Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Dla mnie to nie jest smutne a głupie, że kobiety w wieku rozrodczym nie wiedzą jak się przed ową niechcianą ciążą zabezpieczyć.

    Miałam już nieprzyjemną wymianę zdań na ten temat z moją Siostrą dzisiaj i klasycznie usłyszałam, że jej wypominam trzecią ciążę a wiadomo, że jak ktoś nie chce być w ciąży to będzie. A tu jeszcze gorzej bo nie ma 21 lat tylko 32.. Nosz kurwa..
    No to masz rację wkurw by mnie wziął taki że z pewnością musiałabym wyjść bo bym powiedziała za dużo, niby dorosła baba a głupia... Sorka za stwierdzenie.

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Podejrzewam, że i nie ostatni 😜
    To moja Siostra, bardzo ją kocham od zawsze ale jak czasem jakimś tekstem pierdolnie.. 😅

    W myśl zasady albo grubo albo wcale :P

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    No to masz rację wkurw by mnie wziął taki że z pewnością musiałabym wyjść bo bym powiedziała za dużo, niby dorosła baba a głupia... Sorka za stwierdzenie.

    Z wiadomej przyczyny nie zalajkuję 😜
    Ona ma inne podejście bo każda jej ciąża była wpadką, nie wie jak to jest się o nią starać.
    Szkoda, że ja nie mam tyle szczęścia 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2024, 14:49

  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wyrobiłam się do laba... jutro 8dpo, to jeszcze można proga badać? Normalnie mam od 2 czy 3 dni takie spanko w nocy, że nic mnie nie rusza :D

    @Megipta u mnie w obu ciążach libido TOP100, tzn. z natury raczej mam wysokie, ale w ciąży nic się nie zmieniło

    Od wczoraj pieką mnie sutki, pierwszy raz takie mam uczucie, wrażliwość ich +100 więc nowy objaw do kolekcji :D, ale nie nastawiam się na nic... 8 dni do @, 10 do planowanego testowania... zobaczymy! Choć chyba ludzie nie trafiają w 1cs więc zasadniczo nawet nie ma co się zastanawiać :P.

    @goska000 - ja miałam 19 lat będąc w 1 ciąży, do lekarza poszłam pierwszy raz w 8tc, wtedy też potwierdził mi jakby ją, natomiast do dziś pamiętam to, jak leżałam już po porodzie na Oddziale Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka z synem, a pod nami była patologia ciąży. Przyjęto tam dziewczynę w moim ówczesnym wieku, zagrożoną przedwczesnym porodem, co 1-2h schodziła na fajkę przed szpital, a na odwiedziny koleżanki przyniosły jej małpkę - afera była na pół szpitala... chyba powiadomili wtedy już opiekę nawet. I takim dzieci się sypią, jak z rękawa...

    blador2, Megipta lubią tę wiadomość

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Metka, spokojnie 8dpo możesz zbadać :)

    Ja w sobotę chcę zbadać wit. D3, Helicobacter Pyroli (zabieram się powoli za te jelita :>), a będzie to 7/8 dpo to może dorzucę sobie proga + estadiol, żeby zobaczyć jak tam na naturalnym cyklu

    metkamniedrapie_87, Butterfly23, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1730 2420

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gosia a ja nadal trzymam kciuki za tych dzielnych żołnierzy! ❤️‍🔥

    goska000 lubi tę wiadomość

    age.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młody w sumie baaardzo delikatna wirusówks, zapewniała mnie że nie bostonka. Obejrzała gardło i całego dokładnie, trochę mnie uspokoiła.

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    metkamniedrapie_87 wrote:
    Nie wyrobiłam się do laba... jutro 8dpo, to jeszcze można proga badać? Normalnie mam od 2 czy 3 dni takie spanko w nocy, że nic mnie nie rusza :D

    @Megipta u mnie w obu ciążach libido TOP100, tzn. z natury raczej mam wysokie, ale w ciąży nic się nie zmieniło

    Od wczoraj pieką mnie sutki, pierwszy raz takie mam uczucie, wrażliwość ich +100 więc nowy objaw do kolekcji :D, ale nie nastawiam się na nic... 8 dni do @, 10 do planowanego testowania... zobaczymy! Choć chyba ludzie nie trafiają w 1cs więc zasadniczo nawet nie ma co się zastanawiać :P.

    @goska000 - ja miałam 19 lat będąc w 1 ciąży, do lekarza poszłam pierwszy raz w 8tc, wtedy też potwierdził mi jakby ją, natomiast do dziś pamiętam to, jak leżałam już po porodzie na Oddziale Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka z synem, a pod nami była patologia ciąży. Przyjęto tam dziewczynę w moim ówczesnym wieku, zagrożoną przedwczesnym porodem, co 1-2h schodziła na fajkę przed szpital, a na odwiedziny koleżanki przyniosły jej małpkę - afera była na pół szpitala... chyba powiadomili wtedy już opiekę nawet. I takim dzieci się sypią, jak z rękawa...
    Spokojnie 8 dpo możesz badać proga ;)

    A historia tej dziewczyny, aż dostałam gęsiej skórki, może przez fakt jaką drogę przeszliśmy z małżem, jak takie rzeczy mogą się dziać nie mieści mi się w głowie 😥😥😥😥

    metkamniedrapie_87 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2024, 16:12

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety patologia była jest i będzie. Ale nigdy tego nie zrozumiem, nie zaakceptuje jak można tak karać niewinne i bezbronne dzieci posyłając je na świat do takich rodzin?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Oczywiście. Przecież parówa była ciepła więc wszystko się zgadza ;D
    No i jeszcze hot doga robi się szybko 😁 myślę ze jakby zamówił przed to jeszcze by go nie zdażyli zrobić🤣

    Metka podobają mi się Twoje objawy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2024, 15:08

    metkamniedrapie_87, nick nieaktualny, Pyśkaaa, goska000, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Niestety patologia była jest i będzie. Ale nigdy tego nie zrozumiem, nie zaakceptuje jak można tak karać niewinne i bezbronne dzieci posyłając je na świat do takich rodzin?

    ja też nie... w pracy jak i w rodzinie mam adoptowane dzieci, które mają FAS... większość z nich to 5 lub 6te dzieci tych kobiet, urodzone pod wpływem alkoholu... chłopiec tu z mojej pracy miał 1,5prom jak się urodził, jaka jest sprawiedliwość ? te kobiety piją, ćpają, nie dbają o siebie, seks raczej uprawiają z podobnymi sobie facetami, którzy o suplementach i dbaniu o siebie nie mają pojęcia... i co? i ciąża za ciążą...

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie ma sprawiedliwości. Ja urodziłam wczesniaka
    Dbalam o siebie. I mimo,że nie miałam na to wpływu. Mam poczucie winy. Że sa właśnie takie patologię i rodza o czasie.

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Siostra dzisiaj mi powiedziała, że specjalnie mi na złość tą ciążą nie zrobiła. A mnie nie chodzi nawet o to, że jest w ciąży a o fakt, że po prostu mnie nie rozumie I takie gadanie w stylu, że ktoś nie chce to zajdzie działa na mnie jak płachta na byka. Nieraz muszę się gryźć w język żeby nie sprawić jej przykrości bo tego bym nie chciała.

    nick nieaktualny, Muuu., Sarka94 lubią tę wiadomość

  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam oświadczenie naszego Dlugopisa.
    Cyrk 🤣

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Moja Siostra dzisiaj mi powiedziała, że specjalnie mi na złość tą ciążą nie zrobiła. A mnie nie chodzi nawet o to, że jest w ciąży a o fakt, że po prostu mnie nie rozumie I takie gadanie w stylu, że ktoś nie chce to zajdzie działa na mnie jak płachta na byka. Nieraz muszę się gryźć w język żeby nie sprawić jej przykrości bo tego bym nie chciała.
    Nie zrozumie głodnego syty bo ich różnią apetyty.
    To jest ta niesprawiedliwość losu🤬

    Megipta były wyniki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2024, 15:26

    nick nieaktualny, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Metka podobają mi się Twoje objawy!


    Mówisz? nie chcę sobie nic wmawiać, cycki przed @ też mnie zawsze bolą, ale różnica jest taka, że bolą zawsze i są takie "ciężkie" a przy pomacaniu w środku jest pełno takich grudek jakby, teraz nie są ciężkie tylko bolą, mrowią, nie ma grudek w środku no i to pieczenie sutków - to pierwszy raz w życiu, wczoraj poczułam to pierwszy raz przy wieczornej toalecie, a że ciekawość zżera to pomacałam - wrażliwość mega, że aż to dotknięcie było takie nieprzyjemne wręcz.

    Zobaczymy... jeszcze jest tydzień czasu do wyroku :P :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2024, 15:29

    Cerva lubi tę wiadomość

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Nie zrozumie głodnego syty bo ich różnią apetyty.
    To jest ta niesprawiedliwość losu🤬

    Megipta były wyniki?
    Odświeżam jak opętany nerd komputerowy...sama już się wkurzam 😵‍💫😏

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę, że mam pół opakowania fertistim 30 szt) i mogę z chęcią oddać/wysłać. Jestem z okolic Torunia jak komuś po drodze i się przyda 🤷‍♀️

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to się dzieje na tym wątku 😍 Bonassola gratulacje. Ja na początku miałam prog 17 i gin powiedział, że jest w porządku. Potem już nie badałam.

    Ja się tak stresuje wizytą a mąż mi napisał, żebym się nie wygłupiała, tylko mam się tym cieszyć i będzie super 🥰 tak wolno mi leciał czas w pracy... Czekam już pod gabinetem.

    W pierwszej ciąży próbowałam zabrać mojego męża na prenatalne, ale był covid i nie wpuszczali. Może tym razem się uda.

    Goska ale akcja! No teraz to nie ma opcji, musi się udać 🤞🤞

    goska000, bonassola lubią tę wiadomość

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ