X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poronienie a kolejna ciąża....
Odpowiedz

Poronienie a kolejna ciąża....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lolus Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 2 października 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.

    Rok temu 31.03. poroniłam. 😓 w 9 tc.

    Kolejne starania przez ponad rok...
    Metformax 1000
    Ovulomed Max
    Ovestin 5-9 dc
    Luteina 19-26 dc

    Ostatnia @ 24.08.
    24.09 - dwie kreseczki 😁
    I teraz pytania do Was doświadczonych.
    Kiedy pójść do lekarza aby potwierdzić ciążę, że wszystko dobrze.... Termin wizyty mam ustalony na połowę listopada. Nie wiem czy to nie za późno....
    Boję się bo mam straszny uraz po stracie ciąży...

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5161 4765

    Wysłany: 2 października 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolus wrote:
    Witajcie dziewczyny.

    Rok temu 31.03. poroniłam. 😓 w 9 tc.

    Kolejne starania przez ponad rok...
    Metformax 1000
    Ovulomed Max
    Ovestin 5-9 dc
    Luteina 19-26 dc

    Ostatnia @ 24.08.
    24.09 - dwie kreseczki 😁
    I teraz pytania do Was doświadczonych.
    Kiedy pójść do lekarza aby potwierdzić ciążę, że wszystko dobrze.... Termin wizyty mam ustalony na połowę listopada. Nie wiem czy to nie za późno....
    Boję się bo mam straszny uraz po stracie ciąży...

    To zależy co chcesz zobaczyć jeśli pęcherzyk czy jest w dobrym miejscu to jakiś tydzień od terminu miesiączki u mnie to było 4+5 i był właśnie pęcherzyk jeśli serduszko to około 7 tygodnia ja byłam w 6+5 i serduszko już biło. Połowa listopada to trochę długo zwłaszcza, że do 10 tygodnia powinnaś zrobić pierwsze badania.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 2 października 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że połowa listopada to bardzo późno. Za dwa tygodnie jakbyś poszła na wizytę, to już powinno być serduszko. Ja bym poszła właśnie do dwóch tygodni maks, zwłaszcza jak jesteś po stracie. Wiem jak potrafi to być stresujące. Lepiej pójść i upewnić się, że wszystko w porządku, zwłaszcza że tak jak pisze Ivanka, do 10 tygodnia ciąży musisz mieć zrobiony szereg badań, a Tobie minie 10 tygodni początkiem listopada 🙂

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Lolus Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 3 października 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się na przyszły poniedziałek.
    Jest duży strach, bo nie wiem co wyjdzie...... boję się...... 😓

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5161 4765

    Wysłany: 3 października 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolus wrote:
    Zapisałam się na przyszły poniedziałek.
    Jest duży strach, bo nie wiem co wyjdzie...... boję się...... 😓

    Ciaza po poronieniu nigdy nie jest łatwa zawsze gdzieś z tyłu głowy są jakieś obawy ale to że raz się nie udało nie oznacza że jesteś skazana na niepowodzenie. Znam tu mnóstwo przypadków dziewczyn, które po poronieniu doczekały się prawidłowej ciąży i zdrowych dzieci. Trzymam kciuki ✊️🍀

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ