X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienia po wypadku samochodowym
Odpowiedz

Plamienia po wypadku samochodowym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 19 października 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo prosze o pomoc...
    wczoraj ok 14-stej godz mialam wypadek samochodowy. Siedzialam na tylnim siedzeniu kiedy przy skrecie w nasz w nasz samochod uderzyl motocyklista jadacy na krosie. Predkosc mial straszna a caly impet iderzenia byl na pol metra ode mnie. Mialam zapiete pasy, ktore zacisnely sie w dolnych partiach mojego brzucha podczas uderzenia. Na dwie godziny od zdarzenia zauwazylam, ze plamie z drog rodnych a do tego bola mnie od tamtej pory okolice jajnikow. Nie wiem co o tym myslec. Uwazacie, ze te plamienia sa skutkiem tego zderzenia czy powinnam brac to pod uwage w zapiskach na wykresie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 16:55

  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 19 października 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, ze bylam wczoraj wieczorem w szpitalu ale tutejsza pomoc medyczna (UK) jest tak kulawa, ze po zrobieniu testu ciazowego i nie wyczuciu twardego brzucha odeslali mnie do domu z zaleceniem wzjecia paracetamolu i zgloszenia sie za 3 dni o ile bol nie ustapi.

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 20 października 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi migotka!
    Myślę, że powinnaś koniecznie na jakieś barania pójść, chociażby usg, żeby sprawdzić, czy sobie czegoś nie uszkodziłaś.

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 20 października 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram co napisała Lili. Zreszta masz iść na kontrolę po 3 dniach o ile ból nie ustąpi a nie ustąpił i dodatkowo pojawiło się plamienie więc nad czym tu się zastanawiać leć do lekarza. Lepiej idź teraz nawet jakby miało się to okazać błachostką niż masz pójść o jeden dzień za późno

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 20 października 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za porade, milo ze ktos sie tym zainteresowal. Problem poleda na tym, ze tu w uk oni nie maja zwyczaju robic usg kiedy brzuch nie jest twardy... moj jest miekki ale nie zmienia to faktu, ze od piatku boli mnie dol brzucha i nadal plamie... jeszcze w takim momencie cyklu :(
    dodatkowo dzis w nocy mialam atak bolu a potem rozwolnienie, koniecznie jak mi nie przejdzie to sie tam zglosze ponownie.
    A myslicie, ze powinnam to normalnie zaznaczac na wykresie?

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 20 października 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym tego nie zaznaczała, ale trudna rada :/ Moze zgłos się do ginekologa, powiedz, że masz jakieś dziwne krwawienie, a potem wspomnij o wypadku. Na moje oko, to nawet mogło ci coś pęknąć. Pchaj się przez okno, jak cię nie chcą wpuścić drzwiami, tu chodzi o twoje zdrowie, a konsekwencje mogą być po latach. Nie daj się spławić!!! :)

    migotka, vanessa lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 20 października 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Ci się też cykl pochrzanić z powodu nagłego stresu. Tak czy owak skonsultuj to z lekarzem i poproś o diagnostykę ultrasonograficzną.

    migotka, vanessa lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ