Forum Starając się - ogólne POMOCY!!!!
Odpowiedz

POMOCY!!!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LENKAQ Nowa

Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIS MÓJ 30 DC MAM WŁASNIE 30 DNIOWE CYKLE. SZYJKA MACICY JEST WYSOKO LEDWO SIEGAM I STOSUNKOWO TWARDA. PIERSI BOLA MNIE O PONAD TYGODNIA SLUZ WODNISTY, KREMOWY. MAM SKURCZE W BRZUCHU ALE MNIE NIE BOLI. CO MYŚLICIE ??

LENKAQ
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilu dniowe cykle masz ? to co opisujesz moze byc oznaką zblizajacego sie okresu lub ciąży.

nie doczytalam ;p test zrob albo bete.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 16:29

• Existenz Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boshe "wpiegam" na wątek spodziewam się najgorszego a tu.... hmmm
    Lenka nikt Ci tu ciąży nie wywrozy ani nie zaprzeczy. Dziś dzień planowanej miesiączki wiec nie panikuj zaraz przyjdzie okres bo ma prawo się spóźnić lub przyjść w nocy lub kup test bo powinien już pokazać . objawy i ciążowe i na okres.

Agnieszka93 lubi tę wiadomość

10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • LENKAQ Nowa

Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    ilu dniowe cykle masz ? to co opisujesz moze byc oznaką zblizajacego sie okresu lub ciąży.

nie doczytalam ;p test zrob albo bete.

30 DNIOWE

LENKAQ
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego