X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    No właśnie, w domu przynajmniej kawkę sobie będę mogła zrobić!


    Zawsze są plusy i minusy !!
    A jak możesz pracować w domu to lepiej dla dzieci :)

    mauysia, aisa lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 października 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małysz no jak gdzie jak gdzie? no jak kawe pić będziesz to na ovu będziesz :)

    a mnie cieżko sobie odmówić słodkiego jak czegoś nie zjem to jestem zła... obecnie na obiad zjadłam dwie gruszki potem może jabłko i melon i może bez słodkiego się obędzie choć galaretki w cukrze juz opedzlowałam bo tak ładnie się na mnie patrzyły :D

    ok ide na drzemke bo nie wyrabiam buziole do później :*

    mauysia, Selena, Dodi, a-koczek, anka_a, aisa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 30 października 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Małysz no jak gdzie jak gdzie? no jak kawe pić będziesz to na ovu będziesz :)

    a mnie cieżko sobie odmówić słodkiego jak czegoś nie zjem to jestem zła... obecnie na obiad zjadłam dwie gruszki potem może jabłko i melon i może bez słodkiego się obędzie choć galaretki w cukrze juz opedzlowałam bo tak ładnie się na mnie patrzyły :D

    ok ide na drzemke bo nie wyrabiam buziole do później :*
    To rób sobie jakieś proste słodkie "bez cukru", np. takie galaretki:

    http://antoshkowesmaczki.blogspot.com/2011/08/galaretki-sorbetowe-z-truskawek.html

    Albo piecz zdrowe ciacha, np. takie:

    http://alaantkoweblw.blogspot.com/2014/10/najatwiejsze-ciastka-sezamowe.html

    te blogi - a szczególnie ten ostatni - to kopalnia pomysłów! Niby przepisy dla dzieci, ale g@#$%! Ja też się tym zajadam :D

    anka_a, Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 30 października 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    A te co miały przed ciażą fałdki tłuszczu na brzuszku to jak wam się brzuch pokazywał w ciaży ? Bo mi moja fałdka tłuszczu sie powiększyła ta dolna he he pod pępkiem i ja naprawdę nie wiem czy to od tego ze wiecej jem czy to brzuch ciażowy się pokazuje hi hi
    to ciazowy brzuch ;)

    a.png
    a.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 30 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrobiłam, ale tak mnie głowa rozbolała, że ledwo patrzę na oczy.

    Mauysia to, żebyś dużo zleceń miała i z domu mogła pracować.

    Żbiku to nie możliwe, że aż 2 tygodnie się czeka. Gdzie oni wiozą te próbki krwi. Ja ten progesteron miałam w tym samym czasie co inne hormony, czyli na drugi dzień wyniki.

    Aga ja już dziś bym od baby chciała potwierdzenie tego, że kasę wysłała. Nie ma co zwlekać. Twoja kasa powinna być na twoim koncie.

    Jeżeli o wymiary chodzi to do moich nie mam zastrzeżeń, a nieskromnie mówiąc myślę, że jest zajebi** jeżeli chodzi o mój dotychczasowy styl życia i aktualne żywienie. No i mam 171 cm/61kg. A na treningach poprawiam kondychę, bo z tym u mnie krucho. I jak mnie ma zbyt wiele siatek do wniesienia do domu to omijam windę i na 3 piętro z buta.

    Blondi jeszcze wam szkarlatyny do szczęścia brakowało :/ Zdrowiejcie.

    To jak Blondi mówi, że po Chodakowskiej kolana bolały to już wiadomo do kogo Strażaczka powinna się zgłosić po odszkodowanie za kontuzję ;) do Chodakowskiej.

    Selena to jeszcze rok i zaczynacie starania o Drugiego Kacpiego :)

    Dodi Amelka to twarda kobieta. Daje radę jak jej mama.

    anka_a, Dodi, aisa, Pismak lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 października 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam popoluniowo, musiałam zaliczyć drzemke mój królewicz zlitowal się i zasnął po 13 w nocy dal mi trochę w kość co godzinę pobudka :/ a teraz cfaniak odsypia i go dobudzic nie moge...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 października 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrus u mnie podobnie z waga i wzrostem było a na pocieszenie Ci powiem ze 2 tygodnie po porodzie nie było śladu po kg ciążowych :)

    Fedra lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 października 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi zdroweczka dla Ciebie i dzieciaczkow <3

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 30 października 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry:) ja po pracy zmarnowałan ;p ide robić boloński garnek bo M ze służby7 p 18 wraca:) Dziubaski całuski

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 30 października 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewuszki. Mielismy dzisiaj meczacy dzien. Z racji tego ze maly nie spi prawie wogole i ciagla placze wybralismy sie dzisiaj do pediatry. Zbadala go i wazy 4 kg. Mam zmienic system karmienia. Najpierw zobaczyc ile jestem w stanie odciagnac pokarmu ( byc moze maly sie moim nie najadlal lub jest malo wartosciowy) i podac mu swoj pokarm- zobaczyc ile bedzie spal po nim( odciagnelam 90 ml i czekam az sie obudzi i mu podam. Przy drugim karmieniu kazala podac mu samo mm tyle ile bedzie chcial i dalej zobaczyc ile pospi. Przy trzecim karmieniu dac mu dwie piersi i zobaczyc ile bedzie spal no i przy czwartym karmieniu podac mu jedengo cyca+ mm i tez zobaczyc ile bedzie spal.
    Mowila ze moze nie mam pokarmu skoro maly ciagle na cycu siedzi to pokarm nie zdarzy sie zrobic. Ostatecznie mam go przyzwyczaic do jednego cyca+ mm
    ale zobaczymy po czym bedzie lepiej spal. Kazala tez podawac te kropelki bo mowila ze maly moze marudzic bo ma niewykrztalcony uklad pokarmowy i mam go przed jedzeniem klasc 3 minuty na brzuszku a po jedzeniu pionizowac. Kazala tez wychodzic na dwor po podobno dziecko dotlenione dobrze spi. Dzisiaj sie balkonowalismy

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 30 października 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł!

    Gocha szkoda, że nasze kciuki nie pomogły :( Teraz masz zagadkę czemu @ nie ma...

    Żbiku współczuję bolesnej @ oby szybko sobie poszła!

    Blondi dużo dużo dużo zdrówka!!!!! Niech choróbsko sobie pójdzie!

    Amelka to dzielna dziewczynka!

    Aga obyś dalej nie miała objawów ciąży tylko rosnący brzuszek ;)

    Fedra też sobie wmawiałam, że w II trymestrze będę miała więcej energii ale ona przyszła już pod koniec III.

    Dawno nie widziane dziewczyny WITAJCIE!!!!

    Sylwia to teraz masz plan :) Oby się udało poskromić problemy Nikusia. Dobrze, że mąż zabrał urlop bo to duża pomoc.

    Mauysia a jednak dostałaś wypowiedzenie. ja jestem zdania, że nie ma tego złego ;)

    Co do Chodakowskiej to mi biodro zaczęło doskwierać po jej ćwiczeniach ;) Po połogu zaczynam Mel B. ale tylko żeby brzuch doprowadzić do dobrego stanu.

    Ada przyjęła Jula dobrze:) Zaczęła go głaskać i całować po głowie. Jak wstaje to daje mu obowiązkowo buziaka. Teraz ma okres buntu i wszystko jest na NIE... Julo je i je i je.... jestem smoczkiem. Położna poradziła mi przed karmieniem odciągać pokarm i na koniec jak dalej będzie głodny to mu dać. Metoda działa bo szybciej zasypia i sutki się goją :D

    Dodi, aisa, zbikowa, gocha04, magdzia26, Fedra, mauysia lubią tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 30 października 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    jedno mam tylko ogromne zmartwienie..........

    Skoro teraz już będę pracować na zasadzie "ile zrobię, tyle zarobię", a nie będę miała stałej kasy pod koniec miesiąca, to GDZIE JA WCISNĘ OVU????????

    Zapytuję raz jeszcze, GDZIE?!?
    Może jesteś bardziej zorganizowana niż ja, bo mi średnio wychodzi/ło :P

    aisa lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 30 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Może jesteś bardziej zorganizowana niż ja, bo mi średnio wychodzi/ło :P
    Coraz lepiej Ci wychodzi bo i dziś tu jesteś :)
    Choróbsko odpuszcza?

    Fedra lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 30 października 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Wpadam, żebyście nie powiedziały, że nie wpadam do Was, a wczoraj to był jednorazowy incydent :P

    zbikowa, Dodi, magdzia26, Fedra, mauysia, anka_a lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 30 października 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Coraz lepiej Ci wychodzi bo i dziś tu jesteś :)
    Choróbsko odpuszcza?
    Byłam dziś w obu pracach, jest całkiem nieźle już...biorę jeszcze leki i jakieś witaminki i powoli dochodzę do siebie.
    Też jestem z siebie dumna, że jestem dwa dni na ovu :)

    aisa, gocha04, Dodi, magdzia26, Fedra, kiti, mauysia, anka_a lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 30 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi, Amelka jest mega dzielna, super! Dzięki że chcesz się poświęcić i wparować do mnie z inką :)

    Żbiksson, ostro dziwny ten czas oczekiwania na wynik...

    Mauysiu, czyli jest tak jak podejrzewałaś... Trochę szkoda, ale na pewno sobie poradzisz. No a czas na ovu musisz znaleźć!! Ps. Tłumaczenia to tylko zwykłe czy przysięgłe też wchodzą w grę?

    Anka, fajnie, że Ada całuje braciszka :) no i że sposób na szybsze zasypianie Julka działa

    Dodi, magdzia26, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 30 października 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Blondi - biedaki, ale macie przejścia zdrowotne :/ Wykaraskajcie sie z tego szybko!

    BTW - Blondi może powiedzieć co nieco o odchudzaniu, bo ma już na tym polu sukcesy! Chodakowską sobie trzaska, proszę ja Was!


    My tu gadugadu o wadze, a jaki macie wzrost? :)

    PS) No i witam wszystkie dziewoje, które doszły od mojego ostatniego posta :D




    Blondi daje czadu :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 30 października 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalam mega posta i mi zjadlo


    Wiec napisze tak


    Dobranoc! !!!!! Mega ,krótki post hihi ;-)

    magdzia26, Fedra, aisa, Dodi, anka_a lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 31 października 2014, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawać :) nie spać :P dzisiaj sukces miałam pobudki co 2 h :P a i jak na razie tfu tfu tfu żeby nie zapeszyc od 2 dni Niko nie dostał mm je tylko z mojej piersi :) mam tylko nadzieje ze się najada i ładnie będzie przybierać.

    Fedra, Selena, aisa, gocha04, a-koczek, Dodi, plemniczka, mauysia, anka_a lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 31 października 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry...
    Dzis niechcacy pobilam rekord we wstawaniu pewnie odespie to w weekend...
    Zbieram sie na glukoze wiec trzymajcie kciuki co bym cukrzycy ciazowej nie miala...
    Odezwe sie wieczorem :)
    Milego dnia :*

    Selena, magdzia26, aisa, a-koczek, Pismak, sylwia1985, Blondi22, Dodi, plemniczka, mauysia, anka_a lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
‹‹ 5657 5658 5659 5660 5661 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ