X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie przed @
Odpowiedz

Plamienie przed @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka25 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 listopada 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie mam pytanie , moje cykle wynoszą 32-33dn , w tym cyklu był kilka razy stosunku bez zabezpieczenia , lecz wytrysk był na pochwę. Dzisiaj mija 10 dni od jednego z stosunków, i za 9 dni powinien być okres. Dzisiaj podczas wizyty w toalecie , zauważyłam śluz delikatnie zabarwiony na brązowo , założyłam wkładkę , i podczas dnia pojawiło się kilka plamek , może któraś z was tak miała i mnie trochę uspkoi , lekarza dwa tygodnie na urlopie , Anię ukrywam że trochę sie boję że coś jest nie tak 😐😐😐

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ