X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Podbarwiony śluz
Odpowiedz

Podbarwiony śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 26 października 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Nie widzialam takiego tematu.dlatego pisze nowy. Czy zdazylo wam sie wystepowanie sluzu podbarwionego krwią? Podczas codziennego badania szyjki zauwazylam delikatnie zabarwiony sluz. Kiedys zdazylo mi sie to raz ale blizej miesiaczki. Aktualnie jestem 4dpo i martwi mnie to zjawisko. Czy zdazylo sie wam to? W siepniu mialam laparoskopowe usuniecie torbieli i w poprzenich cyklach nic takiego nie wystepowalo. Obawialam sie też nadżerki ale nie mam jednak zadnych zwiastujacyxh objawów. Dzieki z gory za jakąkolwiek pomoc. Ten nietypowy sluz mam od wczoraj. Pojawia sie i znika. Illsci minimalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 11:22

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak czasem mam..
    A moze to tzw plamienie implantacyjne?

  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 26 października 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana, zbyt wcześnie niestety na jakiekolwiek objawy. i to jest w tym wszystkim najgorsze.

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 26 października 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być albo okołoowulacyjne albo implantacyjne:) trzymam kciuki za to żeby to było na implantacje fasolki :)

    <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ