X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POMOCY!!!!
Odpowiedz

POMOCY!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LENKAQ Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIS MÓJ 30 DC MAM WŁASNIE 30 DNIOWE CYKLE. SZYJKA MACICY JEST WYSOKO LEDWO SIEGAM I STOSUNKOWO TWARDA. PIERSI BOLA MNIE O PONAD TYGODNIA SLUZ WODNISTY, KREMOWY. MAM SKURCZE W BRZUCHU ALE MNIE NIE BOLI. CO MYŚLICIE ??

    LENKAQ
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilu dniowe cykle masz ? to co opisujesz moze byc oznaką zblizajacego sie okresu lub ciąży.

    nie doczytalam ;p test zrob albo bete.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 16:29

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boshe "wpiegam" na wątek spodziewam się najgorszego a tu.... hmmm
    Lenka nikt Ci tu ciąży nie wywrozy ani nie zaprzeczy. Dziś dzień planowanej miesiączki wiec nie panikuj zaraz przyjdzie okres bo ma prawo się spóźnić lub przyjść w nocy lub kup test bo powinien już pokazać . objawy i ciążowe i na okres.

    Agnieszka93 lubi tę wiadomość

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • LENKAQ Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    ilu dniowe cykle masz ? to co opisujesz moze byc oznaką zblizajacego sie okresu lub ciąży.

    nie doczytalam ;p test zrob albo bete.


    30 DNIOWE

    LENKAQ
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ