X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 11 czerwca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii tak mężowi też🤭 co do zapachów to zapasy odświeżaczy, świeczek, dyfuzory, patyczków, robi Stary

    Motylku trzymak kciuki, żeby to co najgorsze się nie zadziało

    Aszin, Viii🫂
    Chociaż kciuki za całą 3 nadal trzymam

    Butterfly23, Viii lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9429 9998

    Wysłany: 11 czerwca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Motylku podejrzałam Twój wykres. Wydaje mi się że czas na zastrzyk już tuż tuż. 11-12 dc może być. Robisz też testy owu? Zastrzyk masz zrobić w dzień owulacji czy może być też w razie czego dzień po?
    Zastrzyk mam zrobić 1-2 dni przed. I patrząc na wykres będę go robić jutro lub pojutrze. Po jutrzejszej temperaturze zdecyduje. Nie robię testów. Na następny cykl zamówię te co Siesiepy mi poleciła.

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2852 2124

    Wysłany: 11 czerwca, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀 Aszin, Goska 🫂 za testy
    🍀Gosia, wysyłaj sobie powoli cv, a może po drodze wpadnie ciąża i problem sam się rozwiąże. 🤞🏻 Masz z nimi umowę o pracę?

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 11 czerwca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Tak ! I byłam w szoku że tak szybko można dojść do siebie bo nic nie było po Nas widać, brzuchy płaskie 😅

    A właśnie jak tam młody się czuje? 🤔
    Lepiej nie mówić. 🙈 Dziś wyszło mu jeszcze więcej tych krostek, nawet pod okiem, czy na ustach. 😓
    Męczy się biedny, mówi że go boli. Na szczęście gorączki nie ma i jako taki apetyt.

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4365 6655

    Wysłany: 11 czerwca, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Zastrzyk mam zrobić 1-2 dni przed. I patrząc na wykres będę go robić jutro lub pojutrze. Po jutrzejszej temperaturze zdecyduje. Nie robię testów. Na następny cykl zamówię te co Siesiepy mi poleciła.
    No to jak masz robić tak 1-2 dni przed to ja bym zrobiła tak jak Ty. W mojej 7 letniej karierze mierzenia temp takie spadki były tuż przed owu ;)

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 11 czerwca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    Lepiej nie mówić. 🙈 Dziś wyszło mu jeszcze więcej tych krostek, nawet pod okiem, czy na ustach. 😓
    Męczy się biedny, mówi że go boli. Na szczęście gorączki nie ma i jako taki apetyt.

    Oj współczuję 😔 trzymam kciuki żeby jak najszybciej przeszło 🙏

    Edithka lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • aszin Autorytet
    Postów: 5252 11179

    Wysłany: 11 czerwca, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa, miałaś rację, dodałam śluz po Piku i znów mam 11dpo. Chociaż tak jak Was czytam, to owu chyba powinna być 16dc, wtedy gdy jest wzrost tempki, a nie spadek.

    Edithka, życzę zdrówka dla Synka 🥺

    Edithka lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 11 czerwca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia choć Twój stan mi obcy, myślę że to normalne że jesteś skołowana, jednak to jest bardzo duża zmiana w życiu🙂 i pewnie hormony też nie pomagają, ale na pewno będziesz super mamuśką i dasz radę😘

    Vii🫂🫂

    Małgosiagosia, Viii lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5841 11219

    Wysłany: 11 czerwca, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Alysa, miałaś rację, dodałam śluz po Piku i znów mam 11dpo. Chociaż tak jak Was czytam, to owu chyba powinna być 16dc, wtedy gdy jest wzrost tempki, a nie spadek.

    Edithka, życzę zdrówka dla Synka 🥺
    Ja mam owu zawsze w dniu spadku, po owu mam wzrost. To zależy od tego jak organizm jest wrażliwy na wydzielanie progesteronu, ale takie rzeczy będziesz najlepiej wiedzieć Ty na bazie poprzednich cyklow.

    aszin, Paula9463 lubią tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4365 6655

    Wysłany: 11 czerwca, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin już wracam do Twojego wykresu, czekaj.
    Edit: Ja mam jak siesiepy i tak jak Tobie wyznaczyło, owu w dniu spadku. Zawsze mnie wtedy napitala jajnik, szczególnie prawy. A potem mam wzrost temp. bo wydziela się już prog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca, 10:11

    aszin, Paula9463 lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • aszin Autorytet
    Postów: 5252 11179

    Wysłany: 11 czerwca, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja mam owu zawsze w dniu spadku, po owu mam wzrost. To zależy od tego jak organizm jest wrażliwy na wydzielanie progesteronu, ale takie rzeczy będziesz najlepiej wiedzieć Ty na bazie poprzednich cyklow.
    Na razie nie za bardzo mam co porównywać, bo dopiero od niedawna mierzę temperaturę.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9429 9998

    Wysłany: 11 czerwca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Na razie nie za bardzo mam co porównywać, bo dopiero od niedawna mierzę temperaturę.
    Aszinku wykres wykresem, najważniejsze to się wstrzelić z 🔥 a to było na pewno 😁

    aszin lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 11 czerwca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny właśnie sobie śpiewam dłuższe życie każdej pralki to calgon🫣

    Edithka zdrówka dla synka, mój ciężko przechodził ospę więc tulę🫂

    Małgosia ja wczoraj wpadłam na to, że będzie kikut do wygojenia😬 i jakoś to mnie przeraziło, nie wiem czemu bo z Młodym nie miałam problemów z tym🤦‍♀️

    Anka32 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2852 2124

    Wysłany: 11 czerwca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Małgosia choć Twój stan mi obcy, myślę że to normalne że jesteś skołowana, jednak to jest bardzo duża zmiana w życiu🙂 i pewnie hormony też nie pomagają, ale na pewno będziesz super mamuśką i dasz radę😘

    Vii🫂🫂
    Oj tak, hormony szaleją. Ciągle chce mi się płakać. 😅

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5841 11219

    Wysłany: 11 czerwca, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Na razie nie za bardzo mam co porównywać, bo dopiero od niedawna mierzę temperaturę.
    To wyjdzie w praniu. 😁

    Ja już po cyto, jadę do ortopedy, może przy okazji nie wywine orła w MPK i nie uszkodzę się bardziej. Chociaż teraz to już mogę. 🤣 Na razie jestem na najlepszej drodze.

    W ogóle mam newsa. Gin do którego chodziłam na monit mówił że owu z lewego jajnika a na prawym LUF. Dzisiaj zrobili mi USG w szpitalu w poradni, ale mają jakieś nowe i chyba nie do końca ustawione. Potwierdzili mi owu z prawego a na lewym nic nie widzieli. I zastanawiam się czy mam dwa ciałka zolte jednak, ale jedno widoczne tylko przy przepływach (mój gin zawsze sprawdza na przepływach), czy ktoś pomylił jajnik. Próbuje sprawdzić to sama porównując, ale tak bardzo przekontrastowane są te zdjęcia że nic nie widzę. 🤣 Moje endo to świeci się jak halogen od progesteronu. 💡

    Alysa, aszin, Cerva, Bulbasek, Butterfly23, Paula9463, Pusshka, ezra lubią tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • aszin Autorytet
    Postów: 5252 11179

    Wysłany: 11 czerwca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę iść dziś do banku zanieść dokumenty o zakończeniu budowy itp, jesteśmy z tym spóźnieni, już podnieśli nam marżę przez to i stresuje mnie ta wizyta 😅 dostaliśmy już jakiś czas temu wezwanie o niezwłoczne doniesienie dokumentów, więc już mam w głowie, że dostanę zjebe od doradcy i stresuje mnie to 🤣 a spóźniamy się z tym, bo wszystko nam się mega przedłużało przez wykonawcę 🤦‍♀️

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2852 2124

    Wysłany: 11 czerwca, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Muszę iść dziś do banku zanieść dokumenty o zakończeniu budowy itp, jesteśmy z tym spóźnieni, już podnieśli nam marżę przez to i stresuje mnie ta wizyta 😅 dostaliśmy już jakiś czas temu wezwanie o niezwłoczne doniesienie dokumentów, więc już mam w głowie, że dostanę zjebe od doradcy i stresuje mnie to 🤣 a spóźniamy się z tym, bo wszystko nam się mega przedłużało przez wykonawcę 🤦‍♀️
    A coś Ty, jaką zjebę, bank na tym zarabia. 😁 Mam wrażenie, że oni tylko czekają aż ktoś zapomni czy doniesie coś później, żeby podnieść marżę.

    aszin, Paula9463 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2651 4765

    Wysłany: 11 czerwca, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Dzięki dziewczyny właśnie sobie śpiewam dłuższe życie każdej pralki to calgon🫣

    Edithka zdrówka dla synka, mój ciężko przechodził ospę więc tulę🫂

    Małgosia ja wczoraj wpadłam na to, że będzie kikut do wygojenia😬 i jakoś to mnie przeraziło, nie wiem czemu bo z Młodym nie miałam problemów z tym🤦‍♀️

    O jeny, ten kikut też mnie przeraża. 😅 Wczoraj nawet mówiłam o tym Mężowi i akurat na szkole rodzenia po południu był ten temat. Położna pokazywała nam zdjęcia różnych i jeden Pan zemdlał. 😲 Może to był akurat zbieg okoliczności, ale strachu się trochę najedliśmy. Na szczęście szybko odzyskał przytomność.

    🌿 Małgosia ja też mam takie stany, czy się odnajdę w tym, czy będę umiała zająć się Maluchem. Mnie nigdy jakoś specjalnie nie ciągnęło do dzieci, nie zachwycałam się nimi jak niektóre moje znajome... Wczoraj Mąż pytał czy się stresuje porodem. A mnie bardziej chyba stresuje to zostanie z Maluchem w szpitalu samemu. 🥲 Mam nadzieję, że hormony mocno wjadą. 🤪😄

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 11 czerwca, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin oni Cię tam po rączkach powinni całować że dodatkowy zarobek im dajesz a nie zjebki🙂 idz śmiało, dużo więcej jest takich przypadków niż myślisz, więc dla nich to codzienność.
    Dobrze, że mówicie o kredytach to mi się przypomniało że muszę zrobić sztuczny przelew na konto bo wypłata nie wpadnie za ten miesiąc🙃

    Siesiepy to dawaj te foty, razem będziemy kminić. To już by były nieźle jaja jakby jajnik pomylili.

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1821 1733

    Wysłany: 11 czerwca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ,
    Tule za wszystkie biele 🫂🥹i trzymam dalej za was kciuki !
    @Malgosiagodia @Cerva nie martwcie się , naprawdę to wszystko przyjdzie samo :) ja miałam też obawy czy będę potrafiła zająć się takim maluszkiem , jak się nim zająć , czy będę wiedziała co robić , jak sobie poradzę , a jak tylko się pojawił to wszystko szło tak naturalnie :) instynkt się pojawił , także na pewno sobie poradzicie ❤️
    Ja tak obserwując swoje cykle zastanawiam się czy przy niskim progesteronie mogą boleć piersi ? No bo od kilku cykli średnio od 17-18 dnia cyklu miałam spore bóle piersi i mijały dopiero jak dostałam okres , teraz biorę progesteron od 18 dnia cyklu i mnie kompletnie piersi nie bolą , na prawdę szok , więc zastawiam się czy faktycznie nie miałam za niskiego tego proga i dlatego tak bolały 🧐 rozkminy..

    Cerva lubi tę wiadomość

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny
    ✅️ Trombofilia wrodzona- ujemne
    ✅️Kariotyp - prawidłowy XX XY

    AMH-?
    Bandanie rozszerzone nasienia ?

    08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
    09.24 cb💔
‹‹ 2818 2819 2820 2821 2822 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ