X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie implantacyjne ?
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marse92 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 19 września 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! To nasz 3 cykl starań o bobaska. Cykle mam 25 dniowe, 19 dnia wystąpiło u mnie delikatne plamienie. Owulacja była (dwie aplikacje pokazały dwa różne dni) albo 12 dnia cyklu albo 14. Czy mogą być to plamienia inplantacyjne? Dodam, ze dodatkowo towarzyszy mi takie przelewanie w brzuchu.

    Beata 1 lubi tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 19 września 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą nie muszą.
    Aplikacja nie jest wiarygodna do wyznaczenia owulacji.
    Plamienie może być też od niskiego progesteronu lub innych przyczyn.
    Nie nakręcaj się

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ