X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • CaneCorso Autorytet
    Postów: 513 485

    Wysłany: 21 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, czy jest jakas poczatkujaca w wieku 32 lat? Oprocz mnie, oczywiscie :-)

    3i49zbmhdvaalxch.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 21 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć CaneCorso ;)Witamy w początkujących:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć CaneCorso :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć CaneCorso :)

    Monia - nie było cienia na teście, nic? Nie chce mi się wierzyć przy Twoich pięknych tempkach!

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic :( Jedynie na którym była jakaś kreska to ten z 16 września, ale tamten chyba zepsuty był. Może testy sikane nie sa dla mnie ? :P A może nie ma fasolki.

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze trochę, jak nie przyjdzie @ to powtórz za kilka dni :) Jak wyglądały Twoje poprzednie cykle jak chodzi o tempkę w fazie lutealnej? często zdarza Ci się, że @ się spóźnia?

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze były w terminie i zawsze rano. Nie było żadnych stresów itp wiec nie wiem. Co do temperatury to nigdy nie była tak wysoka :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 13:57

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, wiem, że zwariowałam już do reszty, ale wejdźcie proszę do mojego pamiętnika i zobaczcie ostatni wpis, skomentujcie co widzicie, czy mam omamy czy kurwa nie :P nie chcę tu wklejać fot, żeby nie spamować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - to trzymam jeszcze kciuki :) niektórym testy nie wychodzą aż do kilku dni po terminie @ :) a spróbuj może z testem o czułości 10 mIU/ml? Np. pepino (są w tesco) albo acon utra czuły?

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma coś tam jest. Ten co robiłam jako pierwszy miał czułość 10 i na nim było widać dwie kreski.

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeech no właśnie też mi się zdaje, że coś tam widzę - albo mam już omamy.
    Czytam właśnie o budowie testów ciążowych, podobno odczynnik nie może zareagować, jeśli w moczu nie ma HCG. Na tym teście, który podrasowałam programem, nie ma widocznej drugiej kreski gołym okiem, ale z boku (tzn. na samej jego krawędzi) jest lekko różowa kropka, jakby w głębszej warstwie papieru. Nie wiem jak to opisać, a nie jestem w stanie tego uchwycić aparatem.

    Monia, to zrób jeszcze raz może taki o czułości 10? Skoro na nim były ||, a na 25-tkach nie było ;>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 14:15

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 września 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro może na betę skocze będzie pewne juz.

    Toxey lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, dobry pomysł :) Nadal trzymam kciuki, że może jednak coś... :)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 września 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :) co słychać?

    Sigma, coś tam widać, może powtórz test? :) my już po weselisku, odpoczywamy i planujemy najbliższe miesiące :)

    Toxey, głowa do góry, następny cykl będzie Twój :)

    Toxey lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 21 września 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, ja coś tam widzę ;) nakręcać się nie możesz, ale jak ja u siebie zobaczyłabym taki cień cienia cienia :D to coś już bym podejrzewała ;)

    Kurcze ostatnio jakaś płaczliwa jestem, w dodatku mąż dziś mi powiedział, że zrobiłam się oschła i niemiła :/...

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) ja właśnie przygotowałam obiad na jutro, a teraz będę spędzała samotnie popołudnie bo mąż w pracy...

    Toxey nie martw się, może nie będzie tak źle, a nawet jeśli to u mnie w pracy jest kobieta, która będąc w pierwszej ciąży miała coś na jajniku (nie pamiętam już co dokładnie), faszerowali ją różnymi lekami co miało negatywny wpływ na dziecko, jak tylko urodziła to miała operację i wycięli jej ten jajnik informując jednocześnie, że już więcej nie będzie miała dzieci... I jak się okazało, z jednym jajnikiem urodziła jeszcze trójkę ;) więc wszystko się da! trzeba tylko pozytywnie myśleć ;)

    monia91 coś mi się wydaje, że się udało ;) Trzymam kciuki!

    Sigma za Ciebie też bo na tym zdjęciu też jakbym widziała jakiś cień cienia ;) powtórz test jutro czy za 2 dni... może będzie wyraźniejsza kreska ;)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 września 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma ja za Ciebie tez trzymam kciuki. Mam nadzieję, że nam się udało :).
    Estrella nie dziękuję.

    20140607580117.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 21 września 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Dobra dziewczyny, wiem, że zwariowałam już do reszty, ale wejdźcie proszę do mojego pamiętnika i zobaczcie ostatni wpis, skomentujcie co widzicie, czy mam omamy czy kurwa nie :P nie chcę tu wklejać fot, żeby nie spamować.
    Ja widze :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 21 września 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Dobra dziewczyny, wiem, że zwariowałam już do reszty, ale wejdźcie proszę do mojego pamiętnika i zobaczcie ostatni wpis, skomentujcie co widzicie, czy mam omamy czy kurwa nie :P nie chcę tu wklejać fot, żeby nie spamować.

    Kurcze, ja też bym świrowała. Przecież widać że coś tam jest.
    Koniecznie powtórz test.
    Trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 18:15

    8599hqvkfbce0bon.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie kurka... coś widać, ale nie gołym okiem :P
    jutro z rana powtórzę, ale pewnie potrzeba kilku dni jeszcze, żeby wynik był pewny, obojętne czy negatyw czy pozytyw.

    no i jak to możliwe, żeby dzisiaj był cień kreski, skoro w piątek beta była negatywna? hmm? ;> jest to możliwe?


    p.s. mam objawy pmsu, permanentny wkurw na wszystko i skurcze w podbrzuszu ;/ ale plamienia nie ma ani @, jeszcze do nich czas. pożyjemy, zobaczymy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 18:58

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ