Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Plamienie przed @ a progesteron w normie
Odpowiedz

Plamienie przed @ a progesteron w normie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olga84 Przyjaciółka

Wysłany: 12 marca 2014, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 3 dni mam plamienia, do @ jeszcze 3 dni, badania hormonów ok....czy ktoras z was miała cos podobnego? Tydzien temu USG i wszystko prawidłowo.
    cc788051b80652a20485fa4cbbf593f1.png

Olga
  • totsima Przyjaciółka

Wysłany: 16 marca 2014, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu pierwszy raz w zyciu mialam plamienia, a progesteron podobno tez w normie. ale tez w tym cyklu mialam robione USG i dowiedzialam sie, ze mam torbiel.
    moze mialas plamienie implantacyjne?

. lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • Kasia79 Ekspertka

Wysłany: 16 marca 2014, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienia gdy nie pękał mi pęcherzyk wówczas progesteron wychodzi prawie zawsze dobrze, po wspomaganym pęknięciu było ciałko żółte i plamienie było tylko jeden dzien przed miesiączką, a zazwyczaj już 7 dni wcześniej było

totsima lubi tę wiadomość

• Mallina Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, za 3 dni mam termin @ a dzisiaj rano pojawiło się plamienie i trwa ciągle, niewielkie. Zbliża się okres to wiem na pewno. Ale plamienie na 3 dni przed terminem niepokoi mnie. W zeszłym cyklu miałam plamienie ciut silniejsze poprzedzające okres, czyli od razu po plamieniu kilkanaście godzin pojawił się okres. Myślicie że powinnam się tym martwić? Że coś zaczyna się złego dziać w moim organizmie?

p19ukw7ifmlxopac.png
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam progesteron ok. brązowe plamienia po @ i okazało sie że w moim przypadku to stan zapalny endometrium. Dostałam antybiotyk.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego