X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pomocy !!! załamka totalna :(
Odpowiedz

pomocy !!! załamka totalna :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam sie z 2 kreski.
    Kurcze to co Ty, czy on zrobi jak będzie połóg, toć chyba jąderka mu eksplodują :p
    przepraszam :( nie mogłam sie powstrzymac, ale troszke mnie to bawi

    Beata lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    zgadzam sie z 2 kreski.
    Kurcze to co Ty, czy on zrobi jak będzie połóg, toć chyba jąderka mu eksplodują :p
    przepraszam :( nie mogłam sie powstrzymac, ale troszke mnie to bawi

    To jest straszne, juz nawet nie o ten sex chodzi, chociaz patrzac na to to czysty egoizm, on chce on musi....
    mnie przerzaiło jego tok myslenia, ten brak zaufanaia, zazdrosc... To jest przerazajace. Mam nadzieje nie miec racji ale mam nadzieje ze wiesz dlaczego rozpadl sie jego wczesniejszy zwiazek.

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo matko , ciesze sie za szere wypowiedzi , ale ja Go chyba zle przedstawilam heh..... ,juz napisze Wam kobietki moje kochane ze mna to jest tak , ze ja chyba od zawsze mialam takie wysokie lipido , moj byly maz mnie niedosc ze nie zaspakajal to ja nie mialam na Niego ochoty , a to juz wyjasniam - wzielam slub , nie kochajac Go mialam 17 lat jak zaszlam w ciaze z pierwszym synem , ksiac nie chcial mi ochrzcc dziecka bez slubu , zebym ja miala ten rozum , a tamte lata to jakbym temu ksiedzu pojechala to szoookk , ale nic uz i ikt nie odwroci stanu faktycznego , ja jako malolata pocieszylam sie mezem po wielkiej milosci , raczej chcialam zrobic na zlosc temu najukochanszemu przed mezem tylko taka roznica ze zaszlam w ciaze ( syna nie zaluje ani kszty ), a mezowi powiedzialam jak bylam w ciazy , ze Go nie kocham i dziecko wychowam sama , ale On stwierdzil ze kocha nas za nas dwoje ! i tak ze jestem wierzaca , babcie wjechaly mi na ambicje wzielam slub , oczywiscie zawsze chcialam miec drugie dziecko zeby moj starszy syn jak ja umre nie zostal sam:(, bo mam taka rodzine , ze nie moge na nikim polegac ,mam zawsze naduzywala alkohol, tata tez , bratu nic nie brak , a jaaa nie nawidze wody , wiec jeszcze do smaku trafil mi sie alkoholik maz , ktory dobrze sie kryl i zdecydowalam sie Go usunac z mijego zycia i to byla moja najszczesliwsza decyzja w moimzyciu , a dzien dnia nie moglam w to uwierzyc , ze Jego juz nie ma , ze na Niego nie patrze i tak bylam sama trzy lata , spotkalam na swojej drozce oje kochanie i plakalam dzien dnia ze jestem zimna suka , bo nie ma juz uczuc do faceta , a jednak sie pomylilam tylko musialam widocznie poobserwowac Go z zachowaniem , podejsciem do moich dzieci , bo One sa dla MNIE najwazniejsze i tak poszlo , ze zakochalam sie po uszy , zreszta moje zycie to jedna wielka porazka 3 proby samobojcze i nic , nawet tego nie umiem porzadnie zrobic choc juz nie dawali mi szans na przezcie , teraz jestem szczesliwa ze zyje , ze mam dwoch wspanialych synow i faceta ktory mnie kocha a ja jego , a co do mojego kochanie to jest tak , ze ja mam zawsze ochote sie z Nim kochac w kazdej sekundzie czuc Go i tak sie wlasnie chyba zgralismy , a z poprzednia pania sie rozszedl poniewaz Go strasznie klamala , nabrala kredytow itd. nie osadzam Jej bo to ich sprawa, u mnie nie ma klamstwa !!! u Nas nie ma czegos takiego jak ze On chce i bierze a ja musze nie nie nie , oboje chcemy , ja potrafie Go spenetrowac w pracy ( zreszta moze cos z\e mna nie tak ale uwielbiam uprawic z Nim sex , jest w 100% spelniony ) , a Jego zazdrosc nie wiem jak tlumaczyc choc nad Nia pracujemy , dla mnie to ma to chyba w charakterze gemetycznie jak mozna miec takie cos.... bo Jego mama opowiadalam mi ze Jego tata byl taki sam albo i gorszy zazdrosnik , obitka nawet nie ogla zrobic sobie parwa jazdy ani isc dopracy , bo pojechal i wycofal podanie , ja tam sie przyzwyczailam do tego , nwet nieraz mnie to kreci i jeszcze wieksza mam chce na Niego ! to tak po krotce :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do zaufania hmm.... dla niego jest dziwne ze nie moge zajsc w ciaze wiec roja Mu sie [pewne mysli , ze biore moze tabletki , jaby Mu nie zalezalo na dziecku to by nie rozmawial wczoraj tyle o tym i dzis rano , a no mianowicie stwierzdil , ze nawet musimy sie powstrzymac bez sexu do 5 dni , to mam wrazenie ze Mu chyba zalezy , wczoraj sie zerwal z lozka wzial jeszcze raz witaminy i zapytal czy ja wytrzymam , sluchajcie moje piekne kobietki ja nigdy sie nie interesowalam takimi portalami nic nie czytalam na ten temat ze plemiki musza chciaz miec 72 h do dojrzenia , ja myslalm ze ,mam dwoch syniw to z zajsciem w ciaze nie bedzie problemu , a tu masz... dzieki Wam zaczelismy myslec mad tym co robimynie nie tak i jakie moga byc przyczny , zrobimy badania , 19mam wizyte u ginekologa i zobaczymy , i mam jeszcze do Was kochane jedno pytanko , jak i w co wierzyc na kalendarzyach pldnosci sa dni plodne pokazane do 7-8 dni , a tu na tym wykresie 4 dni nie wiem jak mam to interpretowac w co wierzyc , a w co nie , wykres pokazuje co innego a jak wciskam prognoze wykresu to pokazuje co innego , pzeciez to ta sama strona i te same obliczenia , to jest moj pierwszy wykres :( pomozcie prosze w odpowiedzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrze na prognoze cyklibo zle napisalm a nie na wykres i te cykle pokazuja co innego niz jest na wykresie i w co tu wierzyc :(

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia1132 wrote:
    patrze na prognoze cyklibo zle napisalm a nie na wykres i te cykle pokazuja co innego niz jest na wykresie i w co tu wierzyc :(

    Madzia, mnie nie zaskoczyla poziom jego czy twojego libido, bo tak jak napisalam sex jest ogromnie wazny w zwiazku dwojga ludzi. Sexujcie sie ile chcecie. mnie zaskoczylo to co napisalas o jedo zazdrsci i toku myslenia odnosnie zajcia w ciaze. na to zwrocilam uwage. Zazdrosc i brak zaufania niszczy wszystko. zycze ci jak najlepiej, zebys ulozyla sobie zycie tak jak tego pragniesz. zwlaszcza ze zycie cie nieoszczedzilo.

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 12 marca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia1132 wrote:
    ooo matko , ciesze sie za szere wypowiedzi , ale ja Go chyba zle przedstawilam heh..... ,juz napisze Wam kobietki moje kochane ze mna to jest tak , ze ja chyba od zawsze mialam takie wysokie lipido , moj byly maz mnie niedosc ze nie zaspakajal to ja nie mialam na Niego ochoty , a to juz wyjasniam - wzielam slub , nie kochajac Go mialam 17 lat jak zaszlam w ciaze z pierwszym synem , ksiac nie chcial mi ochrzcc dziecka bez slubu , zebym ja miala ten rozum , a tamte lata to jakbym temu ksiedzu pojechala to szoookk , ale nic uz i ikt nie odwroci stanu faktycznego , ja jako malolata pocieszylam sie mezem po wielkiej milosci , raczej chcialam zrobic na zlosc temu najukochanszemu przed mezem tylko taka roznica ze zaszlam w ciaze ( syna nie zaluje ani kszty ), a mezowi powiedzialam jak bylam w ciazy , ze Go nie kocham i dziecko wychowam sama , ale On stwierdzil ze kocha nas za nas dwoje ! i tak ze jestem wierzaca , babcie wjechaly mi na ambicje wzielam slub , oczywiscie zawsze chcialam miec drugie dziecko zeby moj starszy syn jak ja umre nie zostal sam:(, bo mam taka rodzine , ze nie moge na nikim polegac ,mam zawsze naduzywala alkohol, tata tez , bratu nic nie brak , a jaaa nie nawidze wody , wiec jeszcze do smaku trafil mi sie alkoholik maz , ktory dobrze sie kryl i zdecydowalam sie Go usunac z mijego zycia i to byla moja najszczesliwsza decyzja w moimzyciu , a dzien dnia nie moglam w to uwierzyc , ze Jego juz nie ma , ze na Niego nie patrze i tak bylam sama trzy lata , spotkalam na swojej drozce oje kochanie i plakalam dzien dnia ze jestem zimna suka , bo nie ma juz uczuc do faceta , a jednak sie pomylilam tylko musialam widocznie poobserwowac Go z zachowaniem , podejsciem do moich dzieci , bo One sa dla MNIE najwazniejsze i tak poszlo , ze zakochalam sie po uszy , zreszta moje zycie to jedna wielka porazka 3 proby samobojcze i nic , nawet tego nie umiem porzadnie zrobic choc juz nie dawali mi szans na przezcie , teraz jestem szczesliwa ze zyje , ze mam dwoch wspanialych synow i faceta ktory mnie kocha a ja jego , a co do mojego kochanie to jest tak , ze ja mam zawsze ochote sie z Nim kochac w kazdej sekundzie czuc Go i tak sie wlasnie chyba zgralismy , a z poprzednia pania sie rozszedl poniewaz Go strasznie klamala , nabrala kredytow itd. nie osadzam Jej bo to ich sprawa, u mnie nie ma klamstwa !!! u Nas nie ma czegos takiego jak ze On chce i bierze a ja musze nie nie nie , oboje chcemy , ja potrafie Go spenetrowac w pracy ( zreszta moze cos z\e mna nie tak ale uwielbiam uprawic z Nim sex , jest w 100% spelniony ) , a Jego zazdrosc nie wiem jak tlumaczyc choc nad Nia pracujemy , dla mnie to ma to chyba w charakterze gemetycznie jak mozna miec takie cos.... bo Jego mama opowiadalam mi ze Jego tata byl taki sam albo i gorszy zazdrosnik , obitka nawet nie ogla zrobic sobie parwa jazdy ani isc dopracy , bo pojechal i wycofal podanie , ja tam sie przyzwyczailam do tego , nwet nieraz mnie to kreci i jeszcze wieksza mam chce na Niego ! to tak po krotce :)

    ja z takim zazdrosnikiem rozwiodlam sie, ja nie wytrzymalam ciaglej zazdrosci, podejzen, kontroli.

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem , ze wiele ludzi tego nie wytzymuje ,ale mnie to osobiscie nie przeszkadza , ja nie ma nic do ukrycia i moze gledzic ile wlezie , a na koniec wie ze Jego gadka jest zbdna bo nie ma racji ani podstaw do zazdrosci i wtedy pada slowo przepraszam , jak juz napisalam mnie nawet kreci ze On jest taki zazdrosny , wtedy rzycilabym sie na Niego z tysiecznym wiekszym potencjalem i ujezdzala do jutra :), kazdy jest inny i ma do wszytkiego innego podejscie , kazdemu nie dogodzi

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 marca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia1132 wrote:
    patrze na prognoze cyklibo zle napisalm a nie na wykres i te cykle pokazuja co innego niz jest na wykresie i w co tu wierzyc :(

    Madziu, jeśli jesteś w tym zielona, to obawiam, że czeka Cię lektura wszystkich artykułów w dziale BAZA WIEDZY. Tak jest wszystko zrozumiale napisane. Nie ze wszystkim się zgadzam :) ale dla osoby początkującej to bardzo wartościowa wiedza.
    Miłej lektury :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 marca 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zaopatrz się w taki termometr:
    http://allegro.pl/termometr-microlife-mt-16c2-do-npr-promocja-i3061016248.html
    (ważne żeby miał dwa miejsca po przecinku).
    Termometr jest właściwie jedynym koniecznym sprzętem do obserwacji cykli. Do obserwacji śluzu lub szyjki potrzebujesz swoich oczu/palca ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2013, 11:19

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 12 marca 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bleh

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm dziś Cię to kręci? nie wiem ile czasu jesteście razem ale uwierz wieczna kontrola nie będzie cię kręciła przez całe życie
    pomyśl o tym! nie wierzę że po wielu latach zwiazku bedziesz szczęsliwa jeśli nie pozwoli Ci wyjść z domu z zazdrosci, jeśli zaingeruje w coś na czym ci zaleźy?

    a co do dziecka to po pierwsze nie pomyslałaś że może własnie dlatego on chce dziecka aby miec nad Tobą konktrolę , aby mógł być pewien że jestes jego?
    a to że nie wychodzi może miec jak najbardziej podłoże psychiczne u Ciebie, moim zdaniem nie jestes na tyle otwarta i wyluzowana po tym wszystkim, a to że on Cię kreci to normalne przeciez większość ludzi ma ogromna ochotę na seks po kłótni czy stresie np. a tak samo działa zazdrośc...

    przepraszam jerśli nie słusznie oceniłam sytuację, ale my tutaj możemy sobie tylko gdybac bo nie znamy ani jego ani Ciebie :)
    życzę powodzenia

    2 kreski lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 12 marca 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może podarujmy madzi1132 porad małżeńskich, jest dorosła, wybrała faceta, czuje się szcześliwa, chce mieć z nim dzecko, i tu radźmy;)

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za wsparcie michaela , bo juz dzis mialam profil usunac !

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 12 marca 2013, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) nie zrazaj sie, jest tu sporo do poczytania, dziewczyny sa do siebie dobrze nastawiene, i dajemy wsparcie tak, jak potrafimy najlepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2013, 06:46

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 13 marca 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia1132 chodzi o to, że dziewczyny z troski o Ciebie próbują radzić lub coś podpowiadać, nie odbieraj tego źle. Są tu osoby o różnym doświadczeniu życiowym i czasem warto może nie odbierać tego do siebie, ale zwyczajnie przeczytać, może wyciągnąć jakieś wnioski czy skorzystać z porad. Więc jeżeli Tobie jest w związku dobrze, to o to w tym wszystkim przecież chodzi. Ale pewną czujność możesz zachować, jeśli chodzi o tę zazdrość Twojego partnera :). Nie uciekaj z forum, ucz się siebie, radź koleżanek z forum, prowadź obserwacje... POWODZENIA :)

    Beata, aisa, Gunia lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 13 marca 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    hmmm dziś Cię to kręci? nie wiem ile czasu jesteście razem ale uwierz wieczna kontrola nie będzie cię kręciła przez całe życie
    pomyśl o tym! nie wierzę że po wielu latach zwiazku bedziesz szczęsliwa jeśli nie pozwoli Ci wyjść z domu z zazdrosci, jeśli zaingeruje w coś na czym ci zaleźy?

    a co do dziecka to po pierwsze nie pomyslałaś że może własnie dlatego on chce dziecka aby miec nad Tobą konktrolę , aby mógł być pewien że jestes jego?
    a to że nie wychodzi może miec jak najbardziej podłoże psychiczne u Ciebie, moim zdaniem nie jestes na tyle otwarta i wyluzowana po tym wszystkim, a to że on Cię kreci to normalne przeciez większość ludzi ma ogromna ochotę na seks po kłótni czy stresie np. a tak samo działa zazdrośc...

    przepraszam jerśli nie słusznie oceniłam sytuację, ale my tutaj możemy sobie tylko gdybac bo nie znamy ani jego ani Ciebie :)
    życzę powodzenia

    "a co do dziecka to po pierwsze nie pomyslałaś że może własnie dlatego on chce dziecka aby miec nad Tobą konktrolę , aby mógł być pewien że jestes jego?"- dokładnie, tak to z boku wyglada :/

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 13 marca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Madzia1132 napisała zaledwie kilka zdań, i nawet tego jak to z boku naprawdę wygląda nie wiemy. Wiedzą jej najbliżsi i ona sama, i oni na pewno czuwają nad tym żeby wszystko było ok. Przeczytała też tych kilka uwag. Myślę że dalsze komentowanie jej związku raczej nie pomoże w dobrym poczuciu sie na tym forum. Zwłaszcza że nie prosi o rady na temat swojej relacji z partnerem. Chociaż muszę przyznać że jesteście kochane, że tak troszczycie się o innych:)

    moniaak lubi tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 15 marca 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia..to że masz dwójkę dzieci nie znaczy że teraz też jest wszystko nadal ok..z wiekiem nasz organizm się zmienia..gospodarka hormonalna się zmienia..u twojego partnera również ilość plemników itp może być całkiem inna niż kiedy płodził te córki:)dlatego tak jak już ktoś tu wcześniej napisał..obserwuj swoją temperaturą i wykonaj podstawowe badania;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ