X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POMOCY!!
Odpowiedz

POMOCY!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Spóznia mi sie @ dzisiaj jest 42dc zrobiłam test ciazowy wyszedł negatywny a przed chwila zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny. czyzby tak pozno była owulka ?

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko powiedzieć...nie prowadzisz wykresu..
    Ale wszystko jest możliwe :)

    Proponuję zrobić betę jeśli masz wątpliwości.

    Powodzenia kochana!

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstaw foto testu i zmierz temp rano przed wstaaniem z łózka, jak będzie w okolicahc 37 to możliwa ciąża, jak będzie niska to cykl bezouwlacujny i @ za rogiem...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zrób Bete.Ja pozytywne testy owu miałam na poczatku cyklu i pod koniec też.

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    Kochana zrób Bete.Ja pozytywne testy owu miałam na poczatku cyklu i pod koniec też.
    czasmi pozytywny owu wychodzi także przy ciąży... pewna dziewczyna z forum pomyliła testy i zrobiła owu i wyszedł + a potem ciązowy i tez + :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek mam wizyte u gin wiec jak nie dostane @ to sie dowiem co sie dzieje mam nadzieje tylko że to nic poważnego bo jeszcze nigdy tak nie miałam a ciąże wykluczam bo dzisiaj rano tez zrobiłam test i nie pokazał II kreseczek niestety :(

  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez testy nie wychodzily...JEST NADZIEJA,mi beta wyszla bo gin nic nie widzial

    izaabeelka lubi tę wiadomość

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mam bardzo malutka nadzieje ale nawet żadnych objawów ciążowych nie mam tylko boli mnie brzuch jak na @ ale zobacze po tej wizycie co będzie....

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaabeelka wrote:
    To mam bardzo malutka nadzieje ale nawet żadnych objawów ciążowych nie mam tylko boli mnie brzuch jak na @ ale zobacze po tej wizycie co będzie....
    Kochana..duz dziewczyn w poprzednim cyklu miało pełno objawów na ciążę...ciazy jak sie okazalo nie było.A w tym cyklu zero objawów cykl już dawały ja straty a fasolka była...Każda reaguje inaczej.Życzę Ci Fasolki:)

    izaabeelka lubi tę wiadomość

  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 15 marca 2014, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie nastawiam za bardzo żeby pozniej znowu nie było kolejnego rozczarowania. Muszę wytrzymać do wtorku albo do @ jak przyjdzie :( stresss....

  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydz mam kolejna wizyte u gin dzisiaj byłam na badaniach na prolaktyne i tarczyce...i dopiero sie przy wizycie dowiem co i jak a @nadal brak

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jamam 98dc i zero okresu i ciazy.
    ;(
    Ale zawsze mialam nieregularneokresy

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 wrote:
    To jamam 98dc i zero okresu i ciazy.
    ;(
    Ale zawsze mialam nieregularneokresy


    A byłaś u ginekologa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 to strasznie długie te cykle masz, powinnaś coś z tym zrobić. Idź najlepiej do lekarza żeby pomógł Ci wyregulować cykl. izaabeelka no szkoda że tempki nie mierzysz tak to by Ci było łatwiej stwierdzić czy to cykl bezowulacyjny czy może jednak ciąża a na testowanie za wcześnie. Powodzenia kochana

    izaabeelka lubi tę wiadomość

  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Natu93 to strasznie długie te cykle masz, powinnaś coś z tym zrobić. Idź najlepiej do lekarza żeby pomógł Ci wyregulować cykl. izaabeelka no szkoda że tempki nie mierzysz tak to by Ci było łatwiej stwierdzić czy to cykl bezowulacyjny czy może jednak ciąża a na testowanie za wcześnie. Powodzenia kochana

    Poczekam do następnego tygodnia na wizyte. Będę miała wtedy robione usg to sie okaże czy jest ciążą czy jej nie ma bo wczoraj jak byłam to dostałam skierowanie tylko na badania.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ