Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Miłego dnia !;)
    U nas wszystko oki :D

Buziulka próbowałam czytać to książkę co polecalas, ale mój mi cały czas przeszkadzał :D

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie się miałam Ciebie pytac o nastrój na cmentarzach :D

• monia91 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe. Doczytałam tylko ze miała spotkać się z tym swoim przyjacielem i o tych badaniach. Sam początek. Bo mój P miał taki humor ze ciągle śpiewał, a ja się skupić nie moglam :D

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wita was żółtodziub :-)
    Termometr, konto w ovu, różne wspomagacze z apteki są... Czas start ;-)

EP!C lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe :D
    to wesoło :D

My naszą babcią (audiczką) poruszaliśmy się z prędkościa maksymalną 70km/h bo niestety nie zmienia biegów (automat) i tylko na jedynce :D wiec mieliśmy raczej podróż powolną, śpiąca ale jakże bezpieczną:P

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madeleine.m wrote:

Witaaanmy, Witaaamy :D

• monia91 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie bezpieczna podróż. :P
    Po cmentarzu wypiłam z siostra winko ( w sumie to zaczelysmy do obiadu) i wróciliśmy do domu. A wieczorkiem miałam striptiz w wykonaniu mojego :D

Truskaweczka250, EP!C lubią tę wiadomość

20140607580117.png
  • monia91 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madeleine.m wrote:
    Witamy i zapraszamy :)

20140607580117.png
  • Sana Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madeleine.m wrote:

Witamy :)

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia :D
    Ooo to fajno :D

My jak wróciliśmy kolo 17 to upiekłam pizze urodzinową, spacer na cmentarz wieczorkiem i potem wpadli znajomi na świetowanie. Nie obyło sie bez zgrzytów i jeden wylanej szklanki drinka na płeć męską :D

A wczoraj spaliśmy prawie do 11.30... Mój wstał po 12 i pojechał na mecz o 13. Wrócił pijany przed 17 (taaaki długi mecz grali), zrobiłam sobie frytki i w sumie tyle...
    Bez rewelacji :P

My sie już chyba wypaliliśmy hehe :D

Dzisiaj mechanik ma zobaczyć tę skrzynię.. ciekawe na ile to wyceni..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 10:31

• monia91 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wesoło mieliście :D
    My wczoraj spaliśmy do 10 tzn. ja wstałam o 10 mój ok 12 i przeleżelismy cały dzień oglądając filmy (ja w końcu na którymś zasnęłam :D )

A ten striptiz to pierwszy raz zrobił :D Tzn. tak w całości pierwszy raz :D Moja mina była bezcenna :D

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wesoło ale podłogi to juz nie ma kto myć :D

ja też kiedys chciałam zrobić mojemu striptiz aaaaaaleeee nie wyszlo mi to do dziś :D
    ale ja nie mam sexi ciałka, dryg do tańca raczej kaczy wiec co tu prezentować :P
    no ale nie mówie nie :D

• Truskaweczka250 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki:)

monia91 wrote:
    No to faktycznie bezpieczna podróż. :P
    Po cmentarzu wypiłam z siostra winko ( w sumie to zaczelysmy do obiadu) i wróciliśmy do domu. A wieczorkiem miałam striptiz w wykonaniu mojego :D

O..... Monia to jak ty go zachęciłaś?? Mój jako nie chce się przełamać...;)chyba że po pijaku tak mówił;)
    My ostatnio po takiej przerwie po raz pierwszy <3 bo taką chcice ostatnio miałam że aż zbereźne sny mi się śniły:) ale powiem Wam że chyba jednak stres, z mojej strony zrobił swoje, mojemu było bardzo dobrze ale mi....szkoda gadać nawet nie doszłam:( a po wszystkim to jakoś macica mnie bolała i chyba nadal nie będę miała ochoty boje się o maleństwo :(

25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mojemu jeszcze nie robiłam :D Zbieram sie i zebrać nie moge :D Tylko w planach gdzieś mam :D

No to musisz zaprosić tego Pana na którym drink wylądował co by przyszedł i posprzątał :D (bo chyba on winny byl ? :P )

20140607580117.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w sb nocy wróciliśmy do domu przed 4, a wstałam wczoraj i tak po 8. Nie umiałam dłużej spać. Mój to i do 14 by potrafił:D Ale za to dzisiaj padam na pyszczek, bo miałam wczoraj się wcześniej położyć żeby się wyspać i nie wyszło oczywiście;)

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 listopada 2014, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiesz... trudno stwierdzić, kto był winny :D ja bym jednak stawiała na alkohol :D
    no a Kolega był ofiarą :P

Ja to myslę, że to musi byc spontan :D
    troche upity :D (że striptiz)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 11:01

• monia91 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futurmama bo to zawsze tak jest. Ja często sobie planuj, ze położe się wcześniej a tu i tak nic z tego nie wychodzi :D

Buziulka no to niestety musisz sama posprzątać :D
    Na walentynki może się zbiore :D

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 listopada 2014, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama, ja wczoraj przed 22 się połozylam i dzisiaj się nawet wyspałam :D
    a w ndz to taki wypadek jednorazowy bo takto też wstaje o 8, 9 i do 10 to sobie leże.. jak się czasem zdarzyło upić w sobote to mogłam spac w ndz do południa a tak to to raczej nie... OBIAD wzywa :P

Truskaweczka, witaj kochana :)
    Moim zdaniem jak z dzidzią wszystko ok i ginekolog nic nie mówił, to dzidziusiowi nic się nie powinno stać i nie ma sie co bać :) ono tam jest dobrze zabezpieczone :)
    moja znajoma całą ciąże się kochała z chłopakiem i w porządku wszystko było :D nawet mówi, że dzięki temu, że uprawiała sex to miała bardzo łatwy poród :)
    i mnie też się zdarzało, choć mnie bardziej bolało w trakcie ale nie wiem czemu.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 11:18

• monia91 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Truskaweczka :*
    No tak wyszło, że sam chciał :D Leżałam sobie już w łóżku a ten przyszedł i że striptiz :D
    A co do <3 czasami to nawet pomaga :) Jeżeli z dzidzią jest wszystko ok to nic się ni stanie :)

20140607580117.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2014, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze stripzem nie mam super doświadczenia, więcej wygłupów. Kiedyś planowałam że zrobię tez mu niespodziankę, że układ, że ubiór i wszystko. A skończyło się na tym że pary razy, ja się bardziej wygłupiałam, śmiałam z tego i się z nim droczyłam a on zadowolony:D i przynajmniej nie marudził już żebym kiedyś mu zrobiła:)

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
‹‹ 214 215 216 217 218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego