X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PO ŁYŻECZKOWANIU-GRUPA WSPARCIA
Odpowiedz

PO ŁYŻECZKOWANIU-GRUPA WSPARCIA

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Emilka WSK Autorytet
  Postów: 1184 906

  Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  sla.s wrote:
  Emilka głowa do góry. Pamiętam jak dziś kiedy po zabiegu weszłam na ovu i czytałam pocieszenia chyba jeszcze bardziej to mnie denerwowało mimo, że gdzieś wewnątrz podnosiło na duchu, że nie jestem jedyna. Przez pierwsze dni nie potrafiłam się pozbierać, nie miałam siły wyjść z domu czy nawet wstać z łóżka. Ale mijały dni.. i choć do dziś to bardzo boli jest dużo lepiej. Znów zaszłam w ciąże i jest zdecydowanie lepiej. Każdy potrzebuje czasu tyle ile trzeba. I mam nadzieje, że pozbierasz się jak najszybciej. :)
  Szybciutko Wam się udało, ja też liczę na prędką ciążę, wciąż pragnę jej najmocniej na świecie, i mimo że serce pękło na pół Nasz Aniołek je sklei swoim powrotem, czuję to, tak samo jak czułam poprzednią ciążę.. Wiem, że to dziwne, ale dzięki tej "pewności" mam w środku troszkę spokoju i mnóstwo wiary.

  Miriam, juicca, samira lubią tę wiadomość

  Zawsze będziemy Cię kochać !!!
  10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
  002cf1800b.png

  a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
  Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
 • Hanka Nowa
  Postów: 5 3

  Wysłany: 11 czerwca 2013, 09:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Emilko,

  to ja chciałam dołożyć coś od siebie. Jak większość nas w tym wątku, przeszłam przez taką samą tragedię - w lutym tego roku w 8 tyg serduszko mojego Aniołka przestało bić. Ból i szok były ogromne. Szpital, zabieg, silna depresja trwająca kilka miesięcy. Ale, tak jak ktoś napisał - wszystko dzieje się po coś. Czasami taka tragedia pomaga inaczej spojrzeć na rzeczywistość, zmienić perspektywę, przedefiniować różne rzeczy w naszym życiu - i nagle okazuje się, że zaczynamy dostrzegać nowe rzeczy w naszym życiu, albo nowe rzeczy zaczynają być teraz ważne. Czasami też, nawet jeżeli brzmi to dziwnie, nawet na takim doświadczeniu, można coś budować - czy to (jak już ktoś napisał), zmienić relacje z najbliższymi, czy starać się pomóc innym kobietom, które również przez takie doświadczenie przeszły, czy w końcu znaleźć małe ziarnko nadzieji, że skoro raz się udało zajść w ciążę - uda się następnym razem!
  Trzeba również zdać sobie sprawę, gdzie kończy się zakres naszego wpływu na pewne rzeczy. Bo przecież żadna z nas nie miała wpływu na to, co się stało i nie mogła temu zaradzić, prawda?
  I na końcu - trzeba być dla siebie dobrym i pozwolić sobie na płacz, smutek, przygnębienie - trzeba sobie dać czas na przeżycie żałoby po utracie kogoś dla nas tak bliskiego.
  A nowy Aniołek przyjdzie do nas, kiedy będziemy fizycznie i psychicznie na to gotowe.
  Emilko, daj sobie czas i bądź dla siebie dobra.Ściskam Cię mocno.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2013, 09:14

  kaarolaa, juicca, Matylda36 lubią tę wiadomość

  <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/c55fflw14vyarwje.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
 • Sasza20 Autorytet
  Postów: 461 240

  Wysłany: 11 czerwca 2013, 10:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Emilko ja również bardzo ci współczuje i wiem co przeżywasz. Ja swojego aniołka straciłam 2 kwietnia tego roku był to 11 tydzień ciąży a dzidzia podobno nie rozwijała się od 5 tygodnia. Co prawda nie byłam na łyżeczkowaniu ponieważ się nie zgodziłam na zabieg ponieważ miałam nadzieje że to jakaś pomyłka że został źle wyliczony wiek ciąży niestety dzień po wizycie w szpitalu poroniłam. Całe święta leżeliśmy w łóżko i płakaliśmy oboje chcieliśmy nasza dzidzie. Moja rada jest taka żebyś nie czytała postów typu "zaraz po poronieniu zaszłam w drugą ciąże" bo potem jest bardzo ogromne rozczarowanie i jeszcze większy ból.

  Miriam, Matylda36 lubią tę wiadomość

  dqprwn157lxgtd53.png

  f2w3dqk3rpqq6iab.png
 • megmama Nowa
  Postów: 4 1

  Wysłany: 19 lipca 2013, 22:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  jak czytam Wasze wpisy to jakbym słuchała samej siebie.. tez to przeszłam i też uważam, że koniecznie trzeba dać sobie trochę czasu... nieprzeżyta żałoba potem wraca z podwójną siłą niestety...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ