X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Płyn w macicy w pierwszej fazie cyklu
Odpowiedz

Płyn w macicy w pierwszej fazie cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • domii.s Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest, 22 czerwca 17dc byłam na badaniu u lekarza pęcherzyk widoczny w lewym jajniku 20 mm powiedział że za 1-2 dni będę miała owulacje, ale powiedział tez że w macicy widoczny płyn w niedużej ilości, w prawym jajniku brak widocznych pęcherzyków. I teraz powiedzcie mi czy ten płyn jest normalny? ovu wyznaczyło mi owulacje na 19 dc choć taki znaczny skok temperatury był dopiero w 22dc.

    Tomaszek 02/07/2012 r. godz. 20:15 3850g 61cm - Słodki Łobuz
    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]

    7155782bbcbbb35062af68c960b96f09.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 2 lipca 2018, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ostatnio miałam płyn przed owulacja, dopytalam lekarza który twierdzi że śladowe ilości zawsze są. Ale nie wiem czy mu wierzyć bo co do kilku rzeczy okazał się beznadziejny. Teraz w czwartek będę u nowego i mam też zamiar o to dopytać :)

    f1d9680377.png
  • domii.s Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 3 lipca 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopytaj i daj znać, ja mam własnie takiego dość sprawdzonego i godnego zaufania lekarza, ale jakoś nie przyszło mi do głowy żeby go zapytać...

    Tomaszek 02/07/2012 r. godz. 20:15 3850g 61cm - Słodki Łobuz
    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]

    7155782bbcbbb35062af68c960b96f09.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz bez wahania powiedział że płyn w zatoce pomimo tego że owulacji jeszcze nie było jest naturalny i nie ma się czym przejmować :)

    f1d9680377.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ