X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie implantacyjne
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Orangeee Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 marca 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, od jakiegoś czasu Was podczytuje, ale jeszcze się nie udzielałam.
    Słuchajcie, czy możliwe jest plamienie implantacyjne w 5 DPO?
    W weekend spała ze mną 3 letnia siostrzenica - przebudziła się nad ranem, więc jak się obudziłam to przy okazji poszłam też do toalety ;) Podcierając się zauważyłam lekko zabarwiony na różowo śluz i może delikatne niteczki krwi. Przy kolejnym korzystaniu z toalety już nic takiego nie zauważyłam i pomyślałam, że może mi się przewidziało z zaspania :). Ale kolejnym razem też zauważyłam taki podbarwiony śluz. Później już nic więcej się nie działo.
    W internecie wszędzie, że plamienie to od dopiero od 6-7 do 12 dnia.
    Czy któraś z Was też miała tak wcześnie plamienie i cykl okazał się szczęśliwy? Czy jednak nie ma się co łudzić i coś innego się zadziało? (na pewno nie po stosunku, bo ostatni 3 dni wcześniej).

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 27 marca 2023, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może owu była dzień wcześniej i byłby to 6dpo?
    Dla ochłodzenia emocji: Jeszcze zastanów się,czy jakoś nie podraznilas się przy badaniu szyjki.
    Ja myślę,że mogłoby to być implantacyjne,przecież nasze ciała nie są kalkulatorami :)

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Orangeee Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 marca 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszych 3 cyklach, gdzie "miałam" wszystkie możliwe objawy ciążowe, teraz już się nie nakręcam ;)

    Byłam ciekawa czy są tu może dziewczyny, które miały podobnie i co to u nich oznaczało.

    Póki co zostaje czekanie do terminu miesiączki.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7640 9998

    Wysłany: 27 marca 2023, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orangeee wrote:
    Po pierwszych 3 cyklach, gdzie "miałam" wszystkie możliwe objawy ciążowe, teraz już się nie nakręcam ;)

    Byłam ciekawa czy są tu może dziewczyny, które miały podobnie i co to u nich oznaczało.

    Póki co zostaje czekanie do terminu miesiączki.

    Jesteś pewna że owulacji nie było wcześniej ? Masz potwierdzoną owu monitoringiem ? A może jeszcze jej nie było ? 🤔 Wszystko jest możliwe, za kilka dni zrób test i będzie wszystko jasne 🤗

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Orangeee Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update - wczoraj wieczorem znów zauważyłam dwukrotnie odrobinę podbarwionego na różowo śluzu, więc pewnie okres tuż za rogiem.
    Chociaż dziwne to, bo dziś dopiero 24 dc, a ostatnie pół roku miała cykle jak w zegarku 26 dniowe. Ech..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ