X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie przed miesiączka
Odpowiedz

Plamienie przed miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, w niedziele powinnam dodać miesiączki ale od wczoraj mam bardzo małe plamienie ciemne nigdy wcześniej nie miała czegoś takiego oprócz tego strasznie tkliwe piersi oraz ból podbrzusza czy może oznaczać to ciąże czy nikłe szanse ?
    Staramy się od 2 lat już z narzeczonym

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1914 2301

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może oznaczać ciążę i może oznaczać, że coś Ci się w cyklu poprzestawiało. ☺️ Chyba musisz poczekać czy się rozbuja, zrobić test jeśli nie :)

    Xvghi lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Może oznaczać ciążę i może oznaczać, że coś Ci się w cyklu poprzestawiało. ☺️ Chyba musisz poczekać czy się rozbuja, zrobić test jeśli nie :)


    Te czekanie jest najgorsze 🥺

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1914 2301

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh...wiem coś o tym, doskonale Cię rozumiem.

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Ehhh...wiem coś o tym, doskonale Cię rozumiem.


    Dzisiaj mam dzień spodziewanej miesiączki i jak narazie jej nie ma ( w 90% dostaje z rana ) ale jeszcze jej nie wykluczam
    3 plamki wczoraj wieczorem i na tym się skończyło
    Piersi są nie do wytrzymania tak rwa ani dotknąć ani nic
    Wczoraj przy śniadaniu 2 raz wymioty
    Wczorajszy test ciążowy oboje z narzeczonym widzimy bladziutka kreskę
    Mogło sie udać ?

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Dzisiaj mam dzień spodziewanej miesiączki i jak narazie jej nie ma ( w 90% dostaje z rana ) ale jeszcze jej nie wykluczam
    3 plamki wczoraj wieczorem i na tym się skończyło
    Piersi są nie do wytrzymania tak rwa ani dotknąć ani nic
    Wczoraj przy śniadaniu 2 raz wymioty
    Wczorajszy test ciążowy oboje z narzeczonym widzimy bladziutka kreskę
    Mogło sie udać ?
    Objawy ciążowe są takie jak na okres. Mogło się udać ale też nie musiało:) jednak jeśli test pokazuje kreskę to leć na betę :) trzymam kciuki ❤️

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Objawy ciążowe są takie jak na okres. Mogło się udać ale też nie musiało:) jednak jeśli test pokazuje kreskę to leć na betę :) trzymam kciuki ❤️


    Wymioty mi się nigdy nie zdarzyły przed miesiączka i nie czuje się tak jak bym miałam ja dostac, betę mogę dopiero jutro :(

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1914 2301

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz odpoczywać, chillować...a jutro beta 😁 może coś z tego będzie 😁

    Xvghi lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Klaudrynka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle trwają 29dni (tak mi wyliczyła aplikacja) do ostatniego stosunku przed dniem owulacji (tym, który jest wyliczony w aplikacji) doszło bodajże 26 lub 27. 07.2022r, dni płodne miały zacząć się 30.07.2022r. Dzień owulacji 4.08.2022. Z powodu dziwnych objawów, bólów podbrzusza, kłucia, rozachodzacego się do kręgosłupa, mrowienia sutków, awersji do bardzo wielu potraw, zmęczenia po wstawaniu z łóżka, wyostrzonego węchu postanowiłam zrobić test ciążowy. 15 sierpnia druga słaba kreska, 16 sierpnia mocniejsza kreska, która pojawiła się momentalnie, następny test z krwi (apteczny) raczej negatywny. Test wczoraj nic nie widać. Testy owulacyjne bardzo pozytywne. Miesiączka powinna być 18.08, jednak jej brak. A dzisiaj 21.08 przeźroczysty śluz z wiązkami krwi, było go naprawdę mało. Nie wiem już sama co myśleć. Czy to może być ciąża,Moje cykle trwają 29dni (tak mi wyliczyła aplikacja) do ostatniego stosunku przed dniem owulacji (tym, który jest wyliczony w aplikacji) doszło bodajże 26 lub 27. 07.2022r, dni płodne miały zacząć się 30.07.2022r. Dzień owulacji 4.08.2022. Z powodu dziwnych objawów, bólów podbrzusza, kłucia, rozachodzacego się do kręgosłupa, mrowienia sutków, awersji do bardzo wielu potraw, zmęczenia po wstawaniu z łóżka, wyostrzonego węchu postanowiłam zrobić test ciążowy. 15 sierpnia druga słaba kreska, 16 sierpnia mocniejsza kreska, która pojawiła się momentalnie, następny test z krwi (apteczny) raczej negatywny. Test wczoraj nic nie widać. Testy owulacyjne bardzo pozytywne. Miesiączka powinna być 18.08, jednak jej brak. A dzisiaj 21.08 przeźroczysty śluz z wiązkami krwi, było go naprawdę mało. Nie wiem już sama co myśleć. Czy to może być ciąża, czy raczej jakieś problemy zdrowotne? Jest możliwe, że test tak słabo pokazuje ciążę lub wcale, skoro od wyliczonego dnia owulacji minęło tyle dni? Czy skoro umowny dzień owulacji był w odległości tylu dni od stosunku była w ogóle możliwość na zajście w ciążę? Dziwne to wszystko. czy raczej jakieś problemy zdrowotne? Jest możliwe, że test tak słabo pokazuje ciążę lub wcale, skoro od wyliczonego dnia owulacji minęło tyle dni? Czy skoro umowny dzień owulacji był w odległości tylu dni od stosunku była w ogóle możliwość na zajście w ciążę? Dziwne to wszystko.

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudrynka wrote:
    Moje cykle trwają 29dni (tak mi wyliczyła aplikacja) do ostatniego stosunku przed dniem owulacji (tym, który jest wyliczony w aplikacji) doszło bodajże 26 lub 27. 07.2022r, dni płodne miały zacząć się 30.07.2022r. Dzień owulacji 4.08.2022. Z powodu dziwnych objawów, bólów podbrzusza, kłucia, rozachodzacego się do kręgosłupa, mrowienia sutków, awersji do bardzo wielu potraw, zmęczenia po wstawaniu z łóżka, wyostrzonego węchu postanowiłam zrobić test ciążowy. 15 sierpnia druga słaba kreska, 16 sierpnia mocniejsza kreska, która pojawiła się momentalnie, następny test z krwi (apteczny) raczej negatywny. Test wczoraj nic nie widać. Testy owulacyjne bardzo pozytywne. Miesiączka powinna być 18.08, jednak jej brak. A dzisiaj 21.08 przeźroczysty śluz z wiązkami krwi, było go naprawdę mało. Nie wiem już sama co myśleć. Czy to może być ciąża,Moje cykle trwają 29dni (tak mi wyliczyła aplikacja) do ostatniego stosunku przed dniem owulacji (tym, który jest wyliczony w aplikacji) doszło bodajże 26 lub 27. 07.2022r, dni płodne miały zacząć się 30.07.2022r. Dzień owulacji 4.08.2022. Z powodu dziwnych objawów, bólów podbrzusza, kłucia, rozachodzacego się do kręgosłupa, mrowienia sutków, awersji do bardzo wielu potraw, zmęczenia po wstawaniu z łóżka, wyostrzonego węchu postanowiłam zrobić test ciążowy. 15 sierpnia druga słaba kreska, 16 sierpnia mocniejsza kreska, która pojawiła się momentalnie, następny test z krwi (apteczny) raczej negatywny. Test wczoraj nic nie widać. Testy owulacyjne bardzo pozytywne. Miesiączka powinna być 18.08, jednak jej brak. A dzisiaj 21.08 przeźroczysty śluz z wiązkami krwi, było go naprawdę mało. Nie wiem już sama co myśleć. Czy to może być ciąża, czy raczej jakieś problemy zdrowotne? Jest możliwe, że test tak słabo pokazuje ciążę lub wcale, skoro od wyliczonego dnia owulacji minęło tyle dni? Czy skoro umowny dzień owulacji był w odległości tylu dni od stosunku była w ogóle możliwość na zajście w ciążę? Dziwne to wszystko. czy raczej jakieś problemy zdrowotne? Jest możliwe, że test tak słabo pokazuje ciążę lub wcale, skoro od wyliczonego dnia owulacji minęło tyle dni? Czy skoro umowny dzień owulacji był w odległości tylu dni od stosunku była w ogóle możliwość na zajście w ciążę? Dziwne to wszystko.
    Zrób betę i wszystko się wyjaśni. Jeśli test z moczu wychodzi pozytywny to beta tymbardziej :)

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli test w dniu miesiączki ( nie z porannego moczu) wyszedł negatywnie a dzień w częściej z porannego moczy była delikatna 2 kreska to co może być ?

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Jeśli test w dniu miesiączki ( nie z porannego moczu) wyszedł negatywnie a dzień w częściej z porannego moczy była delikatna 2 kreska to co może być ?
    To nie musi być ciąża ale może być też ciąża. To takie wróżenie z fusów. Zrób betę to będziesz wiedziała co to może być :)

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle zazwyczaj trwają 30 dni.... Dziś jest 39 dzień cyklu ,bez ciazy.... W trakcie tego cyklu od owulacji ( potwierdzona testami ) przez tydzień plamilamilam. Czasem się cykl może przestawić.

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed miesiączka miałam plamienia i okazało się że to problem z progesteronem.

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    To nie musi być ciąża ale może być też ciąża. To takie wróżenie z fusów. Zrób betę to będziesz wiedziała co to może być :)
    zrób bete będź powtórztest z innej firmy.

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jadę na betę 3 dzień bez miesiączki wiec się okaże i być może się udało :)

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas mnie mdli z rana na szczęście bez wymiotów temperatura ciała 37,2 w pochwie 37,5 a cycki to kam ochote uciąć nie mogę nawet się na nich położyć a już nie ma co mówić o dotykaniu

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UDAŁO SIĘ ODEBRAŁAM WYBIKI BETY 62,00 3 tydzień ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    UDAŁO SIĘ ODEBRAŁAM WYBIKI BETY 62,00 3 tydzień ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Super, gratulacje 😁 dbajcie o siebie ❤️❤️

    Xvghi lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ