X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie w 18dc (4dpo)
Odpowiedz

Plamienie w 18dc (4dpo)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • smoq_czyca Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Mam pytanie do Was, ponieważ może któraś miała podobną sytuacje do mnie. Generalnie plamienie owulacyjne miałam 14 dc, objawia się to u mnie lekko zabarwioną krwią w śluzie, ale tak naprawdę jest to zauważalne jedynie na papierze. Jednak później w 18 dc, czyli 4 dni po owulacji znowu pojawilo się identyczne plamienie tylko raz. Co ważne potem przez kolejne dni miałam naprawdę delikatnie podbarwiony śluź na różowo (2 dni). Obecnie jestem w 25dc zrobiłam test strumieniowy super czuły pink, który wyszedł negatywny. Cykle mam 28-29 dniowe. Zastanawiam się czy to po stosunku mogło dojść do lekkiego krwawienie, ale wtedy dlateczgo potem miałam lekko różowy śluz przez kilka dni? W tych dniach co występował ten różowy śluz, miałam wieczorami takie dziwne skurcze. Wiem też, że dziwne byłoby gdyby implantacja była tak wcześnie, ale już nie wiem jak interpretować to.

  • Hach Autorytet
    Postów: 533 447

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoq_czyca wrote:
    Hej dziewczyny,

    Mam pytanie do Was, ponieważ może któraś miała podobną sytuacje do mnie. Generalnie plamienie owulacyjne miałam 14 dc, objawia się to u mnie lekko zabarwioną krwią w śluzie, ale tak naprawdę jest to zauważalne jedynie na papierze. Jednak później w 18 dc, czyli 4 dni po owulacji znowu pojawilo się identyczne plamienie tylko raz. Co ważne potem przez kolejne dni miałam naprawdę delikatnie podbarwiony śluź na różowo (2 dni). Obecnie jestem w 25dc zrobiłam test strumieniowy super czuły pink, który wyszedł negatywny. Cykle mam 28-29 dniowe. Zastanawiam się czy to po stosunku mogło dojść do lekkiego krwawienie, ale wtedy dlateczgo potem miałam lekko różowy śluz przez kilka dni? W tych dniach co występował ten różowy śluz, miałam wieczorami takie dziwne skurcze. Wiem też, że dziwne byłoby gdyby implantacja była tak wcześnie, ale już nie wiem jak interpretować to.

    Implantacja w 4 dpo jest niemożliwa. Zanim plemnik dotrze, zapłodni, zygota przedostanie się jajowodem i dojdzie do zagnieżdżania zazwyczaj od około 6 do 12 dnia od owulacji. I jeśli oczywiście wiadomo kiedy na pewno doszło do owulacji i jeśli do niej w ogóle doszło.
    Ja bym powtórzyła test, jeśli się niecierpliwisz i nie chcesz czekać do dnia okresu. Najlepiej sikac moczem orannym. Pinki nie są czule, wykrywają raczej starsze ciąże. Tak wczesne to poleciłabym paskowy Facelle.

    Co do skurczy. Ja nieraz i nie dwa je miałam, nakręcałam się i wsłuchiwałam się w organizm. Ale to tylko nadzieja, która żyje w naszych głowach i sercach.

    Starania od: grudnia 2022
    6️⃣, 7️⃣, 8️⃣ CS stymulowany. 2x1 Aromek i 0.5 sterydu
    9️⃣ i 1️⃣0️⃣CS beż stymulacji
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    1️⃣1️⃣ CS Zastrzyki Fostimon przez 12 dni. 1️⃣2️⃣31.10 Cykl przestymulowany. 7 dojrzałych pęcherzyków. Duphaston. Cykl stracony.
    1️⃣3️⃣ Provera 2x1 (progesteron).
    1️⃣4️⃣ cykl bez stymulacji. Własna owulacja, ale słaba- małe jajeczko.
    1️⃣5️⃣ - stymulacja Clo. Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    1️⃣7️⃣ Bemfola 6-11 dc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ