X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1427 2067

    Wysłany: 6 czerwca, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paula trzymaj się!🍀 dobrze że jesteś pod opieką 😘

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 6 czerwca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Tak Alyska w końcu można normalnie😉

    Effii no wiadomo że dzien przed najlepszy😊

    Motylek poza obiadami chyba zacznę wpadać jeszcze do Ciebie na śniadanka😀

    Paula ojej, ale najważniejsze że wszystko dobrze z bobo😗 a wiadomo skąd to krwawienie?

    Karola nikt dzisiaj i jutro nie wizytuje, a podesłać Ci link?

    Klaudia na spokojnie jak nie jesteś gotowa to może faktycznie zostań tam jeszcze dzień czy dwa, chociaż może w domu właśnie byś się poczuła psychicznie lepiej😘

    Butterfly23, Paula9463 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2653 4765

    Wysłany: 6 czerwca, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.

    🌿Effiii piękne pazy. 🙂 Super, że zrobiłaś wczoraj ten pierwszy krok! Oby było flow. 🤞🏼

    🌿Paula o biedna, najadłaš się strachu, dobrze, że z Bobo wszystko ok. A z Małym kto został dziś? Mąż?

    Ja dziś robię kontrolnie TSH, właśnie siedzę pod labo. Głowa coś mnie zaczyna boleć...
    Mam dziś plan zapolować na czereśnie, bo wczoraj miałam ochotę ale było już za późno. 🤪

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2653 4765

    Wysłany: 6 czerwca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Dzień dobry :* Standardowo będę później 🌷

    Tempka ładnie wystrzeliła, jakiś plan na sikanie? 😛

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2391 4627

    Wysłany: 6 czerwca, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_b wrote:
    @klaudia a jak wyjdziesz ze szpitala to codziennie będziesz musiała jeździć do Oskarka zawozić mu mleko? Czy jak to się odbywa?
    A z ciekawości - z jakiego względu chcesz kupować laktator na dwie piersi?

    Tak, bedziemy codziennie do niego jezdzic, zeby go odwiedzic i przywiezc mleko.
    Tu w szpitalu odciagam mleko co 3h i mu zanosze i w domu tez bede musiala co 3h. Dlatego laktator na dwie piersi bedzie lepszy, bo zajmie mi to 15 min, a pojedynczym zajeloby 30 min.

    @Bulbasem tylko nie wiem czy kiedykolwiek bede gotowa psychicznie.. tu w szpitalu widze go chociaz na chwile co 3h jak zanosze mleko, a 15-18 dluzej, bo wtedy przyjezdza R i siedzimy przy Oskim. Na sama mysl, ze mam wyjsc do domu bez niego serce mi sie rwie na kawalki i lzy leca. Nie wiem jak mam wyjsc do domu i wrocic do normalnego zycia i odwiedzac go tylko 15-18.

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9431 9998

    Wysłany: 6 czerwca, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Cerva kciuki za wynik ✊🏻 ja wczoraj kupiłam czereśnie w lidlu jakie dobre 😍 mam pytanko do Ciebie. Czy orientujesz się, czy mogę o tej samej porze przyjmować encorton i metforminę?

    🌿Bulbasek zapraszam 😁

    Bulbasek lubi tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 2653 4765

    Wysłany: 6 czerwca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🌿Cerva kciuki za wynik ✊🏻 ja wczoraj kupiłam czereśnie w lidlu jakie dobre 😍 mam pytanko do Ciebie. Czy orientujesz się, czy mogę o tej samej porze przyjmować encorton i metforminę?

    🌿Bulbasek zapraszam 😁

    Hej. Myślę, że możesz łączyć, one nie powinny wpływać na swoje wchłanianie. Encorton może podbijać cukry(to pewnie wiesz), ale Ty chyba metformine przyjmujesz na IO więc glukozę masz w normie tak? 🙂 No i kluczowe pytanie czy Metformine masz zwykła czy o przedłużonym uwalnianiu - w nazwie SR lub XR - te formy z kolei powinno się wieczorem przyjmować. A jak zwykłą to ile razy dziennie bierzesz?

    🌿Blador kciuki za wyniki.

    🌿Klaudia oby ta rozłąka trwała jak najkrócej. 😥 Oski to duży chłopak, więc pewnie teraz na Twoim mleczku jeszcze szybciej przybierze ciałka i może szybciutko wyjdzie do domku. Pewnie za jakiś czas będą próbować, żeby jadł samodzielnie, a nie przez sondę. Trzymajcie się.

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9431 9998

    Wysłany: 6 czerwca, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Hej. Myślę, że możesz łączyć, one nie powinny wpływać na swoje wchłanianie. Encorton może podbijać cukry(to pewnie wiesz), ale Ty chyba metformine przyjmujesz na IO więc glukozę masz w normie tak? 🙂 No i kluczowe pytanie czy Metformine masz zwykła czy o przedłużonym uwalnianiu - w nazwie SR lub XR - te formy z kolei powinno się wieczorem przyjmować. A jak zwykłą to ile razy dziennie bierzesz?
    Tak wiem, że podnosi. Cukry mam w normie, insulinę mam wysoką na czczo i po obciążeniu. Biorę zwykłą formę 3x1 po 500, ale teraz zwiększyłam dawkę wg zaleceń lekarza i narazie biorę 2x500 i 1x850. Docelowo 3x850

  • Viii Autorytet
    Postów: 1877 2997

    Wysłany: 6 czerwca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam że się nie odzywam ostatnio. Pewnie myślicie że już nie wrócę albo mi się nie chce.. Jestem z dzieckiem w szpitalu od paru dni i nie mam sił na nic. Jak tylko się zbiorę napiszę co się stało.

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9431 9998

    Wysłany: 6 czerwca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Dziewczyny przepraszam że się nie odzywam ostatnio. Pewnie myślicie że już nie wrócę albo mi się nie chce.. Jestem z dzieckiem w szpitalu od paru dni i nie mam sił na nic. Jak tylko się zbiorę napiszę co się stało.
    Wysyłam dużo siły 🫂🫂🫂 trzymajcie się

    Viii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Dziewczyny przepraszam że się nie odzywam ostatnio. Pewnie myślicie że już nie wrócę albo mi się nie chce.. Jestem z dzieckiem w szpitalu od paru dni i nie mam sił na nic. Jak tylko się zbiorę napiszę co się stało.

    🥺
    Trzymajcie się 🫂

    Viii lubi tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 2653 4765

    Wysłany: 6 czerwca, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak wiem, że podnosi. Cukry mam w normie, insulinę mam wysoką na czczo i po obciążeniu. Biorę zwykłą formę 3x1 po 500, ale teraz zwiększyłam dawkę wg zaleceń lekarza i narazie biorę 2x500 i 1x850. Docelowo 3x850

    A no to git. Brałabym rano normalnie. 🙂 Jak się czujesz, bo chyba ostatnio pisałaś że jakiś zjazd samopoczucia masz?

    🌿Viii trzymajcie się. 🥺

    Kupiłam i czereśnie i truskawki. Z wczoraj mam jeszcze arbuza i nektarynki, a jestem sama w domu więc dziś żyje na owocach. 🤪

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9431 9998

    Wysłany: 6 czerwca, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    A no to git. Brałabym rano normalnie. 🙂 Jak się czujesz, bo chyba ostatnio pisałaś że jakiś zjazd samopoczucia masz?

    🌿Viii trzymajcie się. 🥺

    Kupiłam i czereśnie i truskawki. Z wczoraj mam jeszcze arbuza i nektarynki, a jestem sama w domu więc dziś żyje na owocach. 🤪
    Dalej mi się nie chce. A jestem na wolnym teraz i w ogóle bym z łóżka nie wychodziła. Zmuszam się żeby cokolwiek robić 🥺 a do tego jeszcze też nie najlepiej się czuję przez podniesienie tej dawki. Ale nie daje się! Za tydzień jedziemy na koncert Podsiadło i spędzimy cały weekend w Poznaniu, także mam nadzieję naładować energię 🥰
    Ja właśnie wyrzuciłam truskawki bo mi spleśniały 😤 więcej tam nie kupię, gdzie wczoraj.
    A jak Twoja głowa, przeszła?

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 6 czerwca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii dużo siły i zdrowia 🫂 nami to Ty się nie przejmuj, chociaż teraz to w wolnej chwili napisz, że to nic poważnego bo się martwię

    Cerva jadę do Ciebie bo u mnie pustki ogólnie i w lodówce i w owocach. Muszę na zakupy, ale Stary po nocce zjadł tylko śniadanie i pojechał na jazdę, jak będzie miał do roboty na 18 to się zastrzelę. No nic się nie układa...

    A mój Młody poczerwieniał... więc chyba to rumień tylko delikatny

    Viii lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 6 czerwca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia wyobrażam sobie że to bardzo trudne wrócić do domu bez Oskiego🫂🫂 trzymam kciuki żeby szybciutko podrósł i trwało to jak najkrócej✊

    Viii trzymaj się🫂

    klaudia_23, Viii lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 6 czerwca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia a jak kangurowanie, aktualne? Nie
    wyobrażam sobie tego co przechodzisz...

    Motylku to tak chyba działa, im masz więcej luzu tym gorzej się zebrać. A po zakończeniu antybiotyku już dobrze się czujesz?

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9431 9998

    Wysłany: 6 czerwca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Motylku to tak chyba działa, im masz więcej luzu tym gorzej się zebrać. A po zakończeniu antybiotyku już dobrze się czujesz?
    Tak, już jest lepiej. Teraz mi tylko doskwiera większa dawka metforminy, ale to też 2 dni i minie.

  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2391 4627

    Wysłany: 6 czerwca, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Klaudia a jak kangurowanie, aktualne? Nie
    wyobrażam sobie tego co przechodzisz...

    Jeszcze nie kangurowalismy. We wt odlaczyli mu cpap i nie mial podlaczonego 12h i zlapal bezdech, wiec mu podlaczyli. Od wczoraj przez 3h ma podlaczone, a pozniej na 3h odlaczane i beda stopniowo wydluzac ten czas bez, zeby go za bardzo nie meczyc. Dzis podpytamy o to kangurowanie, kiedy bedzie mozna. Wczoraj wieczorem jeszcze mial usg glowki i brzuszka i wszystko ok.
    No jest mega ciezko.. jeszcze poki jestem w szpitalu to jakos sie trzymam, bo go widze co chwile, a nie wyobrazam sobie wrocic do domu bez niego i zyc jakby nigdy nic.. spotkac sie ze znajomymi, wyjsc do kina czy restauracji 😞

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 6 czerwca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września, 14:25

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 6 czerwca, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Jeszcze nie kangurowalismy. We wt odlaczyli mu cpap i nie mial podlaczonego 12h i zlapal bezdech, wiec mu podlaczyli. Od wczoraj przez 3h ma podlaczone, a pozniej na 3h odlaczane i beda stopniowo wydluzac ten czas bez, zeby go za bardzo nie meczyc. Dzis podpytamy o to kangurowanie, kiedy bedzie mozna. Wczoraj wieczorem jeszcze mial usg glowki i brzuszka i wszystko ok.
    No jest mega ciezko.. jeszcze poki jestem w szpitalu to jakos sie trzymam, bo go widze co chwile, a nie wyobrazam sobie wrocic do domu bez niego i zyc jakby nigdy nic.. spotkac sie ze znajomymi, wyjsc do kina czy restauracji 😞

    Rozumiem. Ja przez tydzień dojeżdżałam do Mlodego. Z jednej strony cieszyłam się,że wychodzę po 6 tygodniach,a z drugiej czułam się okropnie bo ja wychodzę,a on tam zostaje sam...
    Maz tłumaczył i mówi,że przecież jest w kolegami i koleżankami. A jeszcze mój tata nie fartownie palnął "a J tam leży sam...."
    Po tygodniu zostawili mnie na sali matek i mogłam wychodzić,ale spałam obok niego.
    Jest silny chłopak więc nim się obejrzysz wyjdzie do domu.
    U nas jeszcze było utrudnione to wszystko bo covid wszedł i mąż nie mógł wchodzić do szpitala tylko rzeczy zostawiał pod oddziałem....

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
‹‹ 2788 2789 2790 2791 2792 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ