Forum Starając się - ogólne Plamienia po miesiączce
Odpowiedz

Plamienia po miesiączce

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ejsza Koleżanka

Wysłany: 22 maja 2013, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, może wiecie czy należy się przejmować plamieniami PO MIESIĄCZCE przy staraniach. Choć przed @ tez je mam. Okres mam raczej skąpy, w 3 dzień często już plamienia, w czwarty zupełnie nic i od piątego d.c. plamienia 2-3 dni. W tym cyklu wyjątkowo obfitsze i zanosi się na dłuższe, aż się martwie co jest nie tak. Kurde o jakichś polipach wyczytałam:(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 21:18

ejsza
  • KlaraM Ekspertka

Wysłany: 23 maja 2013, 06:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie bardzo pomogę, mam plamienia tylko przed @ ale nie mam żadnych polipów, miałam niedawno USG. Jeśli Cię to niepokoi dobrym rozwiązaniem jest właśnie USG, ewentualnie mogą to być też zaburzenia hormonalne

9ewnqqmz9x52roeb.png
  • sylvia Autorytet

Wysłany: 23 maja 2013, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja mam plamienie prawie 10 dni po @ i bolą mnie troszkę jajniki... myślicie że to plamienie owulacyjne?? piję zioła o. Sroki może zaczynają działać...

relgg7rfroacrbi5.png
  • ejsza Koleżanka

Wysłany: 23 maja 2013, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaroM umówiłam się na wizytę u lekarza, idę jutro. Planuję zrobić monitoring owulacji. Ostatnio bardzo wcześnie u mnie występuje bo 8-11 dzień-tak mi się zdaje po objawach. Dziś mam 7 d.c., plamienia trochę nadal po miesiączce a już mnie jajnik boli jak na owulację. Może to przez Bromocon, który biorę.

Sylvia tez piłam 1 cykl te zioła Sroki, ale jak poszłam na badania to bardzo mi niski progesteron wyszedł i przestałam pić. Może dlatego, że piłam cały cykl a one mają owulację pobudzać to wnioskuję, że na fazę lutealną cyklu mogą szkodzić. Ale to tylko moje gdybania. W każdym razie bez ziół progesteron mam wyższy.

ejsza
  • sylvia Autorytet

Wysłany: 23 maja 2013, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy... ale czuje że jajniki mi pracują :)

relgg7rfroacrbi5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego