X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie implantacyjne
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne

Oceń ten wątek:
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 16 roku życia miesiąc w miesiąc umieram. Zawsze biorę mase tabletek przeciwbólowych bo nie mogę wytrzymać ...
    Nigdy sie nie zdarzyło by mnie nic nie bolało w dodatku na @ mam inna krew ze skrzepami i bardzo obfita zawsze ... Od bardzo dawna @ mam co 30 dni a dzis jest 21 dzien cyklu ...

    jessi001 lubi tę wiadomość

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie zaczelas brac przypadkiem jakis lekow czy ziol w tym cyklu? Czasem one zmieniaja cykl - przyspieszaja okres?

    Honey lubi tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na wykresie jest napisane ze owu miałabym od 15 lip do 19 moje pytanie kolejne jest takie że może to krew na owulacje bo sie przesunęła ?

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    A nie zaczelas brac przypadkiem jakis lekow czy ziol w tym cyklu? Czasem one zmieniaja cykl - przyspieszaja okres?

    Nie tylko kwas foliowy od niedawna ...
    Nigdy też nie bralam żadnych antykoncepcyjnych ..

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za duzo krwi. poczytaj co to jest plamienie implantacyjne albo kolo-owulacyjne... sa to strzepki krwi w sluzie... a nie czerwona zywa krew.

    Moze mialas cykl bezowulacyjny? wtedy @ moze przyjsc szybciej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2013, 19:14

    Didus26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze udostepnij swoj wykres to zobaczymy twoje tempki i bedzie latwiej cos poradzic?

    Stinka, Sówka35 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 100% nie jest to zagnieżdżanie, bo te krwawienie jest za mocne i za długie. Tez obstawiam ze to @ zawitała wcześniej, tak jak koleżanki wyżej twierdze ze każdy cykl jest inny.
    A moze jakieś przeciwbólowe brałaś typu polopiryna, badz inne ktore maja skladnik polopiryny?
    Udostepnij prosze wykres.

    STINKA ogromne gratulacje!! szczesliwych i spokojnych 9 miesiecy!:)

    Puszysta, emileczka lubią tę wiadomość

  • emileczka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przeważnie pierwsze dwa dni @ są bez skrzepów a następne to już mogę zauważyć.Anijka najlepiej skonsultuj to z lekarzem bo widać po Twoich postach, że bardzo się martwisz,głowa do góry i do lekarza.

    emileczka
  • emileczka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria też jestem zdziwiona, ale tak wyszło z moich obserwacji :) Jutro idę na betę a w wtorek do lekarza,zobaczymy...

    emileczka
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się konczy dzis prawie nic nie widac :) trwało to 4 dni
    W poniedziałek mam wizyte u rodzinnego ktory byc może skieruje mnie na badania tu w Holandii wszystko jest utrudnione :/

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ DZIEWCZYNY JESTEM TU NOWA BO DOPIERO ZACZELAM STARANIA O DZIECKO.. TO MOJ PIERWSZY CYKL..DODAM TYLKO ZE 1/06/2012 ROKU STRACILAM ANIOLKA W 10TC A NASZE STARANIA O NIEGO TRWALY ROK...
    ZASTANAWIAM SIE ILE TO POTRWA TERAZ..

    DOPIERO TERAZ JESTEM GOTOWA PSYCHICZNIE BY ZNOWU SIE STARAC...

    DZIS JEST MOJ 25DC I ZAUWAZYLAM JEDNORAZOWE PLAMIENIE..WYGLADALO TO JAK CIEMNO BRAZOWA GESTA LEPKA MAŹ... DZIWI MNIE TO DLATEGO ZE NIGDY W ZYCIU TAKIEGO PLAMIENIA NIE MIALAM.
    CZY KTORAS Z WAS TAK MIALA?
    I CO TO MOZE OZNACZAC?MOZE TO WSKAZYWAC NA CIAZE?
    ROBILAM DZIS TEST ALE WYSZEDL NEGATYWNY..

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 22 września 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    HEJ DZIEWCZYNY JESTEM TU NOWA BO DOPIERO ZACZELAM STARANIA O DZIECKO.. TO MOJ PIERWSZY CYKL..DODAM TYLKO ZE 1/06/2012 ROKU STRACILAM ANIOLKA W 10TC A NASZE STARANIA O NIEGO TRWALY ROK...
    ZASTANAWIAM SIE ILE TO POTRWA TERAZ..

    DOPIERO TERAZ JESTEM GOTOWA PSYCHICZNIE BY ZNOWU SIE STARAC...

    DZIS JEST MOJ 25DC I ZAUWAZYLAM JEDNORAZOWE PLAMIENIE..WYGLADALO TO JAK CIEMNO BRAZOWA GESTA LEPKA MAŹ... DZIWI MNIE TO DLATEGO ZE NIGDY W ZYCIU TAKIEGO PLAMIENIA NIE MIALAM.
    CZY KTORAS Z WAS TAK MIALA?
    I CO TO MOZE OZNACZAC?MOZE TO WSKAZYWAC NA CIAZE?
    ROBILAM DZIS TEST ALE WYSZEDL NEGATYWNY..

    No moja koleżanka miała. Myślała, że to @ a ze dwa tygodnie potem okazało się, że jednak ciąża. Poczekaj parę dni i zrób test.

    Selja lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Sylwia112 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem w 24dc i mam tez delikatne zabrudzenia brunatne chciala bym zeby to nie byla @ jakies rady kiedy moge zribic test.

    Sylwia112<3
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sylwia, ja też mam dzisiaj 24dc, przed południem miałam brązowe plamienie, teraz ma już kolor czerwieni. Nie jest obfite, ale jest czerwone, obstawiam, ze jednak przyszła do mnie @ :(

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jestem w 29 dc., to jest 11 dpo. Cykle mam 27-31 dniowe. Wczoraj miałam trochę brązowego plamienia, a dziś już nic tylko ból brzucha jak na @. Test ciążowy negatywny. Nie wiem, co o tym myśleć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana jesli to bylo plamienie implantacyjne to na test za wczesnie.. radze poczekac pare dni i powtorz test..

  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, miałam się nie nakręcać i nie testować na razie, ale to było silniejsze. Poczekam jeszcze trochę, ale jestem zdezorientowana. Z jednej strony nigdy nie miałam takiego pojedynczego dnia plamienia, a z drugiej strony to brzuch mnie boli jak na okres.
    Dzisiaj powinnam skończyć luteinę, ale zastanawiam się, czy nie brać dalej, bo mam niski progesteron (11 ng/ml), więc na ewentualne podtrzymanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swietnie cie rozumie bo ja mam zamiar w sobote testowac ale juz mnie korci.. z trudem sie powstrzymuje..
    ja luteiny nigdy nie bralam wiec w tym temacie nie pomoge.. ale chyba zaszkodzic nie powinna a moze pomoc..nie wiem tylko jak to jest pozniej z ewentualna @ czy sie nie opozni..

  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację. O tym nie pomyślałam, że się może opóźnić okres.
    Na dodatek nie mogę się dodzwonić do mojego gina, żeby zawyrokował...
    no nic, chyba odstawię tak jak miałam jutro.

  • Madzik614 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 lipca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja też miałam takie jednodniowe plamienie 19dc tj. wczoraj, ale krótkie z taką różową krwią. Nigdy tak nie miałam, a specjalnie współżyliśmy w terminie owulacji z wykresu. Czy to może być implantacja ? Proszę podpowiedzcie, bo czekam na tego maluszka od dawna ;-)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ