X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plamienie implantacyjne czy to może być to?
Odpowiedz

plamienie implantacyjne czy to może być to?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam dziś przez cały dzień forum gdzie mogę zadać to pytanie i ciesze się, że was znalazłam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dostałam dziwnych plamień 6 dni przed @ nigdy tak nie miałam. Dodam że @ mam zawsze obfity ten taki nie jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki kolor? Czy boli brzuch do tego? Ile trwają? Ile po owu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jest to 7 dzień od owulacji.. Ale i jest to widoczne.. Do @ mam jeszcze 6 dni nigdy tak wcześnie mi się nie zaczął mam prawie zawsze regularnie ;) chodź czytałam, że jest to lekkie plamienie u mnie takie nie jest... Zawsze dostając @ pierwszy dzień był bardzo obfity a nie taki jak teraz widoczne ale tylko plamienie. nie jest to spowodowane żadnymi tabletkami bo nic nie biorę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mnie nie boli cały czas tylko są to skurcze.. Teraz juz jakoś mniej je czuje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ