X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie Tydzień przed okresem
Odpowiedz

Plamienie Tydzień przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem tu nowa.
    Od 6 miesięcy staram się z mężem o dziecko. Moje cykle są regularne 29dniowe. 14dc miałam owulacje(potwierdzona) od 21 dc miałam plamienia najpierw zaczęło się od większej ilości śluzu kremowego, wieczorem miałam parę kropelek krwi. W 22 dc tzw. Plamienie Sluz brunatny i bolał mnie brzuch. Dziś 23 dc i nie ma nic.
    Na okres za wcześnie. Brzuch przestał mnie boleć, piersi są lekko twardsze.
    Co sądzicie?? Nigdy takich objawów nie miałam tydzień tydzień przed okresem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2022, 16:32

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAROLA25 wrote:
    Hej. Jestem tu nowa.
    Od 6 miesięcy staram się z mężem o dziecko. Moje cykle są regularne 29dniowe. 14dc miałam owulacje(potwierdzona) od 21 dc miałam plamienia najpierw zaczęło się od większej ilości śluzu kremowego, wieczorem miałam parę kropelek krwi. W 22 dc tzw. Plamienie Sluz brunatny i bolał mnie brzuch. Dziś 23 dc i nie ma nic.
    Na okres za wcześnie. Brzuch przestał mnie boleć, piersi są lekko twardsze.
    Co sądzicie?? Nigdy takich objawów nie miałam tydzień tydzień przed okresem.
    Być może było to plamienie implantacyjne :)

    KAROLA25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Być może było to plamienie implantacyjne :)


    Tak bym chciała, nie wiem czy robić test czy poczekać te 5 dni... Chciaz nie wiem czy nie jest za wcześnie

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAROLA25 wrote:
    Tak bym chciała, nie wiem czy robić test czy poczekać te 5 dni... Chciaz nie wiem czy nie jest za wcześnie
    Ja bym poczekała, test najbardziej wiarygodny wyjdzie w dniu spodziewanej miesiaczki :) teraz wynik może wyjść jeszcze fałszywy :)
    Poczekaj, to tylko 5 dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Ja bym poczekała, test najbardziej wiarygodny wyjdzie w dniu spodziewanej miesiaczki :) teraz wynik może wyjść jeszcze fałszywy :)
    Poczekaj, to tylko 5 dni :)
    Masz rację, dziękuję :)))

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ