X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie przed okresem mimo duphastonu
Odpowiedz

Plamienie przed okresem mimo duphastonu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula 1507 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od prawie roku mam plamienia brązowe przed okresem. Cykle 24-25 dni, aktualnie 21 dc i znów dość mocne brązowe plamienia. Biorę od tego cyklu duphaston 2x1 od 15dc, bromergon 1x/2 (prolaktyna raz była 95, a ostatnia 29- jeszcze przed brakiem lekow). Czy duphaston nie powinien zniwelować plamien? Co może być przyczyną skoro dupek nie pomógł?

    Starania od lipca 2018
    Ona: Ana+, antykoagulant tocznia +, prolaktyna 95, hashimoto, niedoczynność
    Leki: leteox 75, encorton 5mg, acard, ovarin, bromergon 1/2, duphaston 2x1

    On: badanie invimed- 21 mln/ml, 62% ruchliwych, ruch postepowy 43%, żywe 69%, morfologia 1%| Badanie u dr Jedrzejczaka- 18mln/ml, 72mln/całość, ruch postepowy 28%, morfologia 3%. Tsh 14
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam zrobić histeroskopie. Miałam to samo. U mnie problemem było przerośnięte endometrium.

  • folkagata Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, staram się o dziecko 6 cykl, mam plamienia od 21 dc, od 2 cykli biorę duphaston 2x1, mam również niedoczynność tarczycy tsh poniżej 2, ktoś z podobnymi problemami?
    w usg bez zmian

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ