X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomoc, podpowiedź
Odpowiedz

Pomoc, podpowiedź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2382 3297

    Wysłany: 10 lutego 2022, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka93 wrote:
    Hej kochane,😊

    Jestem tutaj nowa i chciałabym zapytać czy macie może jakieś sposoby, na ,,doła" podczas długich starań o dziecko?
    Ja nastawiałam się co cykl, że się uda i robiłam duży błąd... Dzisiaj jest mój 25 dc i czuję, że jeśli przyjdzie @ to znów będzie załamka. ;( Staram się prawie rok o dziecko a dowiedziałam się pod koniec stycznia br, że jest to mój pierwszy cykl płodny...(wcześniej przerastały mi pęcherzyki i nie było nigdy owulacji) ;/ dopiero po zastrzyku Ovitrelle mam normalny cykl płodny...

    Rok to wcale nie dużo. Wiadomo, że każda z nas chciałaby zajść w ciążę jak najszybciej, ale niestety nie jest to takie proste.
    Najważniejsze, że znacie już wstępną przyczynę, teraz do dzieła j trzymam kciuki za dwie kreski. 🤞🤞🤞🤞❤
    P.S. My staramy się 7 lat 😉

    Truskawka93 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰34👦39
    Starania od 8 lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    AMH -1.09 ng/ml😵‍💫
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Marzec 2024-laparo-histeroskopia z biopsją endometrium 🙏
    Maj- transfer?
  • Truskawka93 Debiutantka
    Postów: 16 1

    Wysłany: 10 lutego 2022, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki♥️, zdaję sobie sprawę, że rok to krótko. Jestem widocznie słaba psychicznie, może trochę nadwrażliwa i brak mi cierpliwości, stąd to wszystko.
    Dziękuję za odpowiedź i życzę powodzenia. 😊♥️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ