X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienia po miesiączce
Odpowiedz

Plamienia po miesiączce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 22 maja 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, może wiecie czy należy się przejmować plamieniami PO MIESIĄCZCE przy staraniach. Choć przed @ tez je mam. Okres mam raczej skąpy, w 3 dzień często już plamienia, w czwarty zupełnie nic i od piątego d.c. plamienia 2-3 dni. W tym cyklu wyjątkowo obfitsze i zanosi się na dłuższe, aż się martwie co jest nie tak. Kurde o jakichś polipach wyczytałam:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 21:18

    ejsza
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie bardzo pomogę, mam plamienia tylko przed @ ale nie mam żadnych polipów, miałam niedawno USG. Jeśli Cię to niepokoi dobrym rozwiązaniem jest właśnie USG, ewentualnie mogą to być też zaburzenia hormonalne

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 23 maja 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja mam plamienie prawie 10 dni po @ i bolą mnie troszkę jajniki... myślicie że to plamienie owulacyjne?? piję zioła o. Sroki może zaczynają działać...

    relgg7rfroacrbi5.png
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaroM umówiłam się na wizytę u lekarza, idę jutro. Planuję zrobić monitoring owulacji. Ostatnio bardzo wcześnie u mnie występuje bo 8-11 dzień-tak mi się zdaje po objawach. Dziś mam 7 d.c., plamienia trochę nadal po miesiączce a już mnie jajnik boli jak na owulację. Może to przez Bromocon, który biorę.

    Sylvia tez piłam 1 cykl te zioła Sroki, ale jak poszłam na badania to bardzo mi niski progesteron wyszedł i przestałam pić. Może dlatego, że piłam cały cykl a one mają owulację pobudzać to wnioskuję, że na fazę lutealną cyklu mogą szkodzić. Ale to tylko moje gdybania. W każdym razie bez ziół progesteron mam wyższy.

    ejsza
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy... ale czuje że jajniki mi pracują :)

    relgg7rfroacrbi5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ