyrazić opinii....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2021, 09:57

  • Laura25 Przyjaciółka
    Postów: 86 24

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli Twoje cykle są krótsze to może było plamienie implantacyjne podobno trwa od kilu godzin do 3 dni, 6-12 dni po owulacji może wystąpić ale również może być to niedobór progesteronu i stad te plamienia obserwuj, zrób test za pare dni trzymam kciuki 😊

  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic innego nie pozostaje jak czekać ;) dzięki za zainteresowanie i pomoc :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ