Forum Starając się - ogólne po jakim czasie okres biorac bromergon???
Odpowiedz

po jakim czasie okres biorac bromergon???

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia m Koleżanka

Wysłany: 14 grudnia 2013, 15:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 39 d c i nadal okresu nie widac, po jakim czasie powinnien soepojawic?? ktoras z was tak miala? piszcie prosze...

kasia :)
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój poprzedni cykl trwał 39 dni i już zaczęłam się martwić. Też biorę bromergon pół tabletki na noc. Ale u mnie opóźnienie raczej wystąpiło po duphastonie.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • rewelka Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2013, 07:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam problemu, u mnie @ była jak w zegarku

23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ