Forum Starając się - ogólne Plamienia przy braniu duphastonie
Odpowiedz

Plamienia przy braniu duphastonie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • justynaa02 Znajoma
  Postów: 23 1

  Wysłany: 11 kwietnia 2018, 15:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochane . Dziś 26 dc . Po jutrze mam odstawić dupka ale się boje . Od 24 dc nie zawsze ale czasem rano przy pierwszej toalecie mam dosłownie jedna kropelkę zabarwionego na różowo śluzu .

  Byłam kilka dni wcześniej u ginekologa i stwierdził że nigdy nie będę mieć owulacji po czym wypisał na duphaston właśnie receptę i się pożegnał .
  Biorę od 19 dc go . Od 21 dc jestem mega senna i zmęczona w 22 dc doszedl ból piersi wczoraj prawie zwymiotowalam do tego ból głowy niesamowity .
  Nie wiem czy to z nerwów przed ślubem czy jestem w 100 ciąży czy na prawdę się udało . Temperatura codziennie wyższa i nie wiem czy odstawić dupka czy poczekać jeszcze zrobić betę i po negatywnej becie odstawić ?

  Dziś wzięłam podwójną dawkę dupka bo nabrałam nadzieję że się udało .
  Dodam że byłam w ciąży w lutym ale w 6 tygodniu się pożegnałam z maleństwem i mam taktycznie te same objawy tylko wtedy piersi nie doskwierały .norlamy ginekolog dopiero dostępny za 2 mc

  Listopad 2016 początek starań
  wrzesień -listopad 2016 CLO
  Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
  Pcos
 • Seli Autorytet
  Postów: 12176 2025

  Wysłany: 11 kwietnia 2018, 15:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Idź na betę to będziesz wiedzieć co i jak.

  dZhdp1.png

  Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

  Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego