Forum Starając się - ogólne Poró a ponowna ciąża
Odpowiedz

Poró a ponowna ciąża

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Loletta Debiutantka
  Postów: 10 1

  Wysłany: 7 lutego 2016, 19:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam
  Jakie są szanse aby po porodzie od razu zajść w ciąże ? Czy można przed dostaniem pierwszego okresu po porodzie ? Proszę o odpowiedź :)

  JaStarająca
 • Asmee Autorytet
  Postów: 815 367

  Wysłany: 7 lutego 2016, 21:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Owulacja zawsze występuje przed pierwszym dniem nowego cyklu, a więc miesiączką. Jeżeli więc do stosunku dojdzie w 'dniach płodnych' to istnieje prawdopodobieństwo na kolejne dzieciątko :) Znam kilka takich przypadków wśród znajomych.

  domiszka lubi tę wiadomość

  uwo9gov3ad3vq34d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ