X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie starajace się dziewczyny jak i przyszłe mamy i mamy, które juz nimi są. Mam problem. Otóż dwa dni temu powinnam dostać @. Mam krótkie cykle. Ostatni @ miałam 17 stycznia. @ Powinnam dostać 11 lutego. Mam bóle podbrzusza, ale tylko od czasu do czasu. Zastanawiam się czy się udało. Wiem, powinnam zrobić test ale szczerze to się boję rozczarowania. Dodam, że dwa razy poroniłam biochemicznie. Miałam tez podwyzszoną prolaktyne z 36 na 23 zbiłam czyli zmiescilam sie w normie. I właśnie od tego cyklu przestałam brać bromergon. Dodam, że biorę duphaston, castagnus i kwas foliowy. Jeżeli chodzi o objawy to tylko te bóle podbrzusza i ból piersi. Przepraszam, że taki nieład w moim tekscie, ale jestem lekko w szoku.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś test ? Jak nie chcesz robić to może beta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 11:44

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 21:35

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też się zastanawiam...

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na bete ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, zrobie test

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekany na wieści czy się udało ;) trzymaj kciuki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ