X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pomocy:(
Odpowiedz

pomocy:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej robię testy owu od 8dc dzis jest 14dc ale dalej nie pojawia sie druga kreska. 10dc mialam jakby silniejsza ta druga kreske ale nadal jasniejsza od kontrolnej 11,12,13dc były juz jasne prawie niewidoczne dzis 14 dc i drugiej kreski juz nie ma czy to znaczy ze ten cykl jest bezowulacyjny? dodam że śluz mam przezroczysty i lekko rozciagliwy

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 1 lutego 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może poprostu masz póżniejsza owulacje. ja mam ok 20 dc dopiero.. może przez stres albo chorobe ci organizm przesunął.. rób dalej testy.. ja tez juz tak miałam jak ty a za kilka dni juz pozytywy 2 dni pod rząd. powodzenia :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe ze organizm sie szykowal do owulacji tylko...na mnie niestety testu owu nie dzialajo...mam pcos i albo sa non stop prawie pozytywne ale owulacji brak albo sa negatywne a owulka jest! wole sie nie stresowac. Mysle, ze lepsza do okreslanai dni plodnych jest szyjka...mi tempki skacza przy pcos, sluz tez sie zmienia jak szalony ale na szyjke zawsze moge liczyc :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po testach owulacyjnych nie poznasz czy masz cykl bezowulacyjny(to najlepiej monitoring lub temperatura)jak ja robiłam cały cykl testy to zdarzyło się ze były dwie kreseczki później przerwa np dwa dni i znowu dwie kreseczki tylko tym razem wyraźne także spokojnie może owulacja dopiero przed tobą powodzenia:)pozdrawiam i zieloności życzę:)

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ