Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Przynajmniej tu jest nienajgorzej 😅

    Screenshot-20240417-101537-Drive.jpg
    Kurde, laska, Ty Acard i hepke powinnaś brać. To może powodować np. cb. W pierwszej ciąży miałaś jakieś problemy z krwiakami, łożyskiem, przepływami lub wodami?

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Polecam Ci konsultacje online z immunologiem dr Jarosz. Przyjmuje w Gdańsku. Myślę, że większym problemem są kiry niż to PAI.

    To jest genetyk? Bo ona mi coś o genetyku mówiła? OK, zapisuję. dziękować ❤

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Oj przepraszam, nie dostrzegłam że to nie HLA-C męża.

    Powiedz mi, bo spojrzałam sobie jeszcze na te KIRy wypisane w wątku tęczowym. Co jeśli są nieobecne implantacyjne a obecne hamujące? Tu też wchodzi acco nawet jeśli byłby układ, że C1 będzie u chłopa?
    Z tego co dziewczyny piszą, jeśli jest genotyp AA to z automatu wchodzi accofil. A jeśli masz Bx ale jest tam różnie w tych kirach, to myślę, że to do interpretacji lekarza.

    ezra, siesiepy lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    A mają chociaż taką personę w klinice...?

    Nie, info, że takich genetyków jest kilku w Polsce, a na ich stronie mają w cenniku btw. takie testy więc nic nie rozumiem.

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    OK, czyli zamówię ten Acard 75 będzie okej? Czy inna dawka?

    Skoro w Klinice to ignorują i będę po trasferze, to jak bez tej heparyny utrzymam tą ciążę? 😔
    Tak 75 będzie ok.
    Heparyna nie jest wyznacznikiem utrzymania ciąży. I myślę, że u Ciebie patrząc, że wszystko inne masz dobrze, ona nie będzie potrzebna

    ezra, siesiepy lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie bo ja czegoś tu nie rozumiem. Skoro ezra ma mieć transfer, a lekarz mówi że on nie będzie tych badań interpretował, bo się nie zna to w ogóle te badania są potrzebne czy nie? Bo mi się nasuwa jeden wniosek… 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2024, 14:10

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Z tego co dziewczyny piszą, jeśli jest genotyp AA to z automatu wchodzi accofil. A jeśli masz Bx ale jest tam różnie w tych kirach, to myślę, że to do interpretacji lekarza.

    Myslisz, że zwykły gin na tej podstawie mi wystawi takie leki? Czy to musi być immunolog?

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    To jest genetyk? Bo ona mi coś o genetyku mówiła? OK, zapisuję. dziękować ❤
    Immunolog

    ezra lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Słuchajcie bo ja czegoś tu nie rozumiem. Skoro zera ma mieć transfer, a lekarz mówi że on nie będzie tych badań interpretował, bo się nie zna to w ogóle te badania są potrzebne czy nie? Bo mi się nasuwa jeden wniosek… 🫣

    Ciekawa historia jest, że mają takie badania u siebie w Klinice z możliwością zrobienia. Więc skoro je zlecają to też nie rozumiem. Nam nie zlecono ich na wizycie, ale skoro mają to powinni interpretować? To jest conajmniej dziwne.

    Viii lubi tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Myslisz, że zwykły gin na tej podstawie mi wystawi takie leki? Czy to musi być immunolog?
    Wydaje mi się, że zwykły ginekolog raczej nie wystawi.

    ezra lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Czy ktoś wstawi nam tu prawidłowe wyniki 😂😂😂? Anka jest najbliżej chyba bo jeden zły ma 😂
    Na razie acard biorę. Ale chciałabym mieć pewność że robię wszystko by zajść w tą ciążę 🥺
    Czy ta heparyny daje większe szanse?
    To nie jest ten wybór „na większe szanse”, Acard i hepka mają trochę inne działanie, nie do końca to jeszcze ogarniam, ale działają na inne naczynia.
    Bez jasnych wskazań ciężko o heparynę (powikłania w poprzedniej ciąży lub historia chorób zakrzepowych).

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Ciekawa historia jest, że mają takie badania u siebie w Klinice z możliwością zrobienia. Więc skoro je zlecają to też nie rozumiem. Nam nie zlecono ich na wizycie, ale skoro mają to powinni interpretować? To jest conajmniej dziwne.
    I to bardzo…

    siesiepy lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten Acard to jest taki bezpieczny żeby go brać codziennie poza @? I po zajściu w ciąże się to odstawia czy jak? Chyba mi te informacje rozwaliły głowę 🤣

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    I to bardzo…

    A zapytam na następnej wizycie. Najwyżej włożę kij w mrowisko.

    Butterfly23, siesiepy, Viii lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O na stronie mają genetyka w Klinice.

    siesiepy, Viii lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Blador oby to była jednorazowa sytuacja

    Dziewczyny co robilyscie z sukniami ślubnymi? Ja swoją wrzucam właśnie na olx, ale nie wiem czy to pójdzie… Sprzedawała któraś z Was? Czy 50% ceny zakupy to jest okej? Swoją wystawiam za 2400 czyli No nawet mniej niż 50%. Czy może lepiej jakiś komis?

    Leży w szafie, wystawiłam na OLX za bezcen 500 zł a i tak zero zainteresowania 🤦‍♀️

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1778 3261

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Podczytuję Was dziś zza krzaków, ale co chwila coś w pracy... Intensywny czas.
    @ezra przytulam za wyniki <3 Ale jestem też zdania, że te wszystkie badania przybliżają Cię do upragnionego celu! 💪 Wiem, że możesz czuć się teraz przytłoczona taką ilością informacji, niewiadomych, a ta lekarka z kliniki nie ułatwia... A co z tym lekarzem. u którego byłaś w Krakowie? Może on by ogarnął te kiry i wdrożył odpowiednie leki? Ręce mi opadają, że w klinice nie zinterpretują wyników badań, które mają mega wpływ na powodzenie ewentualnego transferu...

    ezra lubi tę wiadomość

    👩 '94 + 👦 '86 = 👧 '22 👶 '24

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Cześć Wojowniczki, czytam Was na bieżąco ale czuje się paskudnie, więc nie chce Wam tu zmieniać atmosfery 🥺

    dostałam wyniki przed chwilą z TestDNA i w zasadzie nic z nich nie rozumiem, siedzę i znowu mam łzy w oczach „po co to robię skoro nic nie rozumiem?” 😞

    wstawiam, chociaż coś kojarzę już z poprzednich postów, że nic dobrego to nie wróży..

    Przepraszam, że się nie odzywam i się nie odniosę do Waszych wiadomości. Brak mi sił, pierwszy raz od dawna nie potrafię się „podnieść”. 🥺

    IMG-2286.jpg
    IMG-2287.jpg
    IMG-2288.jpg

    Kochana PAI to acard i ewentualnie heparyna; bardziej martwią Twoje KIRY - a raczej ich brak; tutaj przy in vitro powinien wjechać Accofil według mnie ;)

    ezra, siesiepy lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Ania mi też się wydaje że rurka w nosku to sonda i tak go karmią. Może miał problemy z przyjmowaniem pokarmu z butelki, a jak siostry przy nim nie ma non stop to i nie ma jak cyckiem karmić. Ja na jej miejscu bym ich męczyła żeby mi wszystko wytłumaczyli łopatologicznie :O
    Przy wadach serca występuje większa meczliwosc, stąd Kaziu może mieć słaby odruch ssania. Pytanie jak malutki się urodził, czy nie ma problemów z podniebieniem, napięciem mięśniowym itd.

    Aniu, jeśli chodzi o sprawy Intensywnej Terapii noworodka to służę pomocą i wiedza, kochana, bo mój na Oiom trzy miesiące prawie spędził, w tym pierwszy całkowicie na respiratorze. Możesz do mnie napisać np. na fb ❤️😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra acard możesz brać, tylko podczas @ odstaw. A po zajściu w ciąże bierzesz go dalej. On ma wspomóc żeby nie powstawały m. In mikro zakrzepy

    ezra lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
‹‹ 2192 2193 2194 2195 2196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ