X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Po wizycie usg...moze ktos cos poradzi....
Odpowiedz

Po wizycie usg...moze ktos cos poradzi....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pyt. ostatnio jak bylam u lekarza to bylo tydzien temu i robilam bete i mialam 232.2 a po tygodniu robilam i mialam 786.6 i jak dzis zaszlam do niego stwierdzil ze mam za maly przyrost hcg w sumie ostatnio mi powiedzial ze jestem w 1.5 tyg. ciazy a dzis mi powiedzial ze bete powinnam miec ponad 2tys. i wyliczyl mi teraz ze jestem w 6 tyg i powinno cos byc widac a wedlug mioch obliczen to dopiero moze byc 3,4 tydz. w sumie moglam sie go zapytac czemu ostatnio mi powiedzial ale mnie zamorowalo.Zrobil mi usg oczywiscie jest widoczny pecherzyk ale nic w nim jeszcze nie widac chyba zle mi wyliczyl i kazal znowu na usg. przyjsc za tydz.Sory ze sie tak rozpisalam ale moze ktos mial podobnie.....

    Magda26
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz watpliwosci to idz do innego gina. ;)

    KMK lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 26 wrote:
    Hej dziewczyny mam pyt. ostatnio jak bylam u lekarza to bylo tydzien temu i robilam bete i mialam 232.2 a po tygodniu robilam i mialam 786.6 i jak dzis zaszlam do niego stwierdzil ze mam za maly przyrost hcg w sumie ostatnio mi powiedzial ze jestem w 1.5 tyg. ciazy a dzis mi powiedzial ze bete powinnam miec ponad 2tys. i wyliczyl mi teraz ze jestem w 6 tyg i powinno cos byc widac a wedlug mioch obliczen to dopiero moze byc 3,4 tydz. w sumie moglam sie go zapytac czemu ostatnio mi powiedzial ale mnie zamorowalo.Zrobil mi usg oczywiscie jest widoczny pecherzyk ale nic w nim jeszcze nie widac chyba zle mi wyliczyl i kazal znowu na usg. przyjsc za tydz.Sory ze sie tak rozpisalam ale moze ktos mial podobnie.....
    my Ci nie powiemy ktory masz tydzien, lekarz powinien to widziec po usg jaki stan jest. Idz do innego gina bo faktycznie jezeli lekarz sie nie mylil, to przyrost za mały.

  • Niecierpliwa Pola Ekspertka
    Postów: 418 67

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej idź do innego lekarza, ale nie wiem czy wiesz, że tygodni ciąży nie liczy się od owulacji, czyli momentu zapłodnienia. Jeżeli jesteś np. 4 tygodnie po owulacji to jesteś w 6 tygodniu ciąży. Musisz dodać dwa tygodnie. Dla mnie to jest dziwne i trochę bez sensu, ale prawda jest taka, że moment zapłodnienia to początek 3tyg. ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie serduszko się może jeszcze pokazać !! Mi beta też mało przyrastało serduszko pokazało sie później dopiero w 7 td albo i później !!
    Powtórz betę jeszcze raz i jak rośnie bądz dobrej myśli :)
    Powodzenia !!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ