X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienia po owulacji
Odpowiedz

Plamienia po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 11 października 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanko, czy plamienia po owulacji, kiedy poziom hormonów jest prawidłowy, może mieć inną przyczynę niż zagnieżdżenie?

    Olga
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 14 października 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami hormonki na chwilę wariują nawet u wzorcowej starczaki.
    Czasami może być to wynik naruszenia mechanicznego podczas serduszkowania albo infekcja.
    Może to też być plamienie implantacyjne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 08:58

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sama juz nie wiem czy to okres czy jakies inne krwawienie... test wyszedl negatywny i nie mam innych oznak ciazowych, jednak skape to krwawienie i nie bolal brzuch jak zawsze... troche sie martwie, ale mysle ze poki nic mnie nie boli, nie ma co panikowac i od razu leciec do lekarza, tym bardziej jak wynik byl negatywny :( poza tym mieszkam w uk, wiec do gp nawet nie mialabym po co isc... jedynie do polskiej kliniki prywatnie... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2013, 16:07

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ