Forum Starając się - ogólne Pomóżmy sobie nawzajem
Odpowiedz

Pomóżmy sobie nawzajem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Goshka Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochane Kobietki!
  Od dłuższego już czasu temat niepłodności jest mi bliski. Sama cierpię na endometriozę.
  Prowadzę badania w ramach pracy magisterskiej na SWPSowej Psychologii nad niepłodnością właśnie, pod kierunkiem Joanny Kwaśniewskiej (współautorki książki "Nadzieja na nowe życie" - może część z Was zna).
  Jeśli któraś z Was PODJĘŁA SIĘ LECZENIA NIEPŁODNOŚCI, bardzo proszę Was o wypełnienie Ankiety. Badanie nie dotyczy kobiet, które zaszły już w ciążę i cieszą się potomstwem. Z takich rzeczy BARDZO się cieszymy :-)
  Ankieta jest w pełni anonimowa. Jej wypełnienie z pewnością nie zajmie więcej niż 30 min. Każda wypełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota!!!
  Wierzę, że jeśli uda się nam zebrać około 100 ankiet, wyniki będzie można przełożyć na konkretne psychologiczne wsparcie dla kobiet cierpiących z powodu niepłodności, dlatego właśnie tak ważne jest Wasze wsparcie i doświadczenie, które jak doskonale wiem, nie jest łatwe.
  Będę ogromnie wdzięczna, a ze swej strony mogę obiecać przesłanie zbiorczego wyniku badań po obronie :), do której swoim czasem i doświadczeniem się przyczynicie, jeśli tylko zechcecie poświęcić pół godziny na zaznaczenie odpowiedzi wynikających z Waszej historii. Wiem, że każda jest inna.
  Niech to będzie mała cegiełka w naprawdę trudnym doświadczeniu niepłodności. Wierzę, że razem, opierając się na swojej historii, możemy pomóc w przyszłości innym przechodzącym tę trudną drogę.
  Link do ankiety:
  https://docs.google.com/forms/d/11ay2kenzKfPmR0OnU1SPgfFF2fWJvklIX0PejE_aFLk/edit
  Wyrazy wdzięczności!!

 • Goshka Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 21 czerwca 2016, 15:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  https://docs.google.com/forms/d/11ay2kenzKfPmR0OnU1SPgfFF2fWJvklIX0PejE_aFLk/viewform?c=0&w=1

  Ten link do ankiety jest lepszy.
  Dziękuję z góry za Waszą pomoc.
  Tu chodzi też o stworzenie bardziej adekwatnej pomocy psychologicznej, więc wzajemnie możemy sobie pomóc :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego