X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomóżmy sobie nawzajem
Odpowiedz

Pomóżmy sobie nawzajem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goshka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Kobietki!
    Od dłuższego już czasu temat niepłodności jest mi bliski. Sama cierpię na endometriozę.
    Prowadzę badania w ramach pracy magisterskiej na SWPSowej Psychologii nad niepłodnością właśnie, pod kierunkiem Joanny Kwaśniewskiej (współautorki książki "Nadzieja na nowe życie" - może część z Was zna).
    Jeśli któraś z Was PODJĘŁA SIĘ LECZENIA NIEPŁODNOŚCI, bardzo proszę Was o wypełnienie Ankiety. Badanie nie dotyczy kobiet, które zaszły już w ciążę i cieszą się potomstwem. Z takich rzeczy BARDZO się cieszymy :-)
    Ankieta jest w pełni anonimowa. Jej wypełnienie z pewnością nie zajmie więcej niż 30 min. Każda wypełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota!!!
    Wierzę, że jeśli uda się nam zebrać około 100 ankiet, wyniki będzie można przełożyć na konkretne psychologiczne wsparcie dla kobiet cierpiących z powodu niepłodności, dlatego właśnie tak ważne jest Wasze wsparcie i doświadczenie, które jak doskonale wiem, nie jest łatwe.
    Będę ogromnie wdzięczna, a ze swej strony mogę obiecać przesłanie zbiorczego wyniku badań po obronie :), do której swoim czasem i doświadczeniem się przyczynicie, jeśli tylko zechcecie poświęcić pół godziny na zaznaczenie odpowiedzi wynikających z Waszej historii. Wiem, że każda jest inna.
    Niech to będzie mała cegiełka w naprawdę trudnym doświadczeniu niepłodności. Wierzę, że razem, opierając się na swojej historii, możemy pomóc w przyszłości innym przechodzącym tę trudną drogę.
    Link do ankiety:
    https://docs.google.com/forms/d/11ay2kenzKfPmR0OnU1SPgfFF2fWJvklIX0PejE_aFLk/edit
    Wyrazy wdzięczności!!

  • Goshka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://docs.google.com/forms/d/11ay2kenzKfPmR0OnU1SPgfFF2fWJvklIX0PejE_aFLk/viewform?c=0&w=1

    Ten link do ankiety jest lepszy.
    Dziękuję z góry za Waszą pomoc.
    Tu chodzi też o stworzenie bardziej adekwatnej pomocy psychologicznej, więc wzajemnie możemy sobie pomóc :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ