X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 24 lipca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kopciuszku sto lat:) witajcie dziewczynki:) ja dziś wolne:) Mussssiaaaa piękny brzusio:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 11:25

    Blondi22, Kaja, aisa, Fedra, Selena, Dodi, magdzia26, anka_a lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 24 lipca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam do sprzedania ubranka dla dziewczynki i kilka uniwersalnych, od urodzenia rozmiary 56-62-68


    i ubranka dla chlopca 3-4latka takie kolo domu.cale pudło okolo 5-6kg

    2 pudelka wkladek laktacyjnych jedno troszke napoczęte

    zimowy plaszczyk duzy rozmiar

    2 sukienki jedna cieplejsza druga na ramiaczka ale z grubszego materialu wiec nie tylko na lato


    chce to spzedac bo synkowi trzeba wyprawke do zerówki zrobić.


    a.png
    a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marczello Dziekuje i całuje ciotki :-)

    aisa, Fedra, Blondi22, Selena, Dodi, magdzia26 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka a jak u ciebie ze staraniami cos robicie !?!czy odpoczywacie !?!

    aisa, Fedra, Dodi, magdzia26 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze szybko minęły te 3 miesiace jak szalone przez to akcje mleko , a on nadal trzaska na zielono w żółte kropki :-/

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    mam do sprzedania ubranka dla dziewczynki i kilka uniwersalnych, od urodzenia rozmiary 56-62-68


    i ubranka dla chlopca 3-4latka takie kolo domu.cale pudło okolo 5-6kg

    2 pudelka wkladek laktacyjnych jedno troszke napoczęte

    zimowy plaszczyk duzy rozmiar

    2 sukienki jedna cieplejsza druga na ramiaczka ale z grubszego materialu wiec nie tylko na lato


    chce to spzedac bo synkowi trzeba wyprawke do zerówki zrobić.

    Blondi ja niestety jeszcze nie wiem co nosze pod serduszkiem więc na razie ubranek nie kupuje :/

    co do płaszcza to o tym myslałam ale sama nie wiem jaki rozmiar będę miała w te zimniejsze dni ehhh pomogłabym ale sama widzisz...


    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas upałów ciąg dalszy, ale że tu klimat lżejszy to nie jest tak źle

    Kopciuszku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Najadłaś się strachu przez upadek Małego, ale najważniejsze że nic złego się nie stało. Przykra sprawa z tymi zakupami na allegro..

    Kaja, końca kłopotów brzuszkowych dla Marcela z okazji 3 miesięcznicy :)

    Muśka, ja się sama ogoliłam, lewatywy nie miałam robionej. Dobrze, że torba już spakowana ;) Brzucho masz super zgrabny! Coś mi się wydaje, że dzidzia wcale nie będzie taka duża. Obstawiam coś ok 3350 ;) Jak Mały mnie kopał to też trzymałam tam rękę bo jak dłużej kopał to nieźle bolało. Ale spoko, już niedługo :)

    Dodi, super, że z Amelką wszystko ok. A ja się bardziej bałam wizji cc bo to operacja a jak myślałam o porodzie naturalnym to czułam spokój..
    100 lat dla męża z okazji urodzin :)

    Plemniczko, wszystkiego najlepszego dla Kornelci a dla rodziców dużo miłości! Fajnie się Wam zbiegają te rocznice. Chyba jak Malutka miała 5 miesięcy to Ty urodziny a teraz rocznica ślubu w kolejnym miesiącu. Super! :)

    Fedra, nieźle Cię stresuje maleństwo ale mam nadzieję, że teraz będzie już tylko nuuuuuuuudno :) A jutro usg więc trzymam mocno kciuki i czekam oczywiście na fotkę :D

    Sylwia, super że byliście na urlopie i udało się odetchnąć od teściowej. Gratuluje wejścia w III trymestr no i synka!!

    Blondi, Iza podobna do Ciebie!

    Gocha, współczuje dolegliwości, dobrze że już sobie poszły! Oby więcej nie wracały!

    Magdziu, na pewno wszystko będzie ok i na strachu się skończy. Pewnie będziesz musiała być pod większą kontrolą ale spokojnie to przejdziesz. Zajmij się kupowaniem wyprawki i rozmowami z nami a czas szybko zleci tym bardziej że M dał zezwolenie na kupowanie ;)

    Kiti, czas będzie przyjemniej mijał do powrotu M z pracy jak będziesz z nami na forum ;)
    Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!! :)
    Małpa wybrała kiepski termin ale to już będzie ostatnia na długi czas, oby się więcej nie pojawiała! Tego Ci życzę :)

    Shagga, super że budowa idzie w tak expresowym tempie! Oby tak dalej :) Zdjęcia potomków przecudne. Kubuś wygląda już tak dorosło przy Igorku ;)

    Mauysiu, wszystkiego najlepszego dla Lea! Jak się udała impreza urodzinowa?
    Oczywiście nie załapałam się na filmik z Heniutkiem, mogę poprosić na priv? :)
    Co to Janka, to na początku miał zdziwko jak patrzył na mnie i na moją siostrę. Potem zdaje się, że już czaił kto ma mleczko ;)

    Ruciu, szkoda że urlop M już się skończył. A oczy Leo... jak to mówi Dżoana Krupa Jego oczy są hipnotajzin :P

    A-koczku, co słychać?

    Strażaczko, byłaś u innego gina żeby potwierdzić podejrzenia pco?

    Effciu, pozdrawiam :)

    Żbiku, super że podróż poślubna udana! Plany na przyszłość bardzo bardzo mi się podobają :) Powodzenia!

    Selena, już to kiedyś mówiłam ale się powtórze, fajny avatarek :) Szybko idących i niemęczących porządków życzę ;) A no i wspaniałości dla Kacpiego z okazji 7 miesięcy! Zdjęcia super!

    Anka, pisz co u Was :)

    Po drodze widziałam lajki Guni i Pismaka ;) dajcie znać :) że o innych dziołchach już nie wspomnę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 13:22

    Kaja, Fedra, Rucia, Blondi22, sylwia1985, Selena, kiti, Dodi, magdzia26, mauysia, plemniczka, Pismak lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz przysiadłam i nastukałam dłuższego posta... jak za starych dobrych czasów :P :D

    Fedra, Rucia, Dodi, magdzia26, anka_a, Effcia28, mauysia lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry...

    jak przeczytałam o goleniu przez pielęgniarke i to bolesne to przeszedł mnie zimny dreszcz buuu okropne... co do lewatywy nigdy nie miałam ale też mnie to przeraża ale chyba faktycznie nie mieć niespodzianki przy porodzie ;)

    Kopciuszku i tu 100 lat życzę :D

    Muska piękny apartament ale faktycznie Mała chyba powinna się już wymeldować :P

    coś jeszcze miałam napisać i mi umknęło buuu

    Rucia, aisa, Dodi, magdzia26 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Nadrabiając dziś zauważyłam, że Shagga usunęła konto... Przedwczoraj jeszcze było... Poproszę o opcję NIE LUBIĘ!

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Ps. Nadrabiając dziś zauważyłam, że Shagga usunęła konto... Przedwczoraj jeszcze było... Poproszę o opcję NIE LUBIĘ!


    Tak tak czemu kto wie ???

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzie czekamy na info !?!

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Babeczki :)!!

    Dziękuję za życzenia :) ja dziś konczę 31 lat a mój Tymcio 8 miesięcy :)

    Właśnie dostałam prezent- UWAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Listonosz przyniósł mi mandat do zapłacenia :( :( :(

    W poniedziałek byłam w mieście Liberki z mamą u lekarza a ja zapisałam się do onkologa na 15 września z moim podejrzanym pieprzykiem :(
    Dziś wybieram się do mojej chatki na sprzątanko bo dół już gotowy do zamieszkania-no oczywiście trzeba posprzątać i meble ustawić, część jest w pudłach do złożenia a część jeszcze w sklepach stoi :) albo jeszcze w lesie :) haha
    To tyle napiszę-lecę sobie kawkę urodzinową zrobić :)

    Musia-rusz dupsko i do szpitala :) ja miałam lewatywę przy obydwu porodach, lewatywa przyspiesza poród bo biegunka powoduje skurcze macicy, no i oczywiscie mozna sie ustrzec od głupiej niespodzianki :). A ja też do pierwszego porodu sie sama wygoliłam a teraz salowa tylko troszkę mnie podgoliła- bo zarosłam podczas pobytu w szpitalu :P. Goliłam się przed pójściem do szpitala, czyli w srodę a w nocy z soboty na niedzielę wody odeszły. Nie wspominam źle tego jak mnie podgoliła salowa-doslownie dwa machnięcia to były.Ale jakbym z domu wyjeżdzala napewno by mnie nie musiała golić. W szpitalu nie mialam jak tego zrobic bo ja robiłam to na siedząco z pomoca lusterka :) bo przez brzusio nie widziałam.

    aisko-u was podobno upały???a u nas zimno :(

    Czemu Shagga usuneła konto???

    Buziaki dla Marcelka z okazji 3 mies. :)

    Pozdrawiamy Was serdecznie :)

    Fedra, plemniczka lubią tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Jeszcze raz przysiadłam i nastukałam dłuższego posta... jak za starych dobrych czasów :P :D


    wróciła Królowa :D

    aisa, Dodi, magdzia26 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Blondi ja niestety jeszcze nie wiem co nosze pod serduszkiem więc na razie ubranek nie kupuje :/

    co do płaszcza to o tym myslałam ale sama nie wiem jaki rozmiar będę miała w te zimniejsze dni ehhh pomogłabym ale sama widzisz...
    spoko jak nikt nie kupi to bedzie wszystko narazie lezec

    a.png
    a.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagga Nas już nie kocha chyba :(

    Rucia, Dodi lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga usunęła konto? o.O Ale jak to?

    Wsiego dobrego dla Marcelka ( 3 miechy ło ho ho )i dla Tymusia ( 8 miesięcy toż to duże dziecko! )

    Aisko dawaj troszkę ładnej pogody :( Bo u Nas lipa straszna :(

    Aaaaa woda mi zzieleniała w basenie. Chyba kupiliśmy jakąś lipną chemię :( Jak to mówi Mayuśka Fakenszit o.O

    Musia męcz męża, weekend się zbliża, może plemniki podziałają na Ciebie tak jak na mnie :)

    Selenko, gdyby ktoś by się przez chwilę zajął Leosiem, to pierwsze co bym zrobiła, to poszłabym SPAĆ! Ale również bym za nim tęskniła. Chociaż teraz jest mega niedobry, bo idą mu zęby. A właśnie. Jak zauważycie, ze wasze dzieci ciągną się za uszy, tzn, że idą zęby. Nie jest to żaden przesąd, tylko sprawa faktyczna. Mój Leo tak ma.

    Kopciuszku piękne prezent :)

    Dodi, Fedra, magdzia26, aisa, plemniczka lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska sliczny brzusio i taki malutki - obstawiam ze maluszek bedzie pewnie ledwo powyzej 3 kg :)

    kopciuszek sto lat :)

    Shagga wracaj !!!!!!!!!! nie rob jaj !!!!!!!!!!!

    ps. Moj wiwiczek tez jest starszy o 4 dni wiec gin powiedzial ze porodzik moze byc nieco szybciej czyli 12 pazdziernika

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 13:56

    Rucia, Strażaczka90, Dodi, Fedra, magdzia26 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wieczór :P
    Ależ fajne uczucie musieć nadrabiam forum :D
    Wszystkiego naj naj naj lepszego kopciuszku <3
    Dla waszych dzieciaczkow tez wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia kolejnych miesięcy <3 jak ten czas leci ;)

    Fedra, aisa, anka_a, Effcia28 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj miałam mega zabiegany dzień ale jakoś się uporalam :)
    Na 10 wizyta u gina wypisal mi skierowanie do szpitala, wiec pojechałam do szpitala w szpitalu kolejka taka ze masakra a na 13 usg brzucha miałam co by sprawdzić czy z moja wątróbka jest ok wiec poleciałam na usg po usg z powrotem do szpitala najpierw rejestracja później oddział patologii stamtąd na ktg (wyszło ok) pozniej do lekarza na opis ktg i po skierowanie na badania krwi i dopiero do domku leżę ledwo dysze otulona swoim "wezem" ( poduszka dla ciężarnych) jak to mój P go nazywa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 18:25

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
‹‹ 5528 5529 5530 5531 5532 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ