X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomimo pozytywnych testów miesiączki
Odpowiedz

Pomimo pozytywnych testów miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anuch199 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 27 marca 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Z mężem staramy się już od około pół roku (wcześniej brałam tabelki antykoncepcyjne, więc nie nastawiałam się na szybkie rezultaty), ale w sumie trochę niepokoi mnie jedna sprawa.
    Jakoś kilka dni przed Sylwestrem zrobiłam test ciążowy: najpierw dwa dni przez miesiączką, wyszła blada druga kreseczka, potem dzień przed Sylwestrem, wyszła ponownie blada kreseczka, zdziwiło mnie trochę, że była nawet bledsza niż poprzednia. Popołudniu tego samego dnia dostałam okres. Bardzo sie wystraszyłam, więc pobiegłam do ginekologa, a on w trakcie USG mówi, że nic tam nie widzi, może test pokazał negatywny wynik. No ok, trudno.
    Jakoś w zeszłym tygodniu znowu testowałam i znowu mi pokazało bladziuchnę kreseczkę. W tym samym dniu dostałam okres. Dwa dni później dla pewności zrobiłam test i wyszedł negatywny.
    Wcześniej używałam testów facelle, teraz testeo.
    Czy któraś już coś takiego miała? Ja już głupieję...
    Na przyszły tydzień umówiłam się na telerozmowe z ginekologiem, ale sama już nie wiem co mam o tym myśleć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2022, 15:00

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4294 6828

    Wysłany: 27 marca 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogła być ciąża biochemiczna, u mnie dwa razy było podobnie.

    wdzięczność 🫶🏼

    02.2023 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2022, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogły być ciążę biochemiczne. W takiej sytuacji gdy test jest pozytywny nawet gdy kreski są jasne dobrze jest pójść zrobić betę z krwi. Ona prawdę powie. 😊

  • Kejt88 Autorytet
    Postów: 550 321

    Wysłany: 29 marca 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo może być coś na jajniku ... wówczas również testy wychodzą pozytywnie ale skoro byłaś na usg I nic nie widział to faktycznie może ciaza biochemiczna...

    TSH : 7.26 -> 3.97 -> 2.73 :)))) poprawa <jupi>
    Ft3 : 4.17
    Ft4 : 11.70

    <3

    Euthyrox 70
    Pregna Start
    Folik
    Fertistim
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ