X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plotkowanie i staranie
Odpowiedz

plotkowanie i staranie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślenie tylko o zajściu w ciąże nie jest dobrym pomysłem. Pomysłałam wiec, że moglybysmy tutaj pogadać o wszystkim i o niczym. O swoich planach, o pracy, o tym co nas spotkało..Takie zwykłe, luźne rozmowy. :)

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Znam ten ból też kiedyś tak miałam o niczym innym nie myślałam tylko o ciąży czytałam doszukiwałam się różnych rzeczy normalnie już wariowałam teraz mija 12 miesiąc a ciąży nadal brak ale powiem ci że już odpuściłam. Zajęłam się pracą i staram się już nie czytać tych wszystkich rzeczy na stronach nie testuje nie mierze temperatury. Odpuściłam powiem ci że te forum jest dobrą odskocznią bo można pogadać o wszystkim :)

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio byłam bardzo nastawiona, że już się udało. Dziś, mimo, że do @ tydzień, wiem, że dzidzi we mnie nie ma. I trochę szkoda.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam tydzien.do @.... tez mysle ze nic z tego...ale trzeba byc dobrej mysli...a czemu myslisz ze ci sie nie udalo??

    Czekając na Ciebie...
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że się nie udało, dzisiaj gin. stwierdziła, że nie było wcale owulacji. Niestety.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szkoda..u mnie niby byla ale sluz nie odpowiadal... trzeba czekac dalej...ale ja to dopiero 2 cykl staran po tabsach.. ale wierze ze sie.kiedys znowu uda..mam juz blizniakow 8 letnich :) ale przez te 8 lat organizm tez.sie zmienil

    Czekając na Ciebie...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca się 88 ja tez mam córkę ma już 7 lat teraz staramy się już 12 miesięcy i nic już nawet jak @ przychodzi to mnie już to nawet nie dziwi. Zmieniłam ginekologa i liczę że ten rok będzie lepszy.

    MeggiGirl a powiedz mi skoro miałaś cykl bez owulacyjny to nie dostałaś @??

    Bo właśnie ja cały czas się zastanawiam czy ja w ogóle mam cykle owulacyjne bo u mnie brak śluzu w dniu owu. Ale @ dostaje normalnie regularnie. A słyszałam że jak bym pęcherzyki nie pękały to bym @ nie dostała. Więc jak to jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Ja sie staram od 9 lat z przerwami..teraz od sierpnia na nowo..i nic...mam 11letnie dziecko.
    W tym miesiacu odpuscilam tak jak w poprzednim...od stycznia chce znów zacząć ale juz zaczynam godzic sie z mysla ze nic z tego nie bedzie.
    Aktualnie biore dostinex na podwyzszona prl.
    Sylwek w domu jak co roku...najchetniej bym przrspala..a jak u Was

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj a wiadomo dlaczego przez taki czas się nie udaje??
    robiłaś już wszystkie badania? pęcherzyki rosną? robiłaś monitoring?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Witaj a wiadomo dlaczego przez taki czas się nie udaje??
    robiłaś już wszystkie badania? pęcherzyki rosną? robiłaś monitoring?
    Nie nigdy nic nie robilam...dopiero sama zbadalam hormony pol roku temu i wyszla podwyzszona prl...u ilu lekarzy bylam to kazdy twierdzil ze jestem ZDROWA.
    Prywatnie nie chodzę.
    Wydawalo mi sie ze zawsze mialam owulacje ale nigdy nie robilam monitoringu, zafen lekarz mi nic nie proponowal.
    Teraz za 2 tyg ide na maly zabieg wiec póki co i tak musze przeczekać

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze za wcześnie na @. Czekam....

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana ja bym się wzięła za porządne przebadanie. Prolaktyna to pikuś z tego co się ostatnio dowiedziałam. Tarczyca, monitoring cyklu. Powodów może być milion...ja mam wykupione ubezpieczenia medyczne w PZU więc płacę niewiele a korzystam sporo. Jak ma razie to więcej muszą za mnie zapłacić niż im zapłaciłam haha

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana idź koniecznie na monitoring zbadaj endometrium zobacz czy pęcherzyki rosną monitoring jest bardzo waży.

    A @ masz regularnie??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ