X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie w dniu miesiączki
Odpowiedz

Plamienie w dniu miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia91 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 października 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Dzisiaj według kalendarza Ovufriend powinnam dostać @. No i jak w zegarku rano w toalecie papier zabarwiony jasnoróżową krwią. Na tym się skończyło, cały dzień nic. Przed tym jak by trochę pobolewał mnie brzuch jak na @ ale troszkę słabiej, ale po tym plamienie jak by ręką odjął. Zrobiłam odrazu test ale niestety negatywny. Myślicie ze jest jeszcze szansa na pozytywny test za parę dni?

  • Eniana Autorytet
    Postów: 388 701

    Wysłany: 15 października 2022, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak co miesiąc i niestety zawsze @. Może gdyby to plamienie było yydzień przed spodziewanym okresem lub późna owulacja można by sie zastanawiać czy to nie implantacja w przeciwnym razie niestety@

    Nadzieja97 lubi tę wiadomość

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka io
  • Chantelle Autorytet
    Postów: 422 314

    Wysłany: 26 października 2022, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91 - ciąża czy okres? 😊
    Jestem ciekawa, bo wczoraj miałam plamienie w dniu spodziewanej miesiączki (z tym, że brązowe). Nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło. Niestety dziś cały dzień czerwono, ale dość skąpo, jak na moje miesiączkowanie i to też mnie zastanawia.

    3️⃣cs

    Wcześniej 2 lata nieregularne starania.

    Badania ✅
    Częsta niedokrwistość…

    👧🏼 5 👩🏽 34 👱🏼‍♂️ 41
  • Kat.luna Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 28 października 2022, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chantelle wrote:
    Natalia91 - ciąża czy okres? 😊
    Jestem ciekawa, bo wczoraj miałam plamienie w dniu spodziewanej miesiączki (z tym, że brązowe). Nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło. Niestety dziś cały dzień czerwono, ale dość skąpo, jak na moje miesiączkowanie i to też mnie zastanawia.

    Rozkręciło się? Robiłaś test?
    Ja dzisiaj dostałam brązowego plamienia. Pierwszy raz od wielu, wielu lat. Jest 12 dpo i nie wiem czy robić jutro test czy czekać do poniedziałku 🙄 Nie mam skurczy, bardziej ćmienie i leciutkie rozpieranie czy kłucie przy prawym jajniku. Nie czuję, żeby już miał przyjść okres, więc jest to dla mnie dziwne. Nie miałam tak wcześniej (chociaż co miesiąc mam wrażenie, że TEN CYKL JEST INNY NIŻ POPRZEDNIE 🤦🏻‍♀️)

    Odnośnie różowych plamień - u mnie zawsze po nich występuje miesiączka max w ciągu 2 dni.

  • Chantelle Autorytet
    Postów: 422 314

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat.luna wrote:
    Rozkręciło się? Robiłaś test?
    Ja dzisiaj dostałam brązowego plamienia. Pierwszy raz od wielu, wielu lat. Jest 12 dpo i nie wiem czy robić jutro test czy czekać do poniedziałku 🙄 Nie mam skurczy, bardziej ćmienie i leciutkie rozpieranie czy kłucie przy prawym jajniku. Nie czuję, żeby już miał przyjść okres, więc jest to dla mnie dziwne. Nie miałam tak wcześniej (chociaż co miesiąc mam wrażenie, że TEN CYKL JEST INNY NIŻ POPRZEDNIE 🤦🏻‍♀️)

    Odnośnie różowych plamień - u mnie zawsze po nich występuje miesiączka max w ciągu 2 dni.

    Rozkręciło się na dobre 🙈 Jestem po @ i właśnie zaczynam dni płodne. Może tym razem się uda 💁🏽‍♀️ Jak u Ciebie?

    3️⃣cs

    Wcześniej 2 lata nieregularne starania.

    Badania ✅
    Częsta niedokrwistość…

    👧🏼 5 👩🏽 34 👱🏼‍♂️ 41
  • Joankimna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 listopada 2022, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eniana wrote:
    Ja mam tak co miesiąc i niestety zawsze @. Może gdyby to plamienie było yydzień przed spodziewanym okresem lub późna owulacja można by sie zastanawiać czy to nie implantacja w przeciwnym razie niestety@
    Dokładnie u mnie to samo.
    _________________
    Relaksik https://seriale.best

  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 13 listopada 2022, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eniana wrote:
    Ja mam tak co miesiąc i niestety zawsze @. Może gdyby to plamienie było yydzień przed spodziewanym okresem lub późna owulacja można by sie zastanawiać czy to nie implantacja w przeciwnym razie niestety@


    Ja w poprzedniej ciąży miałam plamienie dzień przed spodziewana miesiączka, na drugi dzień test pozytywny i gin mówił że to mogło być plamienie implantacyjne :)

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 13 listopada 2022, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak suplementowany progesteron wplywa na plamienie implantacyjne? Orientujecie się?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ