X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia widze ze Nikos lubi swoje stopki:) moj jeszcze nie zakumal ze mozna sie nimi bawic i brac do buzi

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w piękną słoneczną pogodę :)

    Czytam na bieżąco, ale jakoś nie wiem co pisać...
    A co do mojej ostatniej wizyty w szpitalu to obawiałam się, że facet będzie się mną zajmował, ale trafiła się młoda lekarka, podobało mi się, bo wysłuchała nas, czułam, że była jakoś tak zaangażowana, a nie to co moja ginka.

    A po za tym ciągle coś. Jak nie wizyta męża u dentysty to załatwianie spraw papierkowych i tak w kółko.

    Pozdrawiam was wszystkie i każdą z osobna. Buziaki dla maluchów :*

    Kaja, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 28 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry...u mnie juz troche lepiej....

    Ide laseczki nadrobic bo troche mnie nie było tu..no owszem byłam czytałam to co pisałyście..Ale się nie odzywałam

    Kaja, Fedra lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 marca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka super ze jesteś :-)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strazaczka witaj:)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uratowała wątek z samego dołu normalnie.
    Ej dziewczyny gdzie jesteście.
    Nie spać zwiedzać pisać. ;)

    Jadę do Opola dziś ze znajoma na sprawę rozwodową no i może zaliczE przy okazji lekarza mojego od kręgosłupa to mi oświadczenie by wystawił czy mogę czy nie rodzic normalnie.
    Miłego dnia .,)

    Fedra, patrycja, aisa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 30 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem i czytam ;)

    Izka z dnia na dzien coraz mądrzejsza :)
    kuba w szkole świetnie sobie radzi

    Fedra, patrycja, AGA 30, aisa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga minie bedziesz żyć na takiej adrenalinie ze wystarczy Ci 3 godz snu :D
    Ojej to już faktycznie blisko :*
    AGA 30 wrote:
    Dobry.
    No to żartów już nie ma trzeba jechać torbę kupić i zacząć ja pakować bo majówki zaczynała się już rozpakowywac ;) w nocy jedna miała cesarskie i córeczkę urodziła ;)
    czas leci ;)
    mamuśki napiszcie mi czy ten len po porodzie minie. Bo ja nam ostatnio takiego lenia że aż wstyd :)

    AGA 30, Dodi lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do jakiego serialu nic sie niechwalisz koniecznie napisz kiedy mamy zasiąść przed tv :)
    Blondi22 wrote:
    my juz po spotkaniu wielkanocnym u kuby w klasie ;) Izka oczywscie tez była i super sie sprawowała kuba tez super.

    teraz Iza spi kuba odpoczywa i potem jedziemy do Wawy bo mam próbe do serialu ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 marca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie do nadrabiania nie było praktycznie nic...

    Witam sie i ja :)

    Moje dziecko coraz bardziej kumate jest uśmiecha sie przeurocze cała buzia :D zaczyna sobie gugac i każdy dźwięk nowy jaki wyjdzie z jej ust przyjmowany jest z jej dużym zdziwieniem :D

    Dzieki Kaji poradziliśmy sobie z problemem skórnymi Kaju dziekuje za wszystkie rady pomogły :*

    A pozatym zaraz święta potem chrzciny wiec czas leci ;)

    Strazaczko pisz co u Ciebie...

    Pati ja tam wole faceta za gina bo jak chodziłam do kobiet to miałam wrażenie ze one nie rozumieją moich problemów bo tez są kobietami i maja w tym względzie mniejsza wrażliwość...

    Miłego dnia...

    patrycja, AGA 30, kiti, Strażaczka90, sylwia1985, Dodi, Blondi22 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 30 marca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Cieszę się, że wasze dzieciątka rosną i świetnie się rozwijają :)

    Fedra w sumie nieważne facet czy kobieta, ważne by trafić na lekarza z powołania, a o takich coraz trudniej.

    Mózg od kilku dni nie chce mi pracować, kurde nawet nie wiem jak mam układać zdania :P Dopóki mój mózg nie wróci do normalności to chyba będę wpadać i tylko się witać :D

    A w ogóle u mnie pogoda jest masakryczna, taki wiatr wieje, że jadąc rowerem to piesi mnie wyprzedzali, a ja pedałowałam w miejscu. Jechałam slalomem, jakbym była pijana :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 12:22

    Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mogę rodzić normalnie dziewczyny.
    A jeżeli by miałoby być znieczulenie do kręgosłupa to powyżej tego odcinka musi być wklucie co miałam operacje.
    trochę mnie ta droga zmęczyła normalnie.
    idę odpocząć.
    Pogoda u mnie w kratkę raz słońce i 13 stopni raz śnieg z deszczem i 5 stopni.
    A i torba już kupiona można się pakować powoli ;)

    kiti, Fedra, Dodi, Blondi22 lubią tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm a u mnie jak u mnie...troche lepiej.Myslałam juz że rozwód mnie bedzie czekał;c.We wiosce w której mieszkałam 20 lat plotkują na temat Mojego Meża że mnie zdradza itp itd.Tam wszyscy mnie i Jego znają.Moja mama pracuje w sklepiej i dochodziły ja plotki że mój M buja się z jakaś dwudziestolatka czarna.Do kuzynki która jest fryzjerka tez przyłaziły i pierdoliły plotki że mój Mąż mnie zdradza.(wybaczcie za słownictwo). Powiedziałam mu to co gadaja on się wyparł.Tylko że raz to może byłby przypadek ale widziano go kilka razy z nią.Nie wiem co mam robic.On się wypiera ja cierpie bo ciągle myśle że on mnie zdradza.Nie wiem w co mam wierzyć juz i komu.Dałam mu do zrozumienia że mysle nad rozwodem widziałam że płakał! jeszcze nie widziałam by on płakał.Potem poszłam sobie do roboty wracam a tam on oczy zapłakane .A przed samym slubem mnie zdradził własnie z ta szmatą .Wybaczyłam mu to ale było mi z tym bardzo cięzko.Stwierdził ze wie że źle zroubił ale nie wie dlaczego posunął sie do tego . Co sety nie powiem czego miała w mordzie.Niby żałował tak mówił.Ale ja nie potrafie mu ufac od tamtej pory;c chodź bardzo bym chciała.Stara się na kazdym kroku pokazuje jak mnie Kocha.Mam nerwice dziewczyny przez to wszystko;c żoładek sobie rozwaliłam przez ten stres.I podkreślił mi że więcej do mojej rodziny nie pojedzie przez to że gadaja takie plotki.Ale ja czuje że jakas prawda w tym jest.Wiem jedno kolejnego razu bym mu tego nie wybaczyła.Jak się dowiem że jjednak zdradził to koniec mojego małżeństwa.Myslałam też nad detektywem by wynajac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 15:00

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybaczcie że nie odzywałam się ale miałam takie dni że życ mi sie odechciewało ;c.Musze zacząć mu ufac bo nie ma małżeństwa bez zaufania.

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczko a czy w ostatnim czasie dał Ci powód do podejrzeń? Czy złapałaś go na kłamstwie? Może dowiedz sie kiedy go widziano z ta dziewczyna i skonfrontuj to gdzie on wtedy był, może wtedy co go niby widziano był w domu lub w pracy... Pozatym to ze go widziano z dziewczyna o niczym nie świadczy bo ja z mężem powinnam sie rozwodzić co chwila za to ze podwozi koleżankę z pracy w okolice jej domu (jej dom jest podróże do Nas) albo on ze mną za to ze z kolegami chodziłam na kawę ;)

    Wiem ze jak już raz Cie zawiódł to cieżko zaufać na nowo ale jesli mu nie ufasz to taki związek nie ma racji bytu...

    I nie zawsze wart wierzyć w to co ludzie gadają bo może ktoś robi to celowo by Was skłócić...

    Głowa do góry i niestresujcie sie tak szkoda zdrowia...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczko no to nie za wesoło u ciebie. A wiem jak to ludzie gadać potrafią .
    Mam nadzieję że wam się ułoży jakoś i będzie dobrze.
    I nie słuchaj ludzi tylko głosu serca.

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strazaczka wspolczuje- a nie mozesz go chociaz raz posledzic?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski, weszlam po dlugiej nieobecnosci zobaczyc co u was i rzucił mi sie w oczy post Fedry...

    Fedra kurcze wygląda mi to na alergie u Tusi... przy atopowym zapaleniu skóry charakterystyczna jest wlasnie suchosc na buzi i czerwone ranki/ odparzenia w zgieciach łokci, kolan... to najprawdopodobniej alergia na mleko, czy moze ją to swędziec? Wy nie podajecie jej Bebilon pepti DHA, albo Nutramigenu?

    Jesli bedziesz chciala moge dac Ci namiar na rewelacyjną dermatolog z przychodni w Katowicach, ona na NFZ przyjmuje. To ona w koncu nam pomogla.

    Fedra lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja coś czuje że on bedzie ostrożny teraz dlatego muszę poczekać ze dwa miesiąceFredruś ale widziano go niby z tą osobą co mnie przed ślubem z nią zdradził,ta sama dziewczyna.Siostra moja nawet ich widziała,a Mój M udawał że jej nie widz.powiedziałam my że moja sis go widziała to stwierdził że on nikogo nie widział..Najgorsze jest to że pierdzieli o tym teraz moja cała rodzina.I jeszcze lajkuje jej foty na instagramie.Zauwazyłam to przypadkiem bo konto sobie załozyłam by poglądac co on tam wyrabia.Załozył sobie jakieś dziwne konto i twierdzi że ona nie wie że to on i przeprosił..Ciągle przeprasza dos mam tego już.Czuje że kłamie.Bo o zdradzie przed slubem tez się sam nie przyznał tylko ta szmata mu list napisała i w aucie zostawiła jak ja woził.Sponsora kurwisko sobie znalazło.Jej babcia przyszła do mojej babci bo sie kiedys przyjaźniły,i powiedziała jej tak.A co Twoja wnuczka juz z tym swoim mężem nie jest" i że ciągle przyjeżdża w to samo miejsce do kogoś..nie powiedziała do kogo dopiero po fakcie ja się dowiedziałam że to gadała tez tej szmaty babcia.Napisałam do niej na fb to się wyparła i kazała takie problemy załatwiac sobie z moim B....Jakbym złapała to bym zabiła.

    Własnie Aguś serce mi podpowiada że mnie znowu zdradza.Przed tem tez serce mi podpowiadało i wyszło na moje bo też do mnie ploty dochodziły.Tez gadał że ja mu nie ufam że podejrzewał kłamał mnie ..Powiedziałam mu że boje sie mu zaufac..Wie jakie miałam dzieciństwo zmarnowane ile przeżyłam to jeszcze to mi dodaje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 21:30

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rozumiem raz ...ale to co chwile go widziano;c wybaczcie że zawracam Wam głowe tym ale musze się wygadac..o poprzedniej zdradzie nikomu nie mówiłam dusiłam to w sobie...mamie tez nie powiedziałam.Moja mama nie wierzyła tym plota jak przychodzili do niej i gadali.Dopuki moja siostra jej nie powiedziała że widziano go z czarnuchą i byli uhahani a mój M patrzył się na siostre i olał udał że nie widzi

‹‹ 5830 5831 5832 5833 5834 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ