X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planujemy dzidzie w 2023
Odpowiedz

Planujemy dzidzie w 2023

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emilianna Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 4 lutego 2023, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jest szansa by w tym roku przytulić maluszka 🥰
    Tak bardzo chciałabym mieć córkę
    W lipcu kończę 37 lat mam dwóch synów ale czegoś mi jeszcze brakuje
    Obawiam się trochę w związku z wiekiem ale mam nadzieje ze damy radę
    Chętnie porozmawiam tu z innymi mamusiami w potrzebie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2023, 00:42

  • Eve19 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 4 lutego 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 37 i jeszcze nie mam dziecka, myślę, że w tym roku czas już się zabrać do roboty. :)
    Narazie muszę się uporać z moimi plamieniami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2023, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo...
    U mnie w tym roku 36 lat... I chyba świruje :( chyba ten "przesąd*, że po 35 roku ciężej zajść w ciążę utkwił mi w głowie... W pierwszej ciąży udało się w 2cs, w drugiej i trzeciej ciąży w 1cs, a teraz mam obawę, że się nie uda szybko... a każdy miesiąc będzie ściągał w dół psychicznie...

  • Emilianna Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 5 lutego 2023, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve19 wrote:
    ja mam 37 i jeszcze nie mam dziecka, myślę, że w tym roku czas już się zabrać do roboty. :)
    Narazie muszę się uporać z moimi plamieniami.

    Najlepsze jest to że ja dopiero za tydzień wyciągam wkładkę i nie wiem jak to u mnie będzie wyglądało a chyba nie służy mi ta metoda antykoncepcji ze względu właśnie na krwawienia które mam teraz prawie po każdym stosunku dostałam leki które miały mi podnieść szyjkę macicy ale jak przeczytałam ulotkę to stwierdziłam że nigdy w życiu tych leków nie wezmę i może to jest znak właśnie że trzeba ją wyciągać i zacząć się starać
    Jeśli uwazasz ze to Twój czas to pewnie tak jest ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2023, 15:01

  • Emilianna Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 5 lutego 2023, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zo_śka wrote:
    Hejo...
    U mnie w tym roku 36 lat... I chyba świruje :( chyba ten "przesąd*, że po 35 roku ciężej zajść w ciążę utkwił mi w głowie... W pierwszej ciąży udało się w 2cs, w drugiej i trzeciej ciąży w 1cs, a teraz mam obawę, że się nie uda szybko... a każdy miesiąc będzie ściągał w dół psychicznie...

    Ja tez mam obawy związane z wiekiem czy wszystko pójdzie gładko sprawnie i zdrowo
    Boje się ale ryzykuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2023, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilianna wrote:
    Najlepsze jest to że ja dopiero za tydzień wyciągam wkładkę i nie wiem jak to u mnie będzie wyglądało a chyba nie służy mi ta metoda antykoncepcji ze względu właśnie na krwawienia które mam teraz prawie po każdym stosunku dostałam leki które miały mi podnieść szyjkę macicy ale jak przeczytałam ulotkę to stwierdziłam że nigdy w życiu tych leków nie wezmę i może to jest znak właśnie że trzeba ją wyciągać i zacząć się starać
    Jeśli uwazasz ze to Twój czas to pewnie tak jest ;)

    Oj to wyciągaj szybciutko, jak chcesz zdążyć w tym roku...
    mówią, że po wyciągnięciu idzie ekspresem, także jest szansa ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2023, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilianna wrote:
    Ja tez mam obawy związane z wiekiem czy wszystko pójdzie gładko sprawnie i zdrowo
    Boje się ale ryzykuje :)

    Mamy to samo podejście... ;)

  • Emilianna Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 9 lutego 2023, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłym tyg wizyta
    Boje się jak diabli
    Czy dobrze robię czy powinnam itd
    Ale działam
    Co ma być to będzie ;)

  • Emilianna Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry widzę że niewiele się tutaj dzieje
    A szkoda
    Liczyłam na grono ploteczek ;)))
    Jeśli o mnie chodzi tak jak wspominałam ostatnio byłam usunąć składkę po jej wyjęciu pojawiło się plamienie na dwa dni później była przerwa przez dwa dni i dzisiaj znowu plamienie
    Czuje ze z tego cyklu nic nie Będzie
    Po święta h zamierzam pójść na kontrole usg i zobaczyć czy mojej jajniki się obudziły po za rym pozostaje mi cierpliwie czekać ;)

  • Smerfetka1 Koleżanka
    Postów: 53 3

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy ktoś tu jeszcze jest? W sierpniu stuknie mi 37 lat marzę o 3 dziecku ale też cholernie się boję. Czy udało wam się zajsc w ciaze Czy dalej jesteście na etapie starań?

  • Smerfetka1 Koleżanka
    Postów: 53 3

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz czekam aż beta spadnie do zera po biochemicznej ciąży. Ginekolog nie widzi przeciwskazań do kolejnego dzidziusia mimo moich już prawie 37 lat

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ