X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomóżmy sobie nawzajem
Odpowiedz

Pomóżmy sobie nawzajem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Goshka Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochane Kobietki!
  Od dłuższego już czasu temat niepłodności jest mi bliski. Sama cierpię na endometriozę.
  Prowadzę badania w ramach pracy magisterskiej na SWPSowej Psychologii nad niepłodnością właśnie, pod kierunkiem Joanny Kwaśniewskiej (współautorki książki "Nadzieja na nowe życie" - może część z Was zna).
  Jeśli któraś z Was PODJĘŁA SIĘ LECZENIA NIEPŁODNOŚCI, bardzo proszę Was o wypełnienie Ankiety. Badanie nie dotyczy kobiet, które zaszły już w ciążę i cieszą się potomstwem. Z takich rzeczy BARDZO się cieszymy :-)
  Ankieta jest w pełni anonimowa. Jej wypełnienie z pewnością nie zajmie więcej niż 30 min. Każda wypełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota!!!
  Wierzę, że jeśli uda się nam zebrać około 100 ankiet, wyniki będzie można przełożyć na konkretne psychologiczne wsparcie dla kobiet cierpiących z powodu niepłodności, dlatego właśnie tak ważne jest Wasze wsparcie i doświadczenie, które jak doskonale wiem, nie jest łatwe.
  Będę ogromnie wdzięczna, a ze swej strony mogę obiecać przesłanie zbiorczego wyniku badań po obronie :), do której swoim czasem i doświadczeniem się przyczynicie, jeśli tylko zechcecie poświęcić pół godziny na zaznaczenie odpowiedzi wynikających z Waszej historii. Wiem, że każda jest inna.
  Niech to będzie mała cegiełka w naprawdę trudnym doświadczeniu niepłodności. Wierzę, że razem, opierając się na swojej historii, możemy pomóc w przyszłości innym przechodzącym tę trudną drogę.
  Link do ankiety:
  https://docs.google.com/forms/d/11ay2kenzKfPmR0OnU1SPgfFF2fWJvklIX0PejE_aFLk/edit
  Wyrazy wdzięczności!!

 • Goshka Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 21 czerwca 2016, 15:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  https://docs.google.com/forms/d/11ay2kenzKfPmR0OnU1SPgfFF2fWJvklIX0PejE_aFLk/viewform?c=0&w=1

  Ten link do ankiety jest lepszy.
  Dziękuję z góry za Waszą pomoc.
  Tu chodzi też o stworzenie bardziej adekwatnej pomocy psychologicznej, więc wzajemnie możemy sobie pomóc :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ