X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomoc w diagnozie
Odpowiedz

Pomoc w diagnozie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nina 12345 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa. Jestem po transferze 5dniowego zarodka moroznego. W 8 dniu po zrobiłam test i był pozytywny dziś jest 10 dpt i test jest negatywna czy jest jeszcze jakaś szansa. Czy to ciąża biochemiczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina 12345 wrote:
    Hej jestem tu nowa. Jestem po transferze 5dniowego zarodka moroznego. W 8 dniu po zrobiłam test i był pozytywny dziś jest 10 dpt i test jest negatywna czy jest jeszcze jakaś szansa. Czy to ciąża biochemiczna
    Hej
    Tematy związane z ivf są w dziale Z pomocą medyczną, zerknij tam.
    Od siebie powiem żeby się nie sugerować testami tylko pędź do laboratorium na betę 😉 ona prawdę Ci powie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ