X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomiar temperatury
Odpowiedz

Pomiar temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nathalie Znajoma
    Postów: 29 20

    Wysłany: 23 lutego, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem czy ten temat był już poruszany, ale jestem tu nowa i dopiero się ogarniam. Mam do Was pytanie dot. pomiaru temperatury. Jak mierze ją zaraz po przebudzeniu leżąc jeszcze pod kołdrą to termometr pokazuje mi 37,2stopnia. Teoretycznie dwa dni temu powinnam dostać @. Testy wychodzą negatywne, a @ jak nie było tak nie ma. I dziś z tych nerwów zmierzyłam temp dwukrotnie. Raz bezpośrednio po przebudzeniu (37,2) i chwilę po tym jak wstałam, powiedziałam na łóżku i trochę się ochłodziłam (mam puchowa kołdrę, baaardzo ciepła) i wówczas termometr pokazał temp 36,4 stopnia. Zatem pytanie do Was która temp powinnam brać pod uwagę? Czy źle robię, że mierze temp jeszcze zanim wyjdę spod kołdry i wynik jest zafałszowany, czy co? Bo przyznam szczerze już sama wątpię czy to mierzenie temp ma jakiś sens

  • Nathalie Znajoma
    Postów: 29 20

    Wysłany: 23 lutego, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh przepraszam, właśnie ogarnęłam, że to nie to forum... Nie było tematu

  • Nn Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 kwietnia, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnas brać pomiar ten pierwszy zaraz po przebudzeniu, ważne żeby przez cykl nie zmieniać termometru i mierzyć w tym samym miejscu mniej więcej o tej samej porze +/- 30-40min

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ