X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Płyn w zatoce Douglasa
Odpowiedz

Płyn w zatoce Douglasa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,

    Może wy mi podpowiecie. Jak długo utrzymuje się płyn w zatoce douglasa?
    Czytałam że płyn dość szybko się wchłania, potem, że może się wchłaniać do 2 dni, potem ze od 12-24h sie utrzymuje. Miałam wczoraj monitoring i wyszło że mam płyn i to sporo. Wskazywałoby to moim zdaniem na dopiero co przebyta owulację, skoro płynu było duzo. Pani doktor potwierdziła ze owulacja odbyła się niedawno i po ilości płynu powiedziała że mogło być to dzien wczesniej. Dzien wczesniej za to, wieczorem, miałam monitoring i jajo jeszcze było- chyba że pękło w nocy, późnym wieczorem. No i trochę zgłupiałam. Jak to jest z tym płynem, hmmm?

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 8 listopada 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia, też się gubię. Ja dwa cykle z rzędu miałam płyn, a potem się okazało, że owulka była dużo później. Pobuszowałam w googlach i wyczytałam (choć dziwnie to brzmi), że może to być pamiątka po wizycie na basenie np. Ja na basen nie chodziłam, ale bawiłam się z mężem w wannie, więc może on mi tam tą wodę wtłoczył ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie, ja mam prysznic, na basen nie chodzę i wczesniej nie było płynu:)
    Dlatego tez sadziłam ze obecnosc sporej ilosci płynu i brak mozliwosci znalezienia pecherzyka jednak potwierdza owulacje...

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 11 listopada 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płyn w zatoce douglasa może świadczyć też o jakimś stanie zapalnym w miednicy mniejszej albo brzuchu, jeśli się nie jest po owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 09:05

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ