X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne płodność po odstawieniu tabletek anty
Odpowiedz

płodność po odstawieniu tabletek anty

Oceń ten wątek:
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to takie koło fortuny dla mnie :) tak jak normalnie nie z tabletkami, niektórym od razu się udaje, niektórym w 3 cs a niektórym dopiero w 14cs po dogłębniejszych badaniach ;)

    Mam znajomą która od razu po odstawieniu miała bliźniaki, która po odstawieniu też od razu zaszła ale i takie znajome które po odstawieniu miały cykle bezowulacyjne i trwające po 60 dni. Dla mnie nie ma reguły. Ostatnio moja koleżanka widząc na mój kolejny zawód wpadła na pomysł a może powinnaś pobrać anty 3 msc, wielu moim koleżankom tak od razu "zaskoczyło" a ja nie widzę sensu bo szanse że zaskoczy czy rozwalę sobie gospodarkę hormonalną są 50% na 50%

    pszczola2000 lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 ja wiem dlatego czasem myślę, jakie to nie fair. Ja wgl żałuje, że zaczęłam brać ale cóż pozostało teraz tylko próbować i wierzyć, że coś wyjdzie. Tylko kiedy wszystko wróci do normy ! To jest pytanie.

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaona życzę Ci żeby wróciło do normy jak najszybciej :) Świat nie jest sprawiedliwy niestety i każde kobietki starające się o dzidziutka doskonale o tym wiedzą. Mnie trzęsie jak widzę na mieście jakieś pato z brzuchem i fajką ;) GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ? nie maaaaa, tylko człowiek dopóki nie zaczął się starać widział wszystko w jasnych barwach :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo i Tobie też tego życzę byś szybko złapała fluidy od zafasolkowanych ;) Dokładnie ! młode dziewczyny, które maja po 17 lat wpadają jak muchy, a my musimy tyle trudu włożyć, nerwów i łez.

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 niestety znam to bardzo dobrze, ja non stop myślę czy się udało czy nie.

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 29 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 wrote:
    No ja właśnie tak na spróbowania tych anty na 3 miesiące. Może coś ruszy. Macie rację to jest 50/50 że się uda lub się rozleguluje. Jestem jak zawsze dobrej myśli. Aczkolwiek podczas brania był przynajmniej komfort psychiczny bo przynajmniej człowiek się nie starał bo i tak podczas branie nie zaskoczy. A teraz znowu mimowolnie człowiek będzie się skupia a może a może a dziś a jutro pękło nie pękło jest nie ma... Ehhh

    Trzymam kciuki żeby było u Ciebie to pierwsze 50%, hop siup i brzucho ;)

    pszczola2000 lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki pszczola2000 ♡

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś mam takiego doła że szok. Od dwóch tyg jestem sama mój luby wraca dopiero w sobotę nawet nie mam kiedy cokolwiek działać. Dziś dostałam wypowiedzenie w pracy bo... przenoszą moja firmę do Łodzi,myślałam że mam stabilnie a tu bach...

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 30 listopada 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 wrote:
    Paulaona trzymaj się! Nic nie dzieje się przypadkiem! Coś jest po coś w naszym życiu. Uszy do góry!


    Dziękuje pszczola2000, wiem i też tak sobie tłumacze. A jak tam u Ciebie?

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ