X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PO ŁYŻECZKOWANIU-GRUPA WSPARCIA
Odpowiedz

PO ŁYŻECZKOWANIU-GRUPA WSPARCIA

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Emilka WSK Autorytet
  Postów: 1184 906

  Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  sla.s wrote:
  Emilka głowa do góry. Pamiętam jak dziś kiedy po zabiegu weszłam na ovu i czytałam pocieszenia chyba jeszcze bardziej to mnie denerwowało mimo, że gdzieś wewnątrz podnosiło na duchu, że nie jestem jedyna. Przez pierwsze dni nie potrafiłam się pozbierać, nie miałam siły wyjść z domu czy nawet wstać z łóżka. Ale mijały dni.. i choć do dziś to bardzo boli jest dużo lepiej. Znów zaszłam w ciąże i jest zdecydowanie lepiej. Każdy potrzebuje czasu tyle ile trzeba. I mam nadzieje, że pozbierasz się jak najszybciej. :)
  Szybciutko Wam się udało, ja też liczę na prędką ciążę, wciąż pragnę jej najmocniej na świecie, i mimo że serce pękło na pół Nasz Aniołek je sklei swoim powrotem, czuję to, tak samo jak czułam poprzednią ciążę.. Wiem, że to dziwne, ale dzięki tej "pewności" mam w środku troszkę spokoju i mnóstwo wiary.

  Miriam, juicca, samira lubią tę wiadomość

  Zawsze będziemy Cię kochać !!!
  10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
  002cf1800b.png

  a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
  Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
 • Hanka Nowa
  Postów: 5 3

  Wysłany: 11 czerwca 2013, 09:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Emilko,

  to ja chciałam dołożyć coś od siebie. Jak większość nas w tym wątku, przeszłam przez taką samą tragedię - w lutym tego roku w 8 tyg serduszko mojego Aniołka przestało bić. Ból i szok były ogromne. Szpital, zabieg, silna depresja trwająca kilka miesięcy. Ale, tak jak ktoś napisał - wszystko dzieje się po coś. Czasami taka tragedia pomaga inaczej spojrzeć na rzeczywistość, zmienić perspektywę, przedefiniować różne rzeczy w naszym życiu - i nagle okazuje się, że zaczynamy dostrzegać nowe rzeczy w naszym życiu, albo nowe rzeczy zaczynają być teraz ważne. Czasami też, nawet jeżeli brzmi to dziwnie, nawet na takim doświadczeniu, można coś budować - czy to (jak już ktoś napisał), zmienić relacje z najbliższymi, czy starać się pomóc innym kobietom, które również przez takie doświadczenie przeszły, czy w końcu znaleźć małe ziarnko nadzieji, że skoro raz się udało zajść w ciążę - uda się następnym razem!
  Trzeba również zdać sobie sprawę, gdzie kończy się zakres naszego wpływu na pewne rzeczy. Bo przecież żadna z nas nie miała wpływu na to, co się stało i nie mogła temu zaradzić, prawda?
  I na końcu - trzeba być dla siebie dobrym i pozwolić sobie na płacz, smutek, przygnębienie - trzeba sobie dać czas na przeżycie żałoby po utracie kogoś dla nas tak bliskiego.
  A nowy Aniołek przyjdzie do nas, kiedy będziemy fizycznie i psychicznie na to gotowe.
  Emilko, daj sobie czas i bądź dla siebie dobra.Ściskam Cię mocno.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2013, 09:14

  kaarolaa, juicca, Matylda36 lubią tę wiadomość

  <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/c55fflw14vyarwje.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
 • Sasza20 Autorytet
  Postów: 461 240

  Wysłany: 11 czerwca 2013, 10:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Emilko ja również bardzo ci współczuje i wiem co przeżywasz. Ja swojego aniołka straciłam 2 kwietnia tego roku był to 11 tydzień ciąży a dzidzia podobno nie rozwijała się od 5 tygodnia. Co prawda nie byłam na łyżeczkowaniu ponieważ się nie zgodziłam na zabieg ponieważ miałam nadzieje że to jakaś pomyłka że został źle wyliczony wiek ciąży niestety dzień po wizycie w szpitalu poroniłam. Całe święta leżeliśmy w łóżko i płakaliśmy oboje chcieliśmy nasza dzidzie. Moja rada jest taka żebyś nie czytała postów typu "zaraz po poronieniu zaszłam w drugą ciąże" bo potem jest bardzo ogromne rozczarowanie i jeszcze większy ból.

  Miriam, Matylda36 lubią tę wiadomość

  dqprwn157lxgtd53.png

  f2w3dqk3rpqq6iab.png
 • megmama Nowa
  Postów: 4 1

  Wysłany: 19 lipca 2013, 22:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  jak czytam Wasze wpisy to jakbym słuchała samej siebie.. tez to przeszłam i też uważam, że koniecznie trzeba dać sobie trochę czasu... nieprzeżyta żałoba potem wraca z podwójną siłą niestety...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ